Jump to content
Dogomania

XXVII MWPR Opole 2009


AnetaA

Recommended Posts

Z PKP Opole Główne mozna sie przejść- w zeszłym roku szłam piechotką i był to całkiem miły, kilkunastominutowy spacerek; najblizej wystawy jest PKP Opole Wsch;
ja bede deptac z Głównego- jak ktos ma chęc sie przyłaczyć- jestem tam już od 4 rano :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rok temu wsiadałam i wysiadałam w Opolu głównym.
Jeśli ktoś nie zna miasta, to piechotą nie polecam. Ja z dworca na wystawe zdecydowalam sie isc piechotą, szlam dobre 40 min i nogi mialam na uszach:diabloti:. Spowrotem powiedzialam, ze absolutnie nie idę piechotą. Autobus z pod samej wystawy pod sam dworzec jechal jakos 10 min, tylko nie pamiętam czy to byla 12, czy 14, czy jeszcze cos innego...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']Ja rok temu wsiadałam i wysiadałam w Opolu głównym.
Jeśli ktoś nie zna miasta, to piechotą nie polecam. Ja z dworca na wystawe zdecydowalam sie isc piechotą, szlam dobre 40 min i nogi mialam na uszach:diabloti:. Spowrotem powiedzialam, ze absolutnie nie idę piechotą. Autobus z pod samej wystawy pod sam dworzec jechal jakos 10 min, tylko nie pamiętam czy to byla 12, czy 14, czy jeszcze cos innego...:cool3:[/quote]
autobus to chyba 11...ale spróbuję sprawdzić jakos- a może ktos z tubylców sie tu odezwie i poda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Nas dzisiaj oceniała na klubie, też używała całej skali ocen, nawet dyskwalifikacje dała :cool3:
my doskonała uff[/quote]

Gratulacje:multi::multi::multi:

napisz o tej sędzinie coś więcej....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']dzisiaj na karjówce IX gr, grzywacze oceniała P.Janiki Steinbock z Izraela i co tu duzo mówic... oceniała od dostatecznej po doskonałą, tak wiec kto ma ją jutro czy pojutrze to radze się bać :diabloti:[/quote]

Nas dzisiaj oceniała na klubie, też używała całej skali ocen, nawet dyskwalifikacje dała :cool3:
my doskonała uff

Link to comment
Share on other sites

My wróciliśmy pół godziny temu ;) Wrażenia super, sędzina nasza też bardzo miła kobieta ;) Nam się udało pozgarniać wszystko co było - dosk. 1/3, CWC, CACIB, NSwR, BOB i skończony Ch Pl:multi:

BTW - Niektórzy hodowcy ON pokazali, na jakie "szczyty kultury" ich stać niestety i do czego są zdolni:roll: Dosyć niemiła sytuacja, gdy państwo z flatem podchodzili do SWOJEJ klatki, przechodząc obok ONka przywiązanego na długiej smyczy do drzewa, nagle ON podniósł alarm, a właścicielka zaczęła wyzywać tamtych ludzi niecenzuralnymi słowami, facet od flata chciał podejść grzecznie porozmawiać, a kobieta od ONa popchnęła go, na co druga przybiegła z krzykiem, że to ten pan zaatakował kobietę od ON, skończyło się w sumie na tym, że hodowczyni ON postanowiła pokazac tamtym państwu własny tyłek:crazyeye::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']My wróciliśmy pół godziny temu ;) Wrażenia super, sędzina nasza też bardzo miła kobieta ;) Nam się udało pozgarniać wszystko co było - dosk. 1/3, CWC, CACIB, NSwR, BOB i skończony Ch Pl:multi:

BTW - Niektórzy hodowcy ON pokazali, na jakie "szczyty kultury" ich stać niestety i do czego są zdolni:roll: Dosyć niemiła sytuacja, gdy państwo z flatem podchodzili do SWOJEJ klatki, przechodząc obok ONka przywiązanego na długiej smyczy do drzewa, nagle ON podniósł alarm, a właścicielka zaczęła wyzywać tamtych ludzi niecenzuralnymi słowami, facet od flata chciał podejść grzecznie porozmawiać, a kobieta od ONa popchnęła go, na co druga przybiegła z krzykiem, że to ten pan zaatakował kobietę od ON, skończyło się w sumie na tym, że hodowczyni ON postanowiła pokazac tamtym państwu własny tyłek:crazyeye::shake:[/quote]
Gratuluje, super wynik!!! pozazdroscic!:lol:

... i znowu jakas paniusia od ON, eh...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']P.Janiki Steinbock z Izraela - miła, kulturalna, delikatna w stosunku do psa
co lubi? nie wiem! :roll: w grzywkach nie wiadomo na co tak naprawde patrzyla

moja suka u niej została NDSwR :multi: i jest wzorcowa i typowa showmen`ka :loveu:;)[/quote]


miło, że sympatyczna;)

Gratuluję wyniku:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Gratulacje:multi::multi::multi:

napisz o tej sędzinie coś więcej....

A.[/QUOTE]


P.Janiki Steinbock z Izraela - miła, kulturalna, delikatna w stosunku do psa
co lubi? nie wiem! :roll: w grzywkach nie wiadomo na co tak naprawde patrzyla

moja suka u niej została NDSwR :multi: i jest wzorcowa i typowa showmen`ka :loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

Dla nas Opole kolejny rok szczęsliwe :multi: wzieliśmy wszystko co było :multi:
moje kochane charciki :
moja coreczka kochana
ARRAKIS Frum Romanum CWC CACIB NDSwR :loveu::multi::loveu:
i moj rezydent
CALICANTO du Domaine de Chanteloup- CWC CACIB BOB :multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']Karmen wróciła z oceną doskonałą i 3 lokatą:multi: w stawce było zgłoszonych 25 suk (nie wszystkie się pojawiły, ale na karcie oceny wpisali 25 więc nie wiem ile było naprawdę, ale duużo). Tak więc dla nas wystawa bardzo udana. Sędzina bardzo sympatyczna:)[/QUOTE]

Wow, gratulacje!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...