Jump to content
Dogomania

Laser Lites


martyna.

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tak robiłam przy" pierzeniu" psa. Tłusty jest faktycznie między kapielami, przy zmianie włosa mattlas niezastapiony,natłuszcza ale nie obciąża ;-) przebrnęlismy bez większego problemu. Jak było mniej kołtunków to własnie przelałam do atomizera i psikaliśmy. i na mokry i na suchy. nawet kołtuny łatwo sie rozczesywały. Tylko nie pilnuję proporcji na opak, bo ll w Polsce niestety rzadszy niz oryginał. ;-) powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem szczęśliwą posiadaczką odżywki DRAPE i jak dla mnie rewelka pies mięciutki ,tylko chyba za bardzo spłukałam ale drugim razem zrobię jak należy :)
Też się zastanawiam nad sprowadzeniem tej firmy do Polski bo 2 sklepy na kraj to trochę bieda i przydałyby się mniejsze opakowania bo to bardzo skoncentrowane kosmetyki.
Nawet byłby ktoś kto przytargałby mi jednorazowo większe butle z Australii ale pewnie opłata celna by mnie zabiła:( ciekawe jak to z nią jest :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A my kupiliśmy Laser lites [COLOR=#ffa500]Mattless Magic[/COLOR][SIZE=2] i czekam na Laser Lites Drape z maltasa jestem zadowolona a z odżywki zobaczymy .Czy ktoś może powiedz coś o odżywce Drape ??czy włos po tej odżywce pusze sie czy jest przylegający ???[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']my używamy od miesiąca i włos jest raczej śliski nie puszy się i pies się nie kołtuni:multi:[/QUOTE]
No to Fajnie Bo potrzebuje coś na wystawe dla Hawańczyka i zdecydowałam sie na ta odżywke-A czy ta odżywka obciąza włos lub działa delikatnie antystatycznie ???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...