Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

Zaba14 a ja mam inne odczucia - moim zdaniem takie 'pokazy' przyciągają uwagę ludzi, podoba im się to i może nawet coś tam im zacznie kiełkować pod kopółką;)
Zawsze jak robie coś z Su to mamy widownię, a zwłaszcza przy frisbee. Tak można edukować - 'patrzcie ten piesek robi takie fajne rzeczy i nie biega sam po osielu hmmm może warto coś z Burkiem zacząć robić':cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']Zaba14 a ja mam inne odczucia - moim zdaniem takie 'pokazy' przyciągają uwagę ludzi, podoba im się to i może nawet coś tam im zacznie kiełkować pod kopółką;)
Zawsze jak robie coś z Su to mamy widownię, a zwłaszcza przy frisbee. Tak można edukować - 'patrzcie ten piesek robi takie fajne rzeczy i nie biega sam po osielu hmmm może warto coś z Burkiem zacząć robić':cool3:[/quote]
Władczyni masz racje, ale to bardziej trafi do właścicieli Burkow niz do osob z ktorymi ja mieszkam, nie mieli psa, nie maja i miec nie beda (i cale szczescie) bo sa negatywnie nastawieni ;) ale w sumie nie do nich kierowany ten pokaz jak psa nie chca miec ;)

Natomiast moj chlopak ktory na psa negatywnie byl nastawiony rok temu, a od kilku tygodni potrafi powiedziec "ale widzialem fajnego szczeniaka, mial uszy jak spaniel, ale byl dlugi, smieszny, jaka to rasa?" wiesz taka pestka ale cieszy mnie jego postep, sie cywilizuje chlopak ;), wczoraj mnie zapytal "czy jakas z tych karm tutaj jest dobra?" sie szkoli powoli do przyszlego roku :evil_lol: jemu wystep sie podobał, acz kolwiek wiedzial ze Agnieszka nie przejdzie dalej. Rok temu powiedzialby pewnie tak jak jego rodzenstwo... "co za problem nauczyc psa przecodzic miedzy tyczkami" :evil_lol::evil_lol: tylko ten kto nie mial psa nie wie ze jego trzeba nauczyc WSZYSTKIEGO ;) przyklad Taia np. jak schodzili z sceny, pies przestraszyl sie duzego laseru, nie mial z nim kontaktu i nie chcial kolo tego przejsc, gdyby na codzien mial z tym do czynienia, czy chociazby na treningu, Agnieszka nauczyla by psiaka ze to nic strasznego ;) ale takie rzeczy widza tylko posiadacze psiakow ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja z moimi znajomymi nie rozmawiałam o tym, raczej nie oglądają 'Mam Talent'. :lol: Ale jedna koleżanka mi powiedziała ostatnio, że widziała Agnieszkę i Taia w DD TVN i , że są uroczy ;)
Dodam, że generalnie moi znajomi mają niezłą zabawę z tego, że interesuję się psami i często opuszczam imprezy bo jestem na zawodach :evil_lol: więc to sukces.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Do Finału mają jeszcze szanse wejsc [b]Asia Si[/b] i Mateusz Ziółko, Klaudia Walencik[...][/quote]

Błagam, tylko nie ona :angryy: jak ją pokazali to poszłam do łazienki... ale niestety i tak było słychać , musiałam sobie słuchawki założyć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Moze wygląd taki za bardzo rózowy, ale głos ma ładny.[/quote]

nie wiem, w sumie za dużo nie słyszałam :lol: ale wg. mnie wygląd bardzo dużo świadczy o człowieku i jego podejściach do różnych spraw, więc wolałam nie ryzykować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']nie wiem, w sumie za dużo nie słyszałam :lol: ale wg. mnie wygląd bardzo dużo świadczy o człowieku i jego podejściach do różnych spraw, więc wolałam nie ryzykować :evil_lol:[/quote]

To zobacz w tym image ;)

