Jump to content
Dogomania

27-28 wrzesnia 2008 - Maastricht - Holandia


sylwekw

Recommended Posts

[quote name='sylwekw']Na 95% będę (widzem) na tej wystawie. Zatem jeśli ktos chciałby może abym rzucił okiem na coś konkretnego to dajcie znać.[/quote]

No to daję znać :cool3: - wiadomo co mnie interesuje :p - czyli jakbyś mógł to zerknij na akity amerykańskie :lol::lol::lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Na 95% będę (widzem) na tej wystawie. Zatem jeśli ktos chciałby może abym rzucił okiem na coś konkretnego to dajcie znać.[/quote]


mam wieeelką prośbę jeżeli znajdziesz jakieś szpice wilcze (wolfspitz) to rzuć okiem, olbo nawet oboma oczami:crazyeye: :modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Juz sprawdzilem - są tego samego dnia na bliskim ringu (10-13) ale nie ma jeszcze rozpiski godzinowej:

[B][SIZE=4]Zaterdag 27 september 2008 [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]FCI Groepen 1 - 3 - 5 - 9 - 10 [/SIZE][/B]
Ras Keurmeester Ring nr.
Afghaanse WindhondWalsh, Mevr. M.6
Airedale TerrierWalsh, Dhr. J.21
Akita Zake, Mevr. L.10
Alaska Malamute Zake, Mevr. L.10
American Akita Zake, Mevr. L.10
American Staffordshire Terrier Roosenboom, Mr. P.13
Australian Cattle Dog Purkhiser, Dhr. Col Joe B.7
Australian KelpieWalsh, Mevr. M.6
Australian ShepherdFricke, Dhr. C.P.19
Australische Silky TerrierWalsh, Dhr. J.21
Australische TerrierWalsh, Dhr. J.21
Azawakh Hubenthal, Mevr. W.
......
.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Jeśli tylko amstafy będę tego samego dnia co akity i nie będą czasowo kolidowały z nimi to na pewno coś tam się trafi na kliszy :-) jeslil będa drugiego dnia to zalezy jak spodoba mi sie pierwszy dzień - to znaczy czy nabiorę ochoty do kolejnej wizyty :-)[/quote]

Na ich stronie [URL]http://www.mhsv.nl/[/URL] masz podane kiedy idą jakie grupy, podali też na którym ringu idzie dana rasa - możesz sobie sprawdzić.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Jeśli tylko amstafy będę tego samego dnia co akity i nie będą czasowo kolidowały z nimi to na pewno coś tam się trafi na kliszy :-) jeslil będa drugiego dnia to zalezy jak spodoba mi sie pierwszy dzień - to znaczy czy nabiorę ochoty do kolejnej wizyty :-)[/quote]


Dziękuję, a ja będę trzymać kciuki, by spodobała Ci sie wystawa jak ast będą w drugi dzień.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zatem kilka wrażeń z wystawy ale jeszcze bez zdjęć (apart zwykłą lustrzanka więc chwile potrwa zanim wywołam zdjęcia :-)

Pierwsze co mnie uderzyło to olbrzymia hala na której wystawa się odbywała. No ale podobno to jedna z większych wystaw - sa i takie na których psy nie mogą się obrócic w ringu :-)

Następna rzecz bardzo funkcjonalna to klatki. Około 400 klatek dostepnych do wystawców na hali. Poustawiane w rzędach - do wykorzystania za darmo.

No i jeszcze jedna rzecz - ilość i róznorodność atrykułów na stoiskach podczas wystawy godna podziwu a ceny jak na normalną (tutejszą) kieszeń dośćniskie.



Mankamenty - kiepskie nagłośnienie ale przy tak dużej hali to chyba trudno o dobre.


Jedna dziwna rzecz - wystawcy odbierali numery stratowe na swoich ringach - tuz przed rozpoczęciem sędziowania.

Szpiców Wilczych nie było ani jednego :-)

Zdjęcia mam ale jak juz pisałem za kilka dni dopiero będe mógł pokazać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sylwekw']Zatem kilka wrażeń z wystawy ale jeszcze bez zdjęć (apart zwykłą lustrzanka więc chwile potrwa zanim wywołam zdjęcia :-)

Pierwsze co mnie uderzyło to olbrzymia hala na której wystawa się odbywała. No ale podobno to jedna z większych wystaw - sa i takie na których psy nie mogą się obrócic w ringu :-)

Następna rzecz bardzo funkcjonalna to klatki. Około 400 klatek dostepnych do wystawców na hali. Poustawiane w rzędach - do wykorzystania za darmo.

No i jeszcze jedna rzecz - ilość i róznorodność atrykułów na stoiskach podczas wystawy godna podziwu a ceny jak na normalną (tutejszą) kieszeń dośćniskie.



Mankamenty - kiepskie nagłośnienie ale przy tak dużej hali to chyba trudno o dobre.


Jedna dziwna rzecz - wystawcy odbierali numery stratowe na swoich ringach - tuz przed rozpoczęciem sędziowania.

Szpiców Wilczych nie było ani jednego :-)

Zdjęcia mam ale jak juz pisałem za kilka dni dopiero będe mógł pokazać.[/QUOTE]

sylwek!!!! a gdzie stawka, wyniki i zdjęcia?! :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

No wreszcie się odnalazłem ... przepraszam wszystkich którzy czekali na zdjęcia i się na nie nie doczekali ... zdjęć mam tylko kilka bo jednak przy tak ciemnej hali mój aparat się nie sprawdził a właściwie powininem powiedzieć ja jako fotograf się nie sprawdziłem ...... mimo, ze kiepskie i tylko kilka to jednak je umieszczę tutaj ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...