Jump to content
Dogomania

Lancashire Heeler


m@dzi@

Co sądzisz o psach rasy lancashire heeler?  

71 members have voted

  1. 1. Co sądzisz o psach rasy lancashire heeler?

    • Bardzo mi się podobają
    • Są takie sobie
    • Nie podobają mi się


Recommended Posts

  • 4 months later...

Znajoma mojej mamy z Anglii ma tego pieska i kiedy była z nim w Polsce, to ładnie bawił się z moim szczeniakiem, był spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi, więc ja mam jak najbardziej pozytywną opinię na jego temat, choć z wyglądu bardzo przypomina najzwyklejszego kundelka, co oczywiście niczego mu nie ujmuje :razz: Ale widziałam już ładniejsze i lepsze psy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='I♥Torro']Ja miałam mieszańca lancashire heelera i pinczera miniaturowego :D
[/QUOTE]

Taa, a ja mam mieszańca eurasiera z psem dingo :cool1:

Co do LH, może i wygląd mają kundelkowy, ale długo nie były uznaną rasą i były hodowane jako psy użytkowe, pod kątem umiejętności i charakteru - więc myślę że to własnie on gra tu kluczową rolę. w końcu wygląd to nie wszystko, LH mimo kundelkowatej aparycji musi miec jeszcze ten charakter, zapał do pracy, którym niekoniecznie mogą się poszczycić kundelki w takim typie. Oczywiście wszystko do czasu, bo jak rasa zostanie uznana i zacznie się hodowla pod kątem wystaw, to i w wyglądzie pewnie nastąpią innowacje, i charakter się spiep*zy :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...