[URL="http://www.plejada.pl/20766,0,,,,gwiazda_muzyczna_asia_si,wideo.html"]www.plejada.pl/20766,0,,,,gwiazda_muzyczna_asia_si,wideo.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kuba Wojewódzki, jak kiedys oglądałam jeden z pierwszych odcinków MT, powqiedzial, ze niepokoi go ilośc dzieci. Mam to samo odczucie. niepokoi mnie to. Nie wiem na ile to abmicje rodziców, a na ile dzieci. I na ile te dzieci zdaja sobie z tego wszystkiego sprawe. jak porazka wplynie na nie po programie, jak sobie poraza z popularnościa mając ledwo ponad 10 lat. i wiele innych spraw. o to chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick']Kuba Wojewódzki, jak kiedys oglądałam jeden z pierwszych odcinków MT, powqiedzial, ze niepokoi go ilośc dzieci. Mam to samo odczucie. niepokoi mnie to. Nie wiem na ile to abmicje rodziców, a na ile dzieci. I na ile te dzieci zdaja sobie z tego wszystkiego sprawe. jak porazka wplynie na nie po programie, jak sobie poraza z popularnościa mając ledwo ponad 10 lat. i wiele innych spraw. o to chodziło.[/quote]

Zgadzam się w 100%...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick']Kuba Wojewódzki, jak kiedys oglądałam jeden z pierwszych odcinków MT, powqiedzial, ze niepokoi go ilośc dzieci. Mam to samo odczucie. niepokoi mnie to. Nie wiem na ile to abmicje rodziców, a na ile dzieci. I na ile te dzieci zdaja sobie z tego wszystkiego sprawe. jak porazka wplynie na nie po programie, jak sobie poraza z popularnościa mając ledwo ponad 10 lat. i wiele innych spraw. o to chodziło.[/quote] No dokładnie. Wystarczy sobie przypomnieć, kiedy jury wybierało między Snakiem, a Galosem. Daję sobię głowę uciąć, że chłopak nieźle to przeżył - co było widać po samej minie(niektórzy dorośli nie potrafią przegrywać, a co dopiero wymagać tego od dzieci..). Jestem ciekawa, czy np. rodzice zbyt nie naciskają na te młode osoby("wygrasz dla mamusi 100 tys €"). Potem rozczarowanie. W ogóle wydaje mi się, że mając talent w wieku lekko ponad 10lat, te dzieciaki mają jeszcze całe życie przed sobą.
Szczerze powiedziawszy wolałabym, żeby ten program nie był taką komerchą. A zamiast dziewczynki wyginającej się przeszedłby Czocher(poza faktycznym talentem, miałabym czyste sumienie dając temu facetowi 100 tys zł czy €).

Link to comment
Share on other sites

Z tymi dziećmi to się zgadzam... Ale jak zobaczyłam Asię Si to nie wiem jakoś wróciłam do wczesnego dzieciństwa i zobaczyłam moje lalki Barbie.... W tym klipie na którym ona występuje w ,, Tańcu z gwiazdami" to już ją lepiej ubrali i jestem pewna że w MT też będzie o wiele lepiej ubrana niż w eliminacjach..Można bez pomocy ekspertów można zauważyć jak się zmieniają uczestnicy w półfinałach, a jak wyglądali w eliminacjach ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Dodam, że generalnie moi znajomi mają niezłą zabawę z tego, że interesuję się psami i często opuszczam imprezy bo jestem na zawodach :evil_lol: więc to sukces.[/quote]
o heheh cieszy mnie to ze nei jestem sama jesli chodzi o ten temat :evil_lol:
moim znajomym tez sie podobalo ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hmmm, dzisiaj zdecydowanie moim faworytem jest Blady Kris.
Jest super, a poza tym jego mama prowadzi schronisko dla zwierząt, w którym jest/był wolontariuszem. Chyba nawet na niego zagłosuję (jakoś się przez Agnieszkę wciągnęłam w te głosowania:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...