Jump to content
Dogomania

Laser Lites


martyna.

Recommended Posts

Jak sprawdzają się Wam te kosmetyki? Miałam od nich olej i szampon oczyszczający - bylam zadowolona.Pod koniec roku powinny mi sie skonczyc kosmetyki dla moich pudli i yorków i myślalam o Laserze.
Dla YT chcialam LL Lanolin i odzywki LL Lanolin - Drape, a dla pudli odzywke LL Mattles Magic.Jakie macie zdanie o Laserze?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Używam Lasera od dawna. Na moich afganach przetestowałam chyba wszystko i na razie Laser jest na pierwszym miejscu.
Dla YT- polecam lanolin shampoo, lanolin conditioner ( na wystawę lepszy może być Drape ), Silk do odżywki, a na wystawie Show Spray.
Mattles magic - odżywka pomiędzy wystawami, z tego co wiem, to super sprawdza się u pudli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Gośka']Sprawdza się, sprawdza:p Mattles jest rewelacyjny.[/quote]

zainteresował mnie ten Laser Lites Mattless Magic
i mam pytanie czy rozcieńczacie ten kosmetyk jak pisze na stronie 30-50 ml na 1 litr wody wedgług przepisu czy z doswiadczenia w innych proporcjach...to samo pytanie do
Laser Lites Show Oil ponieważ pisze wg. przepisu na stronie 1-2 ml na 1 litr wody ...Jakie Wy proporcje stosujecie
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Oliwia.']zainteresował mnie ten Laser Lites Mattless Magic
i mam pytanie czy rozcieńczacie ten kosmetyk jak pisze na stronie 30-50 ml na 1 litr wody wedgług przepisu czy z doswiadczenia w innych proporcjach...to samo pytanie do
Laser Lites Show Oil ponieważ pisze wg. przepisu na stronie 1-2 ml na 1 litr wody ...Jakie Wy proporcje stosujecie
Pozdrawiam ;)[/quote]

Kosmetyki Lasera to bardzo mocne koncentraty. mattless rozcieńczam 1:20, a jak pies ma być bardziej tłusty, to 1:15. Mattless zawiera w sobie olej, wiec dodatkowo nie nakładam oleju w kąpieli.
Aby zmyć mattlesa, show oil należy psiaka wykąpać w szamponie głęboko oczyszczającym z LL stripping shampoo.
Show Oil można rozcieńczać od 1-3ml na litr, w zależności jak tłusty ma być włos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='AbraCadabra']A ja mam pytanie odnosnie szamponu z lanoliną :razz: czy odnośnie tego że są to tak dużo koncentraty i szampony nieskopienne. Czy są osne w stanie doczyścić przeciętny bród.? Np. na shih tzakach z białych łap :mad: czy konieczne jest stosowanie jeszcze czegoś ? :evil_lol:[/quote]

Jeżeli jest to zwykły brud, to szampon z lanoliną domyje. Można zrobić większe stężenie, rozcieńczyć np 1:10. Jeżeli jest mocny brud, to silniejszy będzie szampon głęboko oczyszczający stripping shampoo. Stripping stosuje się u ras długowłosych raz na 4 tygodnie, w celu dogłębnego oczyszczenia włosów

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ewa.c']Kosmetyki Lasera to bardzo mocne koncentraty. mattless rozcieńczam 1:20, a jak pies ma być bardziej tłusty, to 1:15.[/quote]

Odżywki, które do tej pory wypróbowałam były zawsze gęste. Jak nakładać mattlesa. Ta odżywka bez rozcieńczania jest rzadka, a po rozcieńczeniu jak woda. Może macie jakieś sposoby? Wczoraj przyszły kosmetyki, które zamówiłam i oczywiście musiałam wypróbować. Ale nakładanie takiej wodnistej odżywki- koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abjana']Odżywki, które do tej pory wypróbowałam były zawsze gęste. Jak nakładać mattlesa. Ta odżywka bez rozcieńczania jest rzadka, a po rozcieńczeniu jak woda. Może macie jakieś sposoby? Wczoraj przyszły kosmetyki, które zamówiłam i oczywiście musiałam wypróbować. Ale nakładanie takiej wodnistej odżywki- koszmar.[/quote]

Odżywka mattles nie jest tak gęsta jak protein czy drape. Ale nie wodnisto-rzadka. Ja nakładam rozcieńczoną z wodą ( 1:15 lub 1:10 ).Wszystkie inne odżywki lub szampony jak rozcieńczę - w litrowej butelce, to są wodniste, bo daję dużo więcej wody - logicznie wychodzi wodnisty preparat. Samo rozcieńczenie, sugeruje,że nakładany kosmetyk będzie wodnisty, a nie gęsty. Nigdy nie stosowałam mniejszego stężenia, a na psiaku kosmetyki działają :lol: Nie wiem jaki masz problem z nakładaniem rozcieńczonej odżywki, której potem nie spłukuje się...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

