Jump to content
Dogomania

Lecznica w Szczecinie - prośba o pomoc


majam

Recommended Posts

U mojego psa (mieszaniec mopsa)stwierdzono wypadnięcie gruczołu trzeciej powieki,w oku jest stan zapalny. Bardzo martwię się o mojego pieska, chciałabym żeby jego leczeniem zajął się dobry weterynarz.Czy ktoś mógłby mi polecić weterynarza w Szczecinie któremu można zaufać i który specjalizuje się w leczeniu chorób oczu psów?Z tego co wiem może konieczny będzie zabieg wszycia trzeciej powieki, kto w Szczecinie specjalizuje się w takich zabiegach?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

majam udało się znaleźć okulistę w Szczecinie?

wiem, że na Chopina jest, ale rózne opinie na jego temat słyszałam, sama nie korzystałam więc zdania nie mam. Mam fajną lecznice, ale nie wiem czy zajmują się okulistyką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D&J']co do tego czy są najlepsi to zdania są mocno podzielone... ja bym poleciła lepszych wetów, ale nie wiem czy okulistów[/quote]

To znaczy jakich :razz:

Sama chce znalezc klinike weterynaryjna z prawdziwego zdarzenia w szczecinie, tzn. usg, badania laboratoryjne , przeswietlenia itd.:roll:

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że w Szczecinie nie ma kliniki weterynaryjnej z prawdziwego zdarzenia (ale może się mylę), w ostatnim czasie w internecie pojawiło się sporo wątków na temat szczecińskich weterynarzy podeślę Ci linki na prv, może coś się uda fajnego trafić, ja na podstawie tych opinii zmieniłam weterynarza dla mojego psiaka i była to dobra zamiana
Bardzo polecam p. Barbarę Grabałowską z Lubieszyna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='canis-2']W szcecinie jest tylko jedna klinika dr Pępiaka ale tylko z nazwy. Pozostałe to przychodnie i gabinety. Polecam dr Dobrowolskiego www. leczymy-zwierzaki.pl[/quote]
Zgadzam się, że w Sz-n jest tylko klinika dr Pępiaka, ale ja bym z niej nie skorzystała, słyszałam, że potrafią sprzedawać przeterminowane karmy i leki. Co do dr Dobrowolskiego, to faktyczne ma facet łeb na karku i serce na dłoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...