Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

Ależ ja byłam wściekła na tych ludzi:angryy: zamiast tych facetów stepujących albo zamiast Taja:loveu: wybrali faceta z zabawką i dziewczynę która zamiast do mam talent na Eurowizji powinna wystąpić może i ładnie śpiewała ale nie potrafiła zrobić show.Stała i śpiewała...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atkaaaa']
Pusiakowa: Tak:eviltong::eviltong:[/quote]
a maja galerie? :lol:

[QUOTE]Wojewódzki... szkoda słów - naczelny cham i prostak polskiego show biznesu, tak bym to ujęła [IMG]http://1.1.1.3/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
[/QUOTE]
nic dodac , nic ujac ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Również dla mnie występ Lendy był gorszy niż inne.
Byłam za Czochraczem, przynajmniej się ubawiłam przy ich występie, ale cóż...[/quote]
Lenda spiewala okropnie :roll: .
Co do Czochracza tez sie usmialam :evil_lol: . i bylabym bardziej zadowolona gdyby to on przeszedl a nie lenda :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@dzi@']Pan doskonale uratował widowisko mimo "awarii" fortepianu[/quote]
Co mnie dziwi tym bardziej,że tvn powinien mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :roll: ja się zorientowałam przy trzecim podejściu,że coś jest nie tak.Powinni pozwolić mu wystąpić raz jeszcze. Ciekawe co np. inni uczestnicy zrobiliby bez podkładu.


Agnieszko wielkie gratulacje!byliście świetni:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']Ależ ja byłam wściekła na tych ludzi:angryy: zamiast tych facetów stepujących albo zamiast Taja:loveu: wybrali faceta z zabawką i dziewczynę która zamiast do mam talent na Eurowizji powinna wystąpić może i ładnie śpiewała ale nie potrafiła zrobić show.Stała i śpiewała...[/quote]

wiesz, mi nawet nie chodzi o show, jak dla mnie to mogłaby nawet leżeć na scenie pokotem ;),byle dobrze śpiewała. Niestety było okropnie i żadne wyciągane o-o-o czy a-a-a tego nie ratowało. Już jak zapowiadali co będzie śpiewać, to byłam pewna, że nie podoła ale nie sądziłam, że będzie ten epokowy utwór zarzynać tępym nożem bez znieczulenia. Trzeba uważać,z kim się mierzy, to nawet Wojewódzki zawsze mówił w Idolu ale wczoraj mu się zapomniało, tu były niestety za wysokie progi, no cóż, król jest tylko jeden:lol::lol:. Niewątpliwie ona ma talent (jak zresztą wszyscy wczorajsi uczestnicy) ale wczoraj zaśpiewała fatalnie. Fatalnie. Wszyscy poprawili swoje występy oprócz niej i Kamila z kulkami (chyba za bardzo się przejął, że ma być 11 kul). Kamilowi się oberwało bardzo, jej nie. A było strasznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Urwis']No, cóż, dla mnie wczoraj najgorsza była Paulina Lenda, po eliminacjach byłam nią zachwycona bo była lepsza od oryginału, a wczoraj odrzuciła mnie od telewizora. To był straszliwe, co zrobiła i tylko Chylińska to usłyszała.[/quote]

Dokładnie... była okropna :mad:

[quote name='Bzikowa']mówiąc szczerze to wysłałam te kilka smsów tylko dla picu - nie wierzę tak naprawdę żeby one cokolwiek znaczyły ; wiem z pewnego źródła, że w paru innych programach tego typu głosy widzów się wcale nie mają znaczenia tylko wszystko jest ustawione - więc tu mogłoby być tak samo... :roll: [/quote]

Odnoszę takie samo wrażenie co do Mam Talent :angryy::-(

[quote name='m@dzi@']jeśli miałabym wybrać między Lendą a panem z Czocherem, bez wahania wybrałabym Czochera. Pan doskonale uratował widowisko mimo "awarii" fortepianu a Lenda... zmarnowała swój występ :shake:[/quote]

Pan z Czocherem był na prawdę świetny, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Sprawiał wrażenie prawdziwego profesjonalisty (którym jest ? ), było śmiesznie i świetnie się bawiłam. A Lenda? Jak usłyszałam początek poszłam do łazienki :p

[quote name='Marta666'] Ciekawe co np. inni uczestnicy zrobiliby bez podkładu.[/quote]

Za pewne byłaby wielka afera, więcej krzyku niż to warte :roll:

