Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

super! :multi::loveu:

komentarz wojewódzkiego wyjątkowo ignorancki :cool1:
'za bardzo kocham psy żeby być na tak' - widać , że nie ma pojęcia o metodach szkolenia - pewnie rzeczywiście uważa, że to dla psa męcząca tresura... mimo, że widzi jak chętnie Tai wszystko robił.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta dziewczyna wie czego chce,jest silna
Ustawiła psa na początku występu na siad,ale on trudno,mam takie wrażenie, znosi hałas studia i owacji,ona Ave..,a on ...po brawach publiczności nie wysiedział,wstał i stał i był trochę pogubiony.
Dzisiaj znowu wystąpili razem w dzień dobry TVN,z Katowic,pies był ok,leżał spokojny.Myślę,że jeżeli jej talent pochodzi z utraty wzroku, to ucho jej przewodnika,jest tym bardziej wrażliwe.Dziewczyna mówi mądrze,a ja powiem więcej niezależność od ZUS-u,dla ludzi i dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Super, że Tai przeszedł dalej! :loveu:
Jestem ciekawa co jurorzy twierdzą o psich sportach...[/quote]
Sie mozesz dowiedziec.

JA zawsze wiedzialam, ze za cos Wojewodzkiego nie lubie, juz wiem za co

[URL]http://teledyski.onet.pl/10172,3994143,teledyski.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
"ale nie bede porownywac np. dziewczynki ktora jakby byla z gumy, do tresury psa... :razz: mile dla odbioru, sama chcialabym sporbowac :smile:"

[/QUOTE]

A spróbuj, sprobuj. Zobaczysz ile potu wsiąka w ziemię, ile to jest pracy... :evil_lol:

Co do pana W. - to raczej wyglądało na to że jest z opcji tych przemądrych ludzi ktorzy z namaszczeniem tlumaczą że psa nie wolno męczyć jakimś szkoleniem czy sztuczkami, trzeba mu pozwolić na "nieskrępowany rozwój"...
Na ogół, jeśli pies jest z rasy pracującej, kończy się na wyprowadzaniu szalejącego potwora na smyczy i w kagańcu i narzekaniu że jest "glupi" i "nieposluszny" i w ogóle nie do wytrzymania.
Ale co tam - grunt, że ma "nieskrępowany rozwój". :lol: :lol: :evil_lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Sie mozesz dowiedziec.

JA zawsze wiedzialam, ze za cos Wojewodzkiego nie lubie, juz wiem za co

[URL]http://teledyski.onet.pl/10172,3994143,teledyski.html[/URL][/quote]

Już się dowiedziałam i pisałam o tym kilka postów temu.
Ja go właśnie lubiłam, czasem robi z siebie idiotę ale ogólnie taka pozytywna postać jak dla mnie :lol: a tu taki tekst zapodał. :roll:

zgadzam się z Berek ;)
może niech Agnieszka walnie Kubie jakąś przemowę o psich potrzebach ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']

Co do pana W. - to raczej wyglądało na to że jest z opcji tych przemądrych ludzi ktorzy z namaszczeniem tlumaczą że psa nie wolno męczyć jakimś szkoleniem czy sztuczkami, trzeba mu pozwolić na "nieskrępowany rozwój"...
[/quote]

No wlasnie ja tez tak to odebralam, ale moze jest jednak tak jak mowi/pisze [B]dog_master[/B] i pan W. zwyczajnie njie wie, ze to sie osiaga bez pradu podpalania i bicia (choc to trzeba byc alepym, zeby nie zauwazyc, ze pies jest szczesliwy i usmiechniety - pani Ch. i F. zauwazyly, no, ale to kobiety sa....:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']A spróbuj, sprobuj. Zobaczysz ile potu wsiąka w ziemię, ile to jest pracy... :evil_lol: [/quote]

Nie napisalam ze jest to łatwy cel do osiągnięcia, wrecz przeciwnie, ale zdania nie zmienie, nie bede porownywac tresury psa, do zdolnosci np. dziewczynki gumy... :roll: bo to co umie ona nie kazdy sie nauczy, a psa mozna praktycznie kazdego... :) takze tak jak pisze, zabawa super, fajnie ze pokaza to w tv, bo mile dla odbioru i moze ktos bedzie chcial tego sprobowac z wlasnym psem :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]" bo to co umie ona nie kazdy sie nauczy, a psa mozna praktycznie kazdego..."[/QUOTE]

Taaa...?
To czemu jest tak mało fajnych występów na dogdancing?

Nie wspominając o obedience... :evil_lol:

Parę psów na caly kraj.

Na pewno każdego psa tak fajnie można nauczyć...? ;)

Link to comment
Share on other sites

To moim zdaniem jest znamienne dla większości społeczeństwa, myślenie, że szkolenie to opiera się na zmuszaniu. Nie wiem czemu, ale BARDZO wielu ludzi, nawet wykształconych ma takie pojęcie. I to jest bardzo smutne, tak w ogóle. Już samo to słowo "tresura" źle się kojarzy. Dlatego warto mówić o szkoleniu :-)
Jak i w ogóle nieznajomość zasad uczenia się jest zatrważająca. Pamiętam jak sie oburzyła jedna pani aktorka (na planie Stacyjki) gdy wspomniałam, że wychowywanie dziecka i psa ma bardzo wiele wspólnego.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście moje zdanie jest takie, że p.Agnieszka super wytresowała swojego pieska i nauczyła go wielu przeróżnych sztuczek, sama bym tak nie umiała! :klacz: Cieszę się, że przeszła dalej i zaszokowało mnie podejście pana W. - lubie bardzo oglądać jego program a on tu nagle taki nieprofesjonalny komentarz daje....:lol: ;) Moim zdaniem pokaz dogdancingu ani w ich, ani w żadnym innym wykonaniu nie wygra tego typu programu, no ale życzę powodzenia i obym się myliła!!! Mam też nadzieję, że widzowie tegoż programu pogłębią w jakiś sposób swoją wiedzę o psach... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz nie wiem ile psow z Polski potrafi ŁADNIE tanczyc, bo nie chodze na takie imprezy, widzialam raz taniec z psem na wystawie z tym ze to nie byl polski pies i bylo naprawde swietne.

To co pokazala Agnieszka z Tajem jest super! i nie bede tutaj sie zbytnio rozpisywac, mnie podoba sie to ze wlasciciel ma dobry kontakt z wlasnym psem, przez co oglada sie to bardzo miło... i jestem zdania ze kazdego psa mozna tego nauczyc, a czy bedzie mu to wychodzilo gorzej czy lepiej, to druga sprawa i nie wiem czy najwazniejsza :) grunt aby byla to dobra zabawa!! :razz: nie wiem poki co komu bede kibicowac ;) jednak porownujac wystep Taja do np. dwoch starszych ludzi ktorzy "jada autostrada" chyba nie trzeba komentowac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']To moim zdaniem jest znamienne dla większości społeczeństwa, myślenie, że szkolenie to opiera się na zmuszaniu. Nie wiem czemu, ale BARDZO wielu ludzi, nawet wykształconych ma takie pojęcie. I to jest bardzo smutne, tak w ogóle. Już samo to słowo "tresura" źle się kojarzy. Dlatego warto mówić o szkoleniu :-)[/quote]
Bo tak niestety bylo... Szlo sie do cyrku, a potem okazywalo sie, ze zwierze bylo bite czy przypalane... :/

Dlatego trzeba to zmieniac! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...