Jump to content
Dogomania

Poznań 2008


Zebra

Recommended Posts

Myślę, że można założyć ten wątek , może i tam uda sie nam miłe spotkanie, coś w rodzaju klubówki, choć może w lepszych nastrojach na zakończenie.
Ja, pomimo ogromnych utrudnien w dotarciu, zgłosiłam małą dzidzię, choć nie mam pojęcia w jakim stanie umysłu i futra dotrzemy do Poznania:evil_lol:.
Gokaiba, zadzwoń do nich, powiedz co i jak, myślę jednak, że przyjmą Twoje zgłoszenie. ja dostałam e-mila z potewierdzeniem ze zgłoszenie przyjęte.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Czyżby wiedza, że przybędą pieski z Rosji, zniechęciła niektórych do pokazania swoich pociech?:-o
Ja tam jestem ciekaw, jak wiejski, niesocjalizowany egzemplarz, tj. UPI, będzie się zachowywać na wystawie. Jak na razie to bardzo brzydzi się ringówką:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Gokaiba, no przecież pokazuję swoją dzidzię , pomimo wiedzy, poza tym, myślę, albo nie... chciałam być w porządku, wiem to piszę, na przyszłośc zamilknę i nie napiszę, no chyba że wiesz jeszcze o kimś kto wiedział i nie zgłosił swoich psów właśnie z tego powodu i piszesz to właśnie do tej osoby:roll:
tak, czy inaczej mamy wiedzę o 6 sztukach, pozostałe 5 jest tajemnicą, i właśnie moze o tą tajemnicę chodzi;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze trzeba to, to, doprać i poszukać, gdzie jest głowa a gdzie ogon
i będzie dobrze. :eviltong: Szkoda, że nie mam talentu Strzyżenia w rękach
a i oczy już nie te.:-o Co najgorsze, to trzeba jeszcze biegać po ringu, co jest bardzo męczące.
Cieszę się, że obejrzę sobie dzidzię Zebry.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz w zamiarze oglądać, to przygotuj się na niespodziankę, Dzidzia ma pewną taką ulubioną czynność, jeżeli ktoś się jej przygląda i stoi na wprost, z często wskakuje niespodziewanie na rączki:evil_lol:, wiec proszę byc przygotowanym i łapać, łapać, zeby Dzidzia nie spadła;)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam - Dzidzia skacze jak piłeczka:lol: i lubi na rączki, trzeba być zawsze czujnym.
Może do mnie Gokaiba "pije";), że wiedziałam o rosyjskich kerakach i się przestaszyłam?:lol:
Odpowiadam - tak, wiedziałam, ale strachliwa to ja zbyt nie jestem:lol: Po prostu Sasanka dostanie mi cieczki i tak wogóle jakoś mi sie nie chce i na dokładke chcieli oplate za weterana, wiec się zbuntowałam;)
Z przyjemnością jednak przyjade popatrzeć, pofocić, spotkać się z Wami tak zupełnie bez stresu.:p

Link to comment
Share on other sites

Gokaiba - biedaku, czyżby choróbsko Cię dopadło? Kuruj się i dbaj o zdrówko. Mój małżonek mawia,że na wszelkie bóle lepszy od antbiotyków jest okład z damskich piersi, ale ja się tam nie znam;):lol:

aluwis - zapraszamy do kerrakowego ringu, bedzie nas tam troche i chetnie Cie poznamy w realu:multi:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie będzie problemu, tak Ursus jak i Upi są bardzo fotogenicznie , reszta też sie postara, moja dzidzia nigdy na fotkach fajnie nie wyglada, ale za to napewno wskoczy Ci na rączki, wiec uwaga na aparat:evil_lol:,
Czapla, ale aż tak dużo to nas tam nie będzie.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...