kupiłam najpierw w Evabie w Tychach, trochę hm ... rzadkie...potem miałam oryginał(powiedzmy,że w prezencie dostałam) a teraz w hodowli Z kojca Coli kupiłam,bo brakło.
Obecnie tylko Matllas nam został i pewnie jeszcze długo nam sie przyda. Próbowałam szamponu Herbala dla szczeniaków,odżywki Protein Treatment. Jedno i drugie bardzo dobre. Jakbym miała mozliwośc zakupu oryginalnego szamponu to nadal byśmy Herbala używali. Włos nie obciazony,nie poplątany,miekki. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich,
Szukam kosmetyków dla swojej maltanki. Czy Silk LL nie zażółci jej białej szaty?? Myśle też nad Protein Treatment (nie ma zniszczonych włosów ale pomyślałam że to dodatkowo silniej je wzmocni...?). Czy stosowanie ich obu to nie za dużo? Czy po Silku bede jeszcze potrzebowała dodatkowo czegoś do rozczesywania??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Siamensis']kupiłam najpierw w Evabie w Tychach, trochę hm ... rzadkie...potem miałam oryginał(powiedzmy,że w prezencie dostałam) a teraz w hodowli Z kojca Coli kupiłam,bo brakło.
Obecnie tylko Matllas nam został i pewnie jeszcze długo nam sie przyda. Próbowałam szamponu Herbala dla szczeniaków,odżywki Protein Treatment. Jedno i drugie bardzo dobre. Jakbym miała mozliwośc zakupu oryginalnego szamponu to nadal byśmy Herbala używali. Włos nie obciazony,nie poplątany,miekki. Polecam.[/QUOTE]
Witam, przeczytałam że kupiła Pani lasera w Evabie i jest "trochę rzadki". Piszę dlatego bo osobiście znam tą firmę i dorabioam sobie w niej jak przychodzi duża partia kosmetyków lasera. To ja rozlewam lasera z opakowań zbiorczych do mniejszych butelek i jeszcze NIGDY nie zdarzyło się aby jakikolwiek produkt był rozcieńczany w firmie. Kupując lasera proszę też zauważyć że zawsze jest go więcej niż być powinno, ponieważ szefowa każe nalewać pod sam korek. Dlatego nie wiem jak orginał od Pani może być lepszy od orginału od producenta... Poza tym z tego co mi wiadomo to Evab jest jedynym w Polsce dystrybutorem lasera na Polskę i jeśli kupi Pani ten kosmetyk w sklepie, to ten sklep zaopatruje się właśnie w firmie Evab. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jaki zapach ma szampon Stripping?? Jaka odzywka byłaby najlepsza dla sznaucera na łapy?? Najchetnej taka zwiekszająca objętośc ;) Aaaa i oczywiście jaki ma zapach ;)

Kupiłam kiedyś odzywke z Crown Royal (nie pamietam niestety którą) ale miała baaaaaaardzo intensywny zapach, długo sie utrzymujący, ale niestety dla mnie nie do zniesienia ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Jaki zapach ma szampon Stripping?? Jaka odzywka byłaby najlepsza dla sznaucera na łapy?? Najchetnej taka zwiekszająca objętośc ;) Aaaa i oczywiście jaki ma zapach ;)

Kupiłam kiedyś odzywke z Crown Royal (nie pamietam niestety którą) ale miała baaaaaaardzo intensywny zapach, długo sie utrzymujący, ale niestety dla mnie nie do zniesienia ;).[/QUOTE]
Szampon Laser Lites Stripping ma zapach eukaliptusa,ale po kąpieli sierść psa trochę trąci siarą.
Zastosowałam jedyny raz na moich psach i niestety rezultaty są opłakane Łupież:shake:
Zaznaczam,że rozcieńczyłam zgodnie z instrukcją.Widocznie nam ten szampon nie służy.
Inne kosmetyki Tej firmy owszem ,jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

A ja myśle o [COLOR=orange]Mattless Magic[/COLOR][SIZE=2] :) Cena wysoka jeżeli jest dobra to super a jak mi sie nie sprawdzi to juz gorzej ...Szkoda że nie ma mniejszych opakowań...[/SIZE]
[SIZE=2]Kto stosuje i jakie efekty ???[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']A ja myśle o [COLOR=orange]Mattless Magic[/COLOR][SIZE=2] :) Cena wysoka jeżeli jest dobra to super a jak mi sie nie sprawdzi to juz gorzej ...Szkoda że nie ma mniejszych opakowań...[/SIZE]
[SIZE=2]Kto stosuje i jakie efekty ???[/SIZE][/QUOTE]
Mattles Magic jest dobry,ale miedzy wystawami,pies chodzi tłusty.
Właśnie po tej odżywce wykąpałam psy w Strippingu i efekt jak w powyższym moim poście - Lupież:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja dla moich chartów afgańskich używałam różnych kosmetyków i muszę przyznać,że żaden nie sprawdził się tak rewelacyjnie jak LL.Zastosowałam zgodnie z radą dystrybutora,a zależało mi przede wszystkim na przygotowaniu włosa na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...