Oprócz Tai'a byłam za Stepującym Duetem oraz właśnie za Czocherem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Tak gwoli wyjasnienia tylko, chowanie sie i wyglad pobitego psa, to u mojego bc objaw motywacji;-)
Moj pies pewnie by zniosl psychicznie studio, ale ja na pewno nie. A niektore komentarze tutaj i w innych miejscach to wogole horror:crazyeye:

Mi tez Wasz wystep na taniec z psem nie wygladal, a raczej pokaz sztuczek do muzyki.:-) Faktycznie taniec z psem potrafi byc zalosny i nudny, ale niektore wystepy sa swietne. Np.

ten:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=crmD_B8ERzk"]YouTube - Gladiator dog (canine freestyle)[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=HH8047zdZok"]YouTube - Kate and Jin at Crufts![/URL]

I wydaja mi sie jednak trudniejsze niz pokazywanie sztuczek po kolei. Tylko, ze w Polsce prawie nikt sie tancem z psem nie zajmuje. Zawodow zadnych nie ma, wiec trudno, zeby sie ktos cudowny w tej dziedzinie znalazl.[/quote]

mysle ze ten filmik jest lepszy:

[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=gsoEfuFNM38"]YouTube - Freestyle dog dancing[/URL]

a co do Kate i ona wziela udzial w UK edycji Got Talent
dostala sie do finalu (zaznaczam ze u nich to inaczej przebiega niz u nas)

tu jest filmik
casting
[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=lfGEJCvOrbM"]YouTube - Britain's Got Talent~Kate & Gin~Canine Freestyle~First Round (HQ)[/URL]

polfinal
[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=VLMdA_PrhH8&feature=related"]YouTube - Kate & Gin Semi Finals Britains Got Talent 26/5/08 (HQ)[/URL]

final
[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=tEVYvN4Qces"]YouTube - Britain's Got Talent - Final - Kate and Gin[/URL]

i tak jury nie robilo kwasnych min jak u nas :mad:

to tam na marginesie calej tej dyskusji o tym czy Taj jest posluszny czy nie...:cool1: Piers nie biore pod uwage on zawsze zrzedzi...:evil_lol:

[B]Aga[/B] super bylo, podobalo mi sie i jury nawet sie chyba troszke doksztalcilo moze kilka for poczytalo, na YT poogladali filmiki i nie zrobili wczoraj z siebie dupkow do kwadratu;)...

Link to comment
Share on other sites

Wspaniały występ, wspaniale mi się oglądało. Nie mogłam się napatrzeć na ich więź i zapatrzenie Taja w pańcię, gdyby każdy znas potrafił tak pracować ze swoim psem byłoby idealnie.
Wielki szacunek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iss']Wspaniały występ, wspaniale mi się oglądało. Nie mogłam się napatrzeć na ich więź i zapatrzenie Taja w pańcię, gdyby każdy znas potrafił tak pracować ze swoim psem byłoby idealnie.
Wielki szacunek.[/QUOTE]

Więź niesamowita, oglądając ich występ miałem wrażenie, że Taj zrobi wszystko dla swojej pańci:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście widziałam! Smsy wysłałam:) Ale wiedziałam już, że jak tak gibka dziwczynka przeszła to Aga Taiem szans przy jurorach nie mają...

W każdym razie występ super to co powiedziałaś bardzo mi się podobało ( o BC)
I w ogóle super;)

Link to comment
Share on other sites

Mi też się strasznie podobało. Smski wysłałam. Szkoda, że się nie dostali, bo np. wolałabym ich niż tą śpiewającą dziewczynę... Niestety więszość ludzi w Polsce jest jeszcze nieuświadomiona, że z psem można coś innego porobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Co Wam znowu Wojewódzki zrobił? :D[/quote]

Przepraszam za offa, ale nie mogę się powstrzymać :shake: Jakiś czas temu zginął w strasznym wypadku mój kolega Jarek (może ktoś kojarzy roztrzaskane ferrari na Puławskiej w Warszawie). Spłonął żywcem na oczach gapiów. Następnego ranka Wojewódzki (w programie z Figurskim) opowiedział taki żarcik: [I]"Jest ferrari do kupienia na Mokotowie... Hahaha, ale z URNĄ w środku" [/I]A najzabawniejsze w tym jest to, że jak ten cienias kupował swoją przedłużkę f...a (porshe chyba), dzwonił do Jarka i blagał: - Pojedź ze mną, doradź...

[B]A Agnieszka i Tai absolutnie mnie zamurowali!!! Niesamowity show! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...