Jump to content
Dogomania

Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??


Hanah

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny przepraszam,ze nie na temat,ale wiem,ze jestescie z Zyrardowa dlatego pisze tutaj:oops:
pisala do mnie dziewczyna z Zyrardowa,ze wczoraj zawiozla kotka po wypadku z ulicy do schronu...kotek bez kawalka lapki...prosilam ja by dzwonila do schorniska by wiedzieli,ze ktos sie nim interesuje by go nie ukatrupili:shake::shake:przepraszam,ze wam zawracam glowe,ale czy ktos z Was chodzi do schroniska w Zyrardowie....ta dziewczyna chcialaby zrobic zdjecia tej bidulce by moc zrobic ogloszenia i znalezc mu domek,ale nie wiem czy jej pozwola....plissssssss doradzcie co mam robic????:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam

w dniu dzisiejszym (o godz. 7.00 rano) dosłownie 2 km za Żyrardowem (w stronę Skierniewic) znalazłam pod drzewem małego, przestraszonego i zmarzniętego pieska. Piesek ma ok 6 mies i jest z tych wielorasowych czwronogów;-) Siedział biedny pod drzewem i cały się trząsł. Wyglądało na to że ktoś go tam poprostu zostawił....chociaż chciałabym wierzyć że zwierzak porostu się zgubił.
Udało mi się malucha przekonać żeby wsiadł do samochodu, oddałam mu swoje śniadanie i z cięzkim sercem odwiozłam do schroniska w Żyrardowie. I teraz czytając wazse posty mam cholerne wyrzuty suemienia ze to zrobiłam!!!
[B]Powiedzcie mi czy sytuacja tam sie zmieniła?[/B] Pierwszy raz tam byłam i w zasadzie nie zauwarzyłam nic niepokojącego ale w sumie mało też widziałam bo szczerze mówiąc chciałam jak najszybciej opuścić to miejsce żeby nie przywiązywać się do malucha.Sama mam już dwa psy i trzeciego nie mogłam wziąść.

Może ktos ma ochotę przygarnąc malucha? Jest naprawde słodki, nie jest agresywny i napewno odwdzięczy się miłością...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam - widziałm Twój wątek na forum 24h.pl, nie jestem tam zalogowana, więc nie moge się tam kontaktować, jak chce pisać jako gość to wyskakuje błąd...

A propos psa - czy byłaś z nim u weterynarza? w jakim jest wieku?, jaka płeć, jaka wielkość, czy masz zdjęcie?

Jeśli nie posiadasz tych informacji to z domem będzie ciężko - bo właściwie nic nie wiadomo o tym psiaku. Proponuję abyś przeszła się do schroniska zrobić mu zdjęcia i zapytać o te wszystkie rzeczy ( informacje wet. ma lekarz weterynarii pracującyw schronisku) Zapytaj czy pies odrobaczony i kiedy będzie szczepiony i czy jest na kwarantannie. Zrób zdjęcie to łatwiej będzie znaleźć mu dom.
Potem jak już będzie fotka i opis to trzeba go poogłaszać w poszukiwaniu.

Jeśli chcesz opinii na temat tego schroniska, to wystarczająco dużo jest ich w necie - proponuję abyś poczytała nie tylko to forum. Myślę, że najlepiej sobie wyrobić własną, a pewnie większość dogomaniaków zgodzi się ze zmną że opinia tutaj raczej nie nastroi Cie pozytywnie, w związku z oddaniem tam psiaka.
Także trzymaj się i postaraj się jak najszybciej znaleźć dom dlatego malucha.W razie czego pisz do mnie na [email][email protected][/email]

W jakiej sprawie pisałaś na schronisko.net ( ja odbieram tę pocztę) zazwyczaj odpisuje na maile, więc prześlij go jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

dopiero zwróciłam uwagę, że w temacie piszesz szczeniaczek.

Czy to szczeniak czy po prostu mały pies?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-kolejne-ofiary-schron-w-zyrardowie-13-szczeniakow-do-uspienia-dlaczego-133365/[/URL]

Mam nadzieję, ze sytuacja sprzed paru dni się nie powtórzy.

Napisz o tym maluchu na wątku tych szczeniąt. Było kilkoro chętnych do wzięcia ich wzięcia. Może wezmą tego, jeśli schronisko go wyda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dziewczyny się nie wycofały tylko...już nic nie mogą zrobić. Według informacji jakie mam sprawa została umorzona, odwołania szły aż do sądu a na koniec sędzina stwierdziła coś na zasadzie, że są niewinni bo nie wiedzieli co robią. Dokładnie wie Arka bo to ona składała powiadomienie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']jak to nie wiedzieli, co robią? po 5 lat mają? nie, nie wierzę. jakaś zmowa sędziowska w tym kraju panuje, jakby na siłę szukali argumentów, zeby nie skazac w sparwie oczywistej... :angryy:[/quote]

[B]SBD[/B], bo to [B]tylko[/B] pies przecież był :angryy:
Że nie żyje, że umierał długo w męczarniach, bez pomocy, nie mogąc się nawet napić, to nieważne, przecież nie wiedzieli, co robią..... infantylizm totalny....:angryy:
A [B] Ozzy[/B] :-( to następny przykład na " wzorowe " :angryy: działanie instytucji w naszym kraju.
Kiedy wreszcie będzie kara adekwatna do stopnia okrucieństwa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']Agatko , a macie jeszcze kontakt ze schroniskiem?[/quote]

Dwa miesiące temu weszłam tam po raz pierwszy po Hassanie. Myślałam, że już nigdy, że nie będę w stanie..od tego zależało czy wyjdzie kilka psów czy nie ze schronu więc wlazłam. Byłam jeszcze dwa trzy razy, staram się jakoś pomóc. Na pewno już nigdy nie będzie tak samo ale staram się coś zrobić dla tych które zostały. Nie wiele mogę, nie potrafię już tak jak kiedyś ale jakieś 10psiaków w ciągu tych trzech wizyt zabrałam, karmy trochę doniosłam...zawsze coś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...