Jump to content
Dogomania

Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??


Hanah

Recommended Posts

brak slow:(,ile jeszcze psiakow musi zginac tak tragicznie,zeby wrescie ci wszyscy ktorzy pchaja sie na tych premierow,prezydentow i inne wyzsze stanowiska ,potrafili dostrzec krzywde tych najslabszych,nie umiejacych sobie poradzic bez ludzi ,tych ktorzy mimo cierpien i krzywd wciaz kochaja i sa nam oddani i wierni az do smierci.Ile jeszcze ,czy nie mozna zmienic tego popieprzonego prawa?????!!!!!CZY PIES W POLSCE NIE ZASLUGUJE NA MILOSC , SZACUNEK,OPIEKE?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amikat']Za takie coś... za takie obozy koncentracyjne , za takie okrucieństwo..... powinien być KARCER!!!!!! Ciężkie więzienie!!!!!! Kamieniołomy.....
Co za obłęd!

Myślę sobie ze należy te sprawę UPUBLICZNIĆ. Nie odsuwać tych ludzi od prowadzenia schronisk - UKARAĆ, zgłosić do prokuratury niech sie gnoje boją.....

A prezydent za brak nadzoru i spokojny sen .... też powinien dostać rykoszetem.[/quote]

TEż napisałm, do prezydenciny. Nie wierzę ze nie wiedział co ma pod nosem. Podobnie jak w SUWAŁKACH.

Myślę również, że rozgłos nie zaszkodzi, mam parę adresów, to może zaczęnę wysyłać, nie można tego tak zostawić.

Link to comment
Share on other sites

Koszmar :( Kolejny przykład ludzkiej znieczulicy :angryy: w miejscu powołanym do pomocy zwierzętom :angryy:
Wysłałam petycję, link jest też wklejony na krakowskim wątku.
Mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za nadzór nad tym miejscem ruszą dupę i zobaczą co się tam dzieje, a następnie podjemą stosowne kroki :roll:

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy wam wszytskim. Na każde pytanie o rozsyłanie wątku, zdjęc opisu odpowiadam Tak. Min dla tego napisałyśmy w końcu o tym publicznie.

Do mnie dopiero powoli dociera co wydarzyło sie w ostatni [COLOR=black]weekend, myśle co on przeszedł i dlaczego to nie moge powstrzyamć łez mimo tego, że zawsze byłam twarda i uważałam, że nie można się załamywac...za dużo nieszczęścia widziałam, za dużo smutku...[/COLOR]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/137994.jpg[/IMG] (*)

Link to comment
Share on other sites

a ja cały dzien linkuje po wątkach. wysłałam tez do prezydenta. z rzecznikiem odpwoiedzialności tez dobry pomysł, tylko z dokładnymi informacjami o nieudzieleniu pomocy oraz z tym, że chcieli czekac na uspienie w schronie.. choc to niby nie weta wina, bo jak sie do niego nie dodzwonili.. co to w ogóle za wet, nie ma czasu na schron, to niech się nie podejmuje zadań!!!!

kurwica mnie trzaska, tyle bólu BEZ SENSU I BEZ POWODU.

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Info o siebie
NAstępna tragedia Psa, bestialsko potraktowanego przez Ludzi.
W schronisku w Żyradowie konał prawie tydzień w męczarniach, bo Dyrektor schroniska nie mógła dodzwonić się do lekarza.

Wysłaliśmy list do Prezydenta Miasta
[FONT=Arial]"Szanowny Panie Prezydencie, itd.[/FONT]
[FONT=Arial]adres do link i historie i zdjęcia [/FONT]
[FONT=Arial]Oraz dodałam, że p[/FONT][FONT=Arial]okazuję to wszytstko poniewż wstrząsnęło to nami dogłębnie. JAk tak można postępować.[/FONT]

[FONT=Arial]mam nadzieję, że sprawą zajmie się chociażby prasa a to by było wiele[/FONT]

[FONT=Arial]Ach jak bardzo mi go żal.:placz:



[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

OkropieŃstwo, Jak Ludzie MogĄ PrzejawiaĆ TakĄ ZnieczulicĘ Psiak W Takim Stanie 6 Dni Bez Pomocy, Ten PotwÓr Bo Inaczej Nie Umie NazwaĆ Kierownik Tego Schroniska Powinna Sama DoŚwiadczyĆ Tego Co Ten Niczemu Niewinny Psiak, Poprostu Sie PoryczaŁam Jak To ZobaczyŁam, Serce SiĘ Kraje :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja pierniczę. Szok!!! Petycja oczywiście wysłana. Jeszcze dzisiaj porozsyłam wątek po znajomych i wyśle petycję z konta męża.
Co się dzieje w tym kraju?
Nie powiem co bym zrobiła ludziom odpowiedzialnym za takie rzeczy bo to sie nie mieści w kanonach kulturalnego słownictwa.

Link to comment
Share on other sites

to niestety dotyczy nie tylko Żyrardowa, w innych schroniskach też bywa podobnie. W Gorzowskim przywieziony ranny pies leżał, a robale jadły go żywcem, dopóki wolontariusze nie przyszli i wynieśli go do lekarza, kierownictwo i pracownicy schroniska nawet nie zareagowali, nie wzruszyli się.

Wiele takich przykładów, skarg i zdjęć wysłałam do dyrekcji, miasta, zmieniło się tylko tyle, że mamy zakaz wstępu!

Może trzeba się do kupy zebrać, dowody ze wszystkich schronisk, przejawy okrucieństwa i uderzyć wyżej, do naszych szanownych parlamentarzystów i władzy. Przecież elektorat dogomanii - to spory elektorat.

Czasem wstydzę się, że jestem człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...