Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

[quote name='Justys95'] ta dziewczyna rudowłosa co śpiewa :D[/quote]

O nie błagam tylko nie ona :shake: Ma fajny głos, może i śpiewa czysto ale tak jakoś... zwyczajnie. Znam kilka osób które śpiewają b.podobnie... Jeżeli juz wokalistka to albo Klaudia Kulawik albo ta dziewczyna co będzie w następnym odcinku, nie pamiętam jak się nazywa...

Ale w sumie to ja jestem TYLKO za Agnieszką i Tai'em.. wiele osób mi się podoba ale pies naj :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie kibicuję żadnym śpiewakom. Jest wiele programów, dających szansę osobom śpiewającym, a w 'mam talent' powinni pokazywać się ludzie, którzy nie "nadają się nigdzie indziej". Myślę, ze do półfinału i tak przeszło za dużo takich osób. Przecież to nie konkurs piosenki -__-

Link to comment
Share on other sites

Pociesze Was dziewczyny (chociaz marne to pocieszenie :D)
w ostatnio zakonczonej 3 edycji Got Talent w USA do finalu weszlo 4 spiewakow i jeden duet grajacy swietnie na skrzypcach... (U nich program trwa dwa tygodnie dluzej poniewaz z 40-stki (cwiercfinal) wybieraja przez 4 tygodnie 20-stu polfinalistow a z nich dopiero 5-ciu finalistow) U nas jak zawsze musza zrobic po swojemu :/...
I wygral spiewak operowy ;)...

I te komentarze Kuby, zenada !!! Jak do dzieci 11-12 letnich mozna mowic takimi slowami ? Nie sadze zeby Kamil wiedzial co znaczy slowo "zblazowany"...Co nie zmienia faktu ze jego mamusia nie daje mu dobrego przykladu i dziecko sie psuje....

A za Age trzymam kciuki i chociaz na koncie mam zero puszcze jednego smska na pewno (reszte od domownikow posle hehehe :D)....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Jest wiele programów, dających szansę osobom śpiewającym, a w 'mam talent' powinni pokazywać się ludzie, którzy nie "nadają się nigdzie indziej". Myślę, ze do półfinału i tak przeszło za dużo takich osób. Przecież to nie konkurs piosenki -__-[/quote]
Zgadzam się. ;) Ale jakoś ta dziewczyna [i Klaudia Kulawik też zresztą] przypadła mi do gustu, być może z powodu jej koloru włosów :evil_lol: Tak czy inaczej SMSa nie wyślę na nikogo, bo właśnie skończyła mi się kasa na tel. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Mnie bardziej oburzył ostatni występ Wojewódzkiego do tego Matrixowego chłopca. Jeśli chodzi o występ Kamila i komentarze jury - nie używali wybitnie trudnego słownictwa, oczytany 12-sto latek powinien je znać, lub mógł zapytać.[/quote]


Ja przepraszam, ale w domu mam mola ksiazkowego ktory ma lat 13-scie i musialam mu wytlumaczyc co tej caly Kubus do dziecka powiedzial.... Mowie o slowie jakim go okreslil bo wkolo je powtarzal i bylo widac ze dzieciak nie jarzy co do nie go mowia....a moje dzieci sie mnie zapytaly (13 i 15 lat) co to za slowo.
To juz do grupy taneczniej gdzie starsze "buce" tanczyly wyslowil sie po "ludzku"....
Nie bronie Kamila bo sie mocno rozczarowalam nim, ale kazdy widzi ze Kuba W. ma niewyparzona gebe i nie uzywa mozgu jak nalezy...

A po drugie moze on nie jest oczytany ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

On wogóle nie jarzył - na pytanie czy inne dzieci go lubią również zrobił minę 'ee?'.
Ja i tak Wojewódzkiego lubię bo mimo że jego żarciki czasem bywają prostackie często rzuca bardzo fajne uwagi, ładnie akcentuje mówiąc i jest w fajny sposób bezczelny;)

Jeżeli chodzi o to nieszczęsne zblazowanie - moja mama zeznała że nie powinnam się odzywać na temat słów bo zawsze byłam inna.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim nie podobało mi sie jak całe jury najechało na Kamila i walnęło mu umoralnijącą gadke.
Osądzili jako zarozumiałego i aby dac mu nauczkę wybrali Karola.
Fakt nie podobało mi się co powiedziała mama KArola, ale to też mógł być specjalnie zmanipulowany fragment jej wypowiedzi.
Jednak to nie powód aby nie ocenić dobrze jego talentu na scenie.
A jednak nie ocenili, bo ocenili jego "osobe" czy słusznie?
Kiedys w Buffo ktoś powiedział usprawiedliwiając się ze Górniakowa się też spóźnia. Na co padła odpowiedź, jak bedziesz mieć taki talent jak Górniakowa to też będziesz mogła.
KAmil występował już przed komisja You can dance.
Po występie Agreola wypowiedział się ze w polsce juz nie ma dla niego nauczyciela, gdyż ten chłopak ma tak wielki talent. Takze i Piróg był zafascynowany jego talentem.
Pewne rzecy w TV łatwo zmanipulowac, nawet to że chłopak jest zarozumiały, a na pytanie czy ma kolegów, nic nie odpowiedział, wiec pewnei nie ma.
Ale jednego nie dąło sie zmanipulować.
Kiedy ogłosili wyniki dla nich dwóch kto przechodzi. Karol i Kamil stali obok siebie. Kiedy padło Karol przechodzisz. Kamil od razu podał ręke Karolowi.
Ot taki bardzo dorosły gest.
Karol nie podał ręki Sneakowi kiedy ten przeszedł dalej.

A to stronka Kamila. Przeczytajcie jak oddał swój medal M Swiata
[URL="http://kamil-kucharzewski-boogie.blog.onet.pl/2,ID346226088,index.html"]~Kamil Kucharzewski~ ^^ Electric Boogie^^ - Onet.pl Blog[/URL]

A tu jego wystep w You can dance [url=http://videosift.pl/story.php?id=18822]You Can Dance -11- letni Kamil Kucharzewski (PL) - VideoSift.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

fakt Kamil w electric boogie jest lepszy, jego show jest bardziej dopracowane niż Karola. Mimo to na mnie Karol zrobił lepsze wrażenie.
[QUOTE]
a na pytanie czy ma kolegów, nic nie odpowiedział, wiec pewnei nie ma.[/QUOTE]
Może warto się zastanowić dlaczego i coś z tym zrobić? Mama nie będzie z nim do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Może warto się zastanowić dlaczego i coś z tym zrobić? Mama nie będzie z nim do końca życia. [/QUOTE]

Ale to ze nie odpowiedział jury, nie znaczy ze nie ma :lol:

Myśmy też podczas tej rozmowy jury - występujący nie chcielismy sie tłumaczyc, ze psy nie sa krzywdzone bo i po co? Nawet jak próbowałam cos sprostowac to oni wiedzieli swoje. JA mówie ze malina szczeka bo taka rasa i sie ekscytuje a Chylińśka ze szczeka dlatego ze jest zestresowana i ona się z nią utożsamia, bo też by nie chciała nic robić jakby jej kazali i ona jest taka sama jak ten pies. Dzwne ze nie widziała ze pies wykonywał a szczekał z ekscytacji.
No wiec po co mieliśmy dyskutować? Jury i tak tam lansuje siebie i swoja błyskotliowsc, a jezeli ktoś probuje być "lepszy od jury" to albo był wykasowany albo puszczali jak mozna było nadac temu ze charakter ze to jury jest tą strona "pokrzywdzona" w rozmowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']
No dobra, ale przeciwncy cyrku nie wypowiedzieli się co w takim razie sądza o trzymaniu egzotycznych i dzikich zwierzatek w domowej klateczce :razz:[/quote]

Jeżeli ktoś jest przeciwnikiem przedmiotowego wykorzystywania zwierząt to nie ma najmniejszej różnicy czy chodzi o cyrk, ogród zoologiczny, cielaczki na kotlety, foki na futra czy ptaszka w klatce!!!!!!!
Nie wierzę w żadnych "miłośników zwierząt" pracujących w cyrkach:angryy::angryy:;fakt, że niektórzy nie biją i nie głodzą zwierząt nie oznacza jeszcze że tym zwierzętom nie dzieje się krzywda!!!! Jedyną motywacją treserów dzikich zwierząt jest własne ego a właścicieli cyrków - kasa!!!!! Nie rozumiem jak można płakać nad psem zamkniętym w klatce a pozostawać obojętnym na zamkniętego w klatce niedżwiedzia, lwa itd.:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie płaczę że Su ma klatkę, Su też nie wygląda na nieszczęśliwą:lol:
Jeżeli zapewnia się zwierzakowi ruch, szkolenie bez przypalania i innych atrakcji, jedzenie i weta to to czy taki zwierzak występuje na zawodach czy w cyrku nie gra większej roli.

Ja bardzo chętnie pracowałabym ze zwierzakami w zoo, marzy mi się to od kiedy obejrzałam program na AP o tym jakie pokazy można przygotować aby uczyć dzieciaki o zwierzętach i żeby rzucić na kolana starszych widzów.
W Chrakterach ostatnich jest artykuł o pozytywnym szkoleniu - wymienieni są między innymi szkoleniowcy biełuch i uwaga uwaga rekinów - jak dla mnie mniooodzio,a o czami wyobraźni już widzę te rekiny które miziam po brzuszkach :cool3:

[QUOTE]Ale to ze nie odpowiedział jury, nie znaczy ze nie ma[/QUOTE]
W sumie tak;) ale i tak mi się nie podobał - jakoś te warkoczyki tak nie bardzo. Ale show świetne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI'] jakie pokazy można przygotować aby uczyć dzieciaki o zwierzętach [/quote]

i czego można nauczyć dzieciaki serwując im misia w czerwonych szeleczkach jeżdżącego na rowerku?? albo delfina odbijającego piłeczkę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ale to ze nie odpowiedział jury, nie znaczy ze nie ma :lol:[/quote]

Ale wtedy nasuwa się myśl - Dlaczego nie odpowiedział? A potem tylko jednoznaczna odpowiedź... Chociaż może to faktycznie zasługa magii telewizjii :roll: ale niestety tego możemy się tylko domyślać.

Link to comment
Share on other sites

Akurat rower czy szelki to średni pomysł na misia, ale pokazanie że misie są bardzo bystre, uczą się etc i lubą prezentować sztuczki można przepleść infromacjami o tym gdzie i jak żyją misie na wolności, co możemy zrobić żeby misie były bezpieczne i żebyśmy my byli bezpieczni w razie spotkania z misiem.
Analogicznie do delfinów - wyjście od sztuczek typu skoki (w naturze delfiny też skaczą!) i zabawa z piłką (bawić też się bawią) do rozmowy na temat delfinów na wolności, co możemy zrobić aby chronić delfiny i tak dalej. Ucząc dzieciaki o zwierzętach, przybliżając im to że człowiek ma ogromny wpływ na środowisko itd można wychować ludzi świadomych, chcących chronić Ziemię:) I jest to dużo łatwiejsze niż przykuwanie się drzew, choć zapewne mniej widowiskowe.
Dla mnie wspomnienie pływania z delfinami (dzikimi) jest jednym z najpiękniejszych w życiu i chciałabym aby moje wnuki też miały taką szansę - dlatego chrońmy środowisko i uczmy ludzi jak to robić, a dziećmi jest najłatwiej - najlepiej chłoną wiedzę, najłatwiej je kształtować, są otwarte i chętnie się uczą, a co najważniejsze - za pare lat dorosną i będą miały realny wpływ na to co dzieje się w ich kraju i na świecie, teraz za to mogą przekonywać rodziców że warto.:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo polecam starą, a jakże aktualną książeczkę prof. Żabińskiego "Porozumienie ze zwierzęciem".
Bardzo mądra książka i trochę uklada w główie "mitowiercom", że tak powiem... czyli osobom powtarzającym obiegowe opinie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='[/B'][B]dog_master[U]][/U][/B]
[I]Ta, zapomnialy... Lepiej o psie niz o wezu... ;-)

Hehe, chyba z 50ty raz to samo ;p

Za to tego nie bylo :diabloti:

[URL="http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,11016,wideo,,55795,taniec_z_psem,aktualnosci_detal.html"]http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,1...sci_detal.html[/URL]

;p[/quote][/I]


Mi osobiście jak na bordera pokaz się nie podobał :)) .
A w studiu powinien być pies bardziej opanowany ;D .

W mam talent widziałabym ... Wieśka z Lexusem !!! Oni się nadają ... Lexus to ausi, ale na pewno zrobili lepszy show :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Akurat rower czy szelki to średni pomysł na misia, ale pokazanie że misie są bardzo bystre, uczą się etc i lubą prezentować sztuczki można przepleść infromacjami o tym gdzie i jak żyją misie na wolności, co możemy zrobić żeby misie były bezpieczne i żebyśmy my byli bezpieczni w razie spotkania z misiem.
Analogicznie do delfinów - wyjście od sztuczek typu skoki (w naturze delfiny też skaczą!) i zabawa z piłką (bawić też się bawią) do rozmowy na temat delfinów na wolności, co możemy zrobić aby chronić delfiny i tak dalej. Ucząc dzieciaki o zwierzętach, przybliżając im to że człowiek ma ogromny wpływ na środowisko itd [B]można wychować ludzi świadomych, chcących chronić Ziemię[/B]:) I jest to dużo łatwiejsze niż przykuwanie się drzew, choć zapewne mniej widowiskowe.
Dla mnie wspomnienie pływania z delfinami (dzikimi) jest jednym z najpiękniejszych w życiu i chciałabym aby moje wnuki też miały taką szansę - [B]dlatego chrońmy środowisko i uczmy ludzi jak to robić[/B], a dziećmi jest najłatwiej - najlepiej chłoną wiedzę, najłatwiej je kształtować, są otwarte i chętnie się uczą, a co najważniejsze - za pare lat dorosną i będą miały realny wpływ na to co dzieje się w ich kraju i na świecie, teraz za to mogą przekonywać rodziców że warto.:)[/quote]

Władczyni- cos ci sie studia na mózg rzucily:evil_lol: za duzo czasu spedzasz na uczelni:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...