Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ. 4-miesięczna malutka DRAKA na DT u buni. Ma dom.


Wyjątek

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U nas dzieci nie brakuje...Troje,w tym jedno 5,5 roku...;) Nie wiem czy nie za wcześnie poinformowałam ją o przybyciu Draki.Mała już zarezerwowała jej miejsce do spania w 2x2 m swoim łóżku obok siebie :-).Czekamy na wieści jak sprawy z przybyciem Draki przebiegają.Zdaję sobie sprawę że to trochę potrwa....Będziemy czekać cierpliwie.Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Juz zostala zaszczepiona na wscieklizneitrzeba czekac 21 dni wczwartek bedzie czipowana
PROSILABYM o skontaktowanie sie z org HUND HIFE POLEN namierzyc ich mozna w internecie bo to oni podobno przewoza zwierzakiale robia to zeschronisk serdecznie pozdrawiam cala rodzinke a malutka w szczegolnosci luta

Link to comment
Share on other sites

Więc tak...mogę na granicę Frankfurt,Słubice,Świecko przyjechać....Może ktoś będzie z Łodzi jechać w tym kierunku.Druga możliwość:mam znajomego z Wrocławia może zgodzi się sunię zabrać.Porozmawiam z nim.Nie wiem czy w tym terminie tzn ok 10 grudnia(bo wtedy minie te 21 dni od szczepienia)będzie jechał do Wrocławia.Pozostałoby tylko załatwić transport z Łodzi do Wrocławia.Starsze dzieci popytają u siebie w szkole o możliwość zabrania Draki.Może jakaś koleżanka,kolega będą z rodzicami w Polsce w tym terminie...Dam znać jak czegoś się dowiem.Postaram się pomóc ze swojej strony na tyle ile mogę.

Link to comment
Share on other sites

Szukam na wątku transportowym oraz w internecie...Znalazłam fajną stronę: [url=http://www.jazdazagrosze.pl/index.php?module=advert_list&mode=end&city=Berlin&offset=2&sd=1227049200&nd=&uid=&conf=]Wyjazdy do Berlin ☼ Jazda Za Grosze - podróżuj inaczej ☼[/url] .Najwięcej osób wyjeżdża do Berlina z Poznania i Katowic.Może tam uda mi się coś wyszukać.Szukam wszędzie gdzie się da...

Link to comment
Share on other sites

14 grudnia moja znajoma z Berlina wraca do Berlina ze swojej rodzinnej miejscowości Gajków(10 km od Wrocławia)Jest w stanie odebrać Drakę we Wrocławiu.Wyjazd ma ok 20.00-14 grudnia.Ma jeszcze skontaktować się z przewoźnikiem by potwierdzić możliwość zabrania Draki.Rozmawiałam z nią dzisiaj...mówiła że z tym przewoźnikiem jeździ jedna kobieta wraz z pieskiem.Wolimy to potwierdzić.Drakę może odebrać 13-14 grudnia z Wrocławia.Może też przyjąć ją bezpośrednio u siebie w domu w Gajkowie.Myślę że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie.Pozostaje tylko transport z Łodzi do Wrocławia lub Gajkowa.Byłabym bardzo wdzięczna gdyby się udało takowy załatwić.Będę oczywiście też szukać.Pozdrawiam wszystkich serdecznie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...