Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Szkoda ,że ta Ewa Lewandowska(?) przeszła. Baaardzo na litość bierze.Ok jest niewidoma ,ale po co te gadki o nieżyjącym tatusiu ,o chorym psie.No sorry ,ale czegoś takiego nie lubie... Pewnie wyjde zaraz na nieczułe bydle.:diabloti:[/quote]

Dokładnie. Mnie jej występ trochę zniesmaczył :roll:
Dużo lepsze było Funky Masons.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie rozumiem po co też targała tego ciężko chorego psa ze sobą :shake: Skoro Foremniak mówiła, że widziała go w garderobie i tak dalej, to musieli go wziąć.

Też uważam, że nie powinna była przejść. Głos ma, okej, ale zalatuje mi to tanim sentymentalizmem. Zupełnie nie pasuje do tego programu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ostatni odcinek był moim zdaniem dość słaby. Większość występów była strasznie nudna. Jestem też strasznie zawiedziona, że Ewa przeszła dalej :shake: Bierze na litość, ta piosenka kierowana do ojca, chyba właśnie takie uczucia miała w nas wzbudzić i podobno tak na prawdę wcale nie jest niewidoma. Poza tym straciłam do niej szacunek po zobaczeniu, jak traktuje Swojego psa, bez którego podobno żyć nie może. Po pierwsze nakłada mu kolczatkę (przewodnik w kolczatce?!), a po drugie wozi schorowanego do studia? Coś tu chyba jest nie tak. /;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']No to przynajmniej wiemy, że głosowania nie są ustawione, bo producent sam nie zrobiłby takiego finału. :cool1:[/quote]
No nie wiem. Chyba wręcz przeciwnie- promują śpiewaków, kto by w końcu tyle głosował na tych śpiewających? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No nie wiem. Chyba wręcz przeciwnie- promują śpiewaków, kto by w końcu tyle głosował na tych śpiewających? :shake: [/QUOTE]
Napewno może sterować między drugim i trzecim miejscem, kiedy jury wybieraja kto przechodzi dalej.
A moze też i ustawiac głosy pprzez ułożenie grup. Gdyby w jednej grupie dał samych piosenkarzy, to wtedy weszłoby tylko dwóch a nie 6.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smerfetka123']a tak wracając do tematu to ten pies, labrador,jest chyba wyszkolony na przewodnika,prawda? czegoś tu nie rozumiem,bo na jednym zdjęciu był w kolczatce,po co? ktoś go źle wyszkolił,czy wygoda?[/quote]

jak poszukasz trochę w tym wątku to się dowiesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Co sądzicie o tym odcinku? Ja jestem za tymi ostatnimi (akrobatyka) i tymi tancerzami :evil_lol:
To dziecko było takie dziwne, jakoś jak dla mnie trochę przemądrzałe, no dziwne.

Jeee, akrobaci przechodzą xD
Ech byle nie ten dzieciak :roll:

Link to comment
Share on other sites

No w tym odcinku byli na trzech pierwszych miejscach moi faworyci. Bezapelacyjnie na pierwszym miejscu widziałam akrobatów, oni naprawdę prezentują się rewelacyjnie - a już doborem muzyki mnie kupili. Szkoda, że Filipa brakło(wolałabym bardziej urozmaicony w talenty finał i np. mógłby wejść zamiast jakiegoś wokalisty z poprzednich półfinałów). Ziemowit chyba najlepiej z dzieci się zaprezentował, łącznie z rodzicami(np. w przypadku Klaudii K. miałam wrażenie, że to bardziej ambicje mamy, podobnie z tą gimnastyczką, która robi masakryczne rzeczy z ciałem).
Niemniej i tak finał wydaje się, że będzie ciekawy. Ja jestem za Bladym Krisem i akrobatami. Gdybym miała oddać jeden głos, zdecydować kto lepszy, to chyba zależałoby jedynie od tego, co by pokazali w finale, bo do tej pory super się pokazali.
Jakoś jak nie widzę psów w tym programie, to chętniej oglądam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...