Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

dla mnie Agnieszka nie jest medialna - a takich osob szuka ten program
chowa sie za swoja grzywka, caly czas ma to smutna to wkurzona mine, zamiast mowic normalnie burczy cos pod nosem :roll: nie umie sie pokazac i zrobic pelnego show ze swojego wystepu - moze to brak pewnosci siebie albo strach przed kamerami - dla mnie ich wystep byl najgorszy z calej 8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juszes']Szkoda, że Agnieszka z Tajem nie przeszli. I szkoda, że kolejna osoba śpiewająca w finale... zapowiada się strasznie nudno -__-[/quote]


to bylo do przewidzenia ze beda promowac wokalistow - po wygraniu mozna plyte nagrac itp a co reszta moze zrobic ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to bylo do przewidzenia ze beda promowac wokalistow - po wygraniu mozna plyte nagrac itp a co reszta moze zrobic ?[/quote]
tancerz może otworzyć szkołę tańca albo samemu zapisać się na jakieś warsztaty. Inni mogą też jakoś tam się rozwijać, albo po prostu rozpuścić nagrodę. Ich wygrana, ich sprawa na co pieniądze przeznaczą ((;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']tancerz może otworzyć szkołę tańca albo samemu zapisać się na jakieś warsztaty. Inni mogą też jakoś tam się rozwijać, albo po prostu rozpuścić nagrodę. Ich wygrana, ich sprawa na co pieniądze przeznaczą ((;[/quote]

niby tak ale TV i sponsorzy musza zarobic swoje a najlatwiej na piosenkarzach - zreszta identycznie wygladaja inne edycje w innych krajach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dla mnie Agnieszka nie jest medialna - a takich osob szuka ten program
chowa sie za swoja grzywka, caly czas ma to smutna to wkurzona mine, zamiast mowic normalnie burczy cos pod nosem :roll: nie umie sie pokazac i zrobic pelnego show ze swojego wystepu - moze to brak pewnosci siebie albo strach przed kamerami - dla mnie ich wystep byl najgorszy z calej 8[/quote]
Ja cenię skromność u ludzi, Agnieszka skupia się na tym co robi, a nie na tym by dobrze wypaść przed kamerą.
Występ mi się podobał, ja ćwiczę z moim molosem od ponad roku, ale w połowie nie umiem tego co Agnieszka i Tai...no ale molos:loveu: to nie border:evil_lol:.
Dla mnie Aga i tak osiagneła sukces.;)

Link to comment
Share on other sites

Główny problem polega na tym, że ludzie nie potrafią ocenić umiejętności w dog dancing. Każdy może ocenić śpiew, taniec czy pewna sztuczkę, które są faktycznie albo umiejętnościami, które każdy w pewnym stopniu starał się w życiu rozwinąć albo służą wyłącznie show. Dog dancing służy pogłębianiu więzi z psem, a potem zrobieniu show wśród psiarzy. Już wcześniej mówiłam o tym. Ludzie nie wiedzą ile trzeba w to włożyć pracy, na czym polega szkolenie psa, nie wiedza czy pies ma talent czy dziewczyna, nie wiedzą czy dziewczyna go nie bije. Tak jak wczoraj powiedziała mi koleżanka "to nie było ciekawe,a po co w ogóle tak męczyć psa?". Niestety tak to wygląda dla większości.

Podziwiam talent Agnieszki i Taja, uważam że przed kamerami wypadli naturalnie, dobrze. A te "chowa się za swoja grzywka" ją właśnie określa. Zazdrościsz grzywki :P I można się tu czepiać, że show było zbyt jednostajne, mogli pokazać coś bardziej wybuchowego, ale było fajnie,a ten występ był lepszy od poprzedniego. To po prostu nie program dla psiarzy, choć jak widać zajść można daleko.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że Agnieszka z Tajem nie przeszła. Miałam na nich głosować, ale zabrakło mi pieniędzy na koncie. Ale to, że nie przejdą, chyba było to przewidzenia... No ale cóż, mi się ich występ w skali 1-10 podobał na 7/10.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie występ Agnieszki i Taja był super. Był inny od wszystkich i przez to oryginalny. Nie znam Agnieszki z forum i chyba nigdy nie widziałam jej posta no i powiem że dla mnie wypadła naturalnie i skromnie. Są ludzie, którzy czepiają sie na siłe, ale tak jak ktoś to kiedyś powiedział (chyba nawet wojewódzki), że polski narodowy sport to zniszczyć tych, którym się udaje.
Dla mnie Agnieszko byłaś świetna, bo miałaś odwagę, żeby coś pokazać. A o Taju nie wspomnę, bo jestem śmiertelnie zakochana w borderach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tez, cozywiscie, zaglosowałam. Z powlowa rodziny siedziałam i trzymałam kciuki.

Nawet moja mam była w szoku, ze psa mozna tyle nauczyć. A, ze do tej pory uwazała, ze nauka psa to meczenie go (wreszcie mi sie udało jej to wybic z glowy :multi:) i zobaczyła jak Tai sie ślini do talerzy i cieszy z pracy z Agnieszka, to zaproponowała zebym moja Fionkę czegoś takiego nauczyła.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Jedna jurorka na troje zobaczyla to co najwazniejsze - że praca z psem łaczy człowieka i psa. Gdyby bodaj jeden na dziesieciu widzow zrozumial to - i tak sukces bylby niewyobrazalnie przeogromny.

Brawa dla Agnieszki i jej pracy z psem. Brawa za występ. Doskonala robota:loveu::loveu::loveu:
Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Jedna jurorka na troje zobaczyla to co najwazniejsze - że praca z psem łaczy człowieka i psa. Gdyby bodaj jeden na dziesieciu widzow zrozumial to - i tak sukces bylby niewyobrazalnie przeogromny.[/quote]

Owszem...

Ja też zagłosowałam... jedyne czego mi brakło w występie Agnieszki - to moich ukochanych rollerów :diabloti: ale rozumiem że na scenie nie dało by rady ich pokazać :shake: a ogólnie występ mi się b.podobał :multi:

Link to comment
Share on other sites

Równiez glosowalam na Agnieszke i Taia :loveu: .
ich wystep byl super ! :loveu:
Bardzo podobala mi sie wypowiedz Malgosi po ich wystepie :p
niestety , to bylo wiadome ze przejdzie ta Magda i Lenda :roll: .
To niesprawiedliwe! :-(:placz: Tak mocno zaciskalam kciuki :-( .
Niech Agnieszka sie nie poddaje i pójdzie do drugiej edycji programu :lol:
i moim zdaniem nie powinni glosowac widzowie , tylko jurorzy - ale nie , bo kasa :roll: . A jakby juz ludzie mieli glosowac to esy powinny byc za darmo!
moim zdaniem tam powinni byc jurorzy ktorzy sie znaja na talentach , a nie tak jak Wojewódzki wali te swoje komentarze ;/ - "Za bardzo kcoham psy , by byc na tak" nie zrozumialam tego :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Rubcia: masz absolutną rację ;)
I kolejna osoba która czepia się grzywki, i niby "nie medialności". Mi się show bardzo podobało, Agnieszki wypowiedź i wygląd także, a Tai dał buuuzi Prokopowi :D
Brawwoooo!!!


Pusiakowa: Tak:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dla mnie ich wystep byl najgorszy z calej 8[/quote]



No, cóż, dla mnie wczoraj najgorsza była Paulina Lenda, po eliminacjach byłam nią zachwycona bo była lepsza od oryginału, a wczoraj odrzuciła mnie od telewizora. To był straszliwe, co zrobiła i tylko Chylińska to usłyszała.

Mi się najbardziej podobała mała gimnastyczka i Agnieszka właśnie, a na trzecim miejscu panowie stepujący. Reszta po równo, Paulina, niestety, wcale.

Jeszcze raz brawo, Agnieszko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']i moim zdaniem nie powinni glosowac widzowie , tylko jurorzy - ale nie , bo kasa :roll: . (...) Wojewódzki wali te swoje komentarze ;/ - "Za bardzo kcoham psy , by byc na tak" nie zrozumialam tego :shake: .[/quote]

Cóż, gdyby ludzie nie głosowali, dla części publiki nie pasowałoby, że nie mogą wyrażać swej opinii...

A Wojewódzki nie pierwszy raz zresztą chcąc pokazać swoją "fachowość" zrobił z siebie jeszcze większego durnia, niż jest...

Link to comment
Share on other sites

mówiąc szczerze to wysłałam te kilka smsów tylko dla picu - nie wierzę tak naprawdę żeby one cokolwiek znaczyły ; wiem z pewnego źródła, że w paru innych programach tego typu głosy widzów się wcale nie mają znaczenia tylko wszystko jest ustawione - więc tu mogłoby być tak samo... :roll:

no ale przechodząc do rzeczy - właśnie łobejrzałam :lol:
no i było super - dynamicznie, radośnie i ten śliniący się Tai! :loveu:

Wojewódzki... szkoda słów - naczelny cham i prostak polskiego show biznesu, tak bym to ujęła :lol:

haha, Kamowa - całowałaś się z Prokopem! :diabloti: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']haha, Kamowa - całowałaś się z Prokopem! :diabloti: :cool3:[/quote]
:D

Oglądałam przed chwilą powtórkę, wczoraj w takim stresie siedziałam przed tv z komórką w ręku, że części występu nie pamiętałam :lol: ;)
Szkoda, Kamowa że nie przeszliście dalej.. :-( Miałam nadzieję, że jednak się uda.


...a Lenda też mi się nie podobała :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...