Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
dziublin

Nowy wyżełek wita!

Recommended Posts

Witam, właścicielkę i wyżełka :D . Jak sie piesiu nazywa, proszę więcej informacji o piesku :wink: przepraszam, że jestem taka ciekawska :oops:

Dużo osób sobie chwali ,,Szczenię doskonałe" http://www.naszepsy.pl/lektury.asp?id=611. Książkami godnymi polecenia są też Okim psa, Zapomniany język psów. A literatury jako takiej o wyżełkach nie ma, jest tylko książka Erwina Dembinioka pt. Wyżły, ale jakoś metody opisane w niej mnie nie przekonują :-? , jest ona bardziej o przygotowaniu do pracy psa myśliwskiego, może przyda się w późniejszym czasie.

Moje słoneczko ma na imię Benek :angel: (właściwie: BENJAMIN Niewierskie Łąki). Teraz ma 3 miesiące. Nie jest moim pierwszym psiakiem, ale pierwszym wyżłem. Dlatego potrzebuję wszelkich możliwych rad od doświadczonych właścicieli. Jak na razie szukamy fajnego przedszkola na wschód od Warszawy (mieszkam w Mińsku) i towarzystwa na spacery!

Dlatego potrzebuję wszelkich możliwych rad od doświadczonych właścicieli.

Ja niestety niewiele mogę pomóc, ale myślę, że powinni niedługo się tu pojawić właściciele i hodowcy wyżłów.

Co do ksiażek:

E.Dembiniok - Wyżły

Gieżyński - Szkolenie psów mysliwskich - szukaj na Allegro lub w antykwariacie - bo ostatnio wydana w 87 roku.

pierwsza diostepna w sklepach zoologicznych przewaznie.

Pozdrowienia dla Benka od TATUSIA i przyrodnich siostrzyczek!

Witam szanowna rodzinke! Jak na razie idzie calkiem niezle (przejsciowe klopoty z jedzeniem trwaly krotko i juz minely :D ), powoli nawiazujemy kontakt (na razie jeszcze mailowy) z innymi wyzlami w okolicy.

Mam duzo pracy przy maluchu, ale jeszcze wiecej radości :biggrina: bo to pojetna bestyjka (czyzby po tatusiu? :sg168: )

Stawiam :beerchug: (teraz wirtualnie, a wprzyszlosci moze i w realu jak sie okazja trafi) w podziece!

No pewnie, że po tatusiu!

Tatuś teraz wreszcie odetchnął, bo mu dzisiaj ta ostatnia córa wyjechała z domu. Ile to miał pracy z jej wychowaniem! Cały tydzień! Wczesniej toto siedziało w kojcu z mamunią, ale się diablica nauczyła wyłazić zza kratek i cały tydzień ciężko pracował, żeby nie dać się zepchnąć z ukochanego dzika.

A z Benkiem to trzeba uważać, bo to diabelne spryciule te weimary.

Dzięki za :beerchug: .