Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

o dzięki- na stronie podany inny mail, pewnie nieaktualny
zazdroszczę ci tych kostek za 2zł:)
ja kupuje mięso w sklepach mięsnych i czasem u nas w intermarche mają fajne tanie tzw krzyżogrzbiety i kości...kupuje wtedy wszystko co mają-z lekka dziwnie się na mnie wtedy ludzie patrzą ..:) no , ale u nas idzie tego dużo bo i hotelowicze barfują.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']W przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie miesko z firmy Miram:)
Jak ktoś byłby zainteresowany z kuj.-pom. to proszę pisać, bo bedzie mozliwośc zakupu.[/QUOTE]

szczęściara.... Popróbuj i powiedz czy dobre, bo ja tylko piszę o nich a psy tego nigdy nie jadły.... Ciekawa jestem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pytanie takie mam do ludzi karmiących psy gotowymi kostkami barfa , czy dodajecie coś na stawy czy uznajecie , że jedzenie jest na tyle kompletne ,że nie trzeba?
Czy słyszeliście może o przypadkach kulawizny u psów karmionych barfem