Jump to content
Dogomania

Psi fryzjer w Piasecznie


Luzia15

Recommended Posts

Szefs - nie kojarzę takiej sytuacji, ani żadnego zgłoszenia po wizycie. U mnie można zostać z pupilem i moi klienci wiedzą o tym. Proponuję nie przekreślać groomerów w Piasecznie, jest jeszcze kilka salonów, gdzie można zawitać, w ostateczności zawsze pozostaje Warszawa lub skończenie kursu i samemu poszerzenie grona "pseudofryzjerek"...

Edited by uroczypupil
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie właścicieli psów i miłośników zwierząt,

nazywam się Anna Maksimowicz, , zapraszam wszystkie pieski małe, średnie i duże do Studia Pielęgnacji Psów MAXi w Piasecznie na ul. Fabrycznej 39.

Oferuję usługi groomerskie poparte doświadczeniem w tym zawodzie. Pielęgnacja odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
W pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu behawioryzmu popartą wieloletnią pracą ze zwierzętami, dzięki czemu państwu gwarantuje prawidłowe podejście do zwierząt które maksymalnie zminimalizuje stres u czworonożnego przyjaciela. Wykonywanie moich usług cechuje się dokładnością, co skutkuje estetycznym i zdrowym wyglądem psa.
W Studio MAXi również są przyjmowane pieski tzw trudne, czy agresywne.

Zachęcam do odwiedzenia strony na FB i zapoznania się z moimi pracami, jak również z opiniami... https://web.facebook.com/piesjaknowy/

W celu rezerwacji wizyty proszę o kontakt tel. 731 954 508
w godz. pon.- piąt.09:00-18:00
                      sob.09:00-14:30

Studio MAXi jest czynne w godzinach umówionych wizyt.

Zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam

DSCN1899.JPG

DSCN1696.JPG

12088487_1634350106844823_8343147250926075773_n.jpg

21-29,7.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szczerze NIE POLECAM kontaktu z panią Magdą Czapską tel. 737390055 737-390-055  Rzekomo strzyże ona u siebie w mieszkania przy ulicy Jarząbka w Piasecznie. Ogłoszenie znalazłem na portalu ogłoszeniowym, umówiłem się na konkretny dzień i godzinę, przyjeżdżam o umówionej porze, dzwonię domofonem i odbiera mąż tej pani twierdząc, że żona jest w pracy w jakiejś lecznicy dla zwierząt. Próbowałem się skontaktować z tą panią telefonicznie, lecz nie odebrała telefonu, na próbę późniejszego kontaktu mailowego także nie zareagowała. Tak więc dla mnie zupełna czarna lista. Absolutne lekceważenie klienta i niebywale nieprofesjonalne podejście. Radzę omijać szerokim łukiem, bo szkoda marnować czas takie chamstwo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

ja z moim westem jezdze do Czystych Łapek do warszawy, to nie daleko z piaseczna. Panie trymują mi westa, a ja w tym czasie ide do kina albo do galerii mokotów na zakupy. Znalazlam ich strone w necie czystelapki.pl (fajna nazwa) i mnie przekonala. specjalizuja sie w trymowaniu.  widzialam jak pudla obcieły jak bylam ostatnio z moim psem i wyglądal slicznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...