Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matyśka mysle o tobie cały czas........:roll:
Są takie psy przy ktorych cięzko zaznać spokoju bo serce wariuje : Lusia, Kizia, Lućka i teraz Mati.......takie cudowne, ciepłe suczydła ...Teraz kolej na Mati żeby domek znależć bo o powrocie do schroniska nie może być mowy.....
Matyśka ściskamy mocno kciuki za twoje zdrowie.....

Link to comment
Share on other sites

Mati czuje się dobrze.
Miała wycięte 2 guzki. Jeden ten co wymacałam koło łapki a drugi (gorszy) koło cycuszka.
Albiemu ją trzymała i była podczas operacji to może później napisze więcej bo ja średni wszystko łapałam.
Halcia i ja trzymałyśmy kciuki przed wetem.

[B]Wielkie podziękowania dla dr Komorowskieg
[/B]Chciałam powiedzieć, że za operację nie wziął ani złotówki.

Kasiu Matylda jogurcik zjadła - cały :roll:
Zapas jedzonka też mamy od Albiemu :p
Kontrola we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie jestem wdzieczna lecznicy"Labrador",czyli dr Komorowskiemu,Ewie Komorowskiej i Kasi za asyste,bo nas z Miska,chyba by cucic musieli.Guzek na sutku był głeboko.Matylda ma chyba szesć szwów i zielony fartuszek gratis.Wszystko zreszta gratis.Nie pomyslałam o zdjeciu ,bo jakos to tak nieprzyjemnie pstrykac jak kogos cos boli.Choc dzis dobrze,bo Mati dostała jeszcze zastrzyk przeciwbólowy.Całkiem rażnie szła i tarzła sie/to nie było przy narkozie tylko miejscowym znieczuleniu/

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze.
Trochę się przespałam :roll: (dogo oczywiście cały czas działało):oops: Barówa też spała:p Właśnie gotuje dla siebie (wypada coś od rana zjeść) i piesów jedzenie.
Chyba Matyldzie przeszkadza ubranko bo chodzi i się o wszystko ociera :roll:

PS. Majuska Barówa właśnie śpi na kocyku, który dostała od Ciebie. Przypadł jej do gustu:)

Link to comment
Share on other sites

Matylda słucha jak sie do niej mówi....wytłumacz jej,ze bardzo ładnie wyglada,tak dziewczęco:eviltong:Jak powiesz to z przekonaniem to Ci uwierzy:evil_lol:mnie tez juz nerwy pusciły,ale nie mam weny do pakowania.Szkoda,ze B.nawiał z domu ,bo by mnie do Ciebie zawiózł....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jedno napisać muszę - Matylda to bardzo mądra i wyjątkowa postać ...

Rozwaliła mnie cierpliwość tej psiej kobity ... tutaj mają jej guzki usuwać a jeszcze miała na głowie szlochającą Miśke i Halcię za drzwiami ... wzrok wbity w białą płytę drzwi i psia troska ... a im co????

Matylda jest niezwykle ufna i cierpliwa na ból, guzy były usuwane jedynie przy miejscowym znieczuleniu bo serduszko obtłuszczone i rozsądniej było tak. To beolsne zastrzyki, jednak zniosła je dzielnie ... Wtuliła mi sie w ramię i przysypiała ufnie od czasu do czasu w trakcie zabiegu.
Zostały usunięte dwa guzki. Jeden wyglądał na tłuszczaka, drugi był gorszy bo na naczyniu krwionośnym i naprawdę dobrze, że został usunięty ... Ma kilka szwów, piekne zielone "bikini jednoczęściowe" ... Bałam się, że będzie mi miala za zle, bo znów to ja byłam jednym z "katów" jednak powitała mnie poza lecznicą ogonem i wielka ufnością ...

Ona jest niezwykle ludzka, ma świetna orientację co sie wokoło niej dzieje i ta ufność ... ponad ludzkie pojęcie ...

Miśka ukochaj Matyldę ... cała Wasza trójka była niezwykle dzielna !!!!

[COLOR=Red][B]Panie Doktorze - wielkie dzięki!!! Dla Pana i Pańskiej Siostry, za czas, wielkie serce i profesjonalizm![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']będziemy mieć na ogłoszenie 150,00 zł :) - mam naiwną nadzieję, że tą kwotą mamy całą stronę ... bo jak Matyśkę opisać w dwóch zdaniach? :) NORMALNIE SIĘ NIE DA! :D[/quote]

No właśnie z tym mam problmem.
Ciotki - napiszcie parę najważniejszych zdań o Matyldzie. Na ich podstawie wydumam kilka linijek tekstu do gazety.

150 zł to bardzo dużo: :loveu:
Można zamieścić 9-10 linijek tekstu a więc potrzebny nam krótki opis ;)

Link to comment
Share on other sites

myślę, myślę więc i zaraz coś poskładam :)

jakiś wzór do zmiany ...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Matylda pomimo chorych oczu wciąż opowiada nimi swoją historię. Była wsparciem dla samotnych ludzi w Domu Starców. Oddana do schroniska, wciąż całym sercem dla tych, którzy zawiedli. Jest pamiętnikiem ludzkich uczuć pisanym przez 7 lat. Nie oderwiesz od niego oczu serca. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Całe życie słuchała naszych dni. Niech ktoś wysłucha jej prośby o dom. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mati.. Mati.... oby w końcu ten Twój rozbrajający Uśmiech rozpromienił się jeszcze bardziej !!!!!


[URL="http://img440.imageshack.us/my.php?image=91023767kz6.jpg"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4961/91023767kz6.th.jpg[/IMG][/URL]


wielkie :buzi: dla Mati od mati :loveu:

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Majuska zrobiła jej alegratkę i dała na cafeanimalia.
Prosiła o allegro ale chyba nikt się nie zgłosił - ja nie umiem.

Matyśka noc przespała. Tylko hrabiance musiałam dać kocyk pod pewna część ciała.

Tylko żeby Wam do głowy nie przyszło namiary dawać na mnie!!! Bo ja się nie podejmuję rozmów z potencjalnym domkiem.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, troszkę mi się plany pozmieniały, a wyczytałam, że Matylda u Miśki ma tymczas do 27. Bo ja się deklarowałam na wrzesień jakby co, ale okazuje się że mogę wcześniej jeśli trzeba.
Panicznie się tylko boję jednego. Ja sobie obiecywałam że nigdy żadnych tymczasów brać nie będę, bo serce mi pęknie jak trzeba będzie oddać.
Co gorsza Adam oglądał zdjęcia na wątku Matyldy i widziałam podejrzany maślany wyraz w jego oczach...
Anyway, jakby co możecie na nas liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Negri w ogłoszeniu dajmy lat siedem, dziewczyny własnie darły mi się że sześć ale napiszmy siedem ;)

Floretnynko, nawet nie wiesz jak nieoceniona jest chęć pomocy z Twojej strony....

ja w razie "W" myślałam aby pomóc, ale już wiem, że problemy z babcia na jakiś czas wykluczą możliwość zapalanowania dnia i Matyśka mogłaby cholernie długo sama siedzieć ... Leczenie daje efekty, totalnym bezsensem jest aby dp schroniska ja oddać. Jeśli Tobie sie nie uda pomóc, będe na głowie stawać aby coś zaradzić ... martwi mnie przyznaje to, że Matyśka mogłaby u mnie spędzić sama w zamknięciu masę godzin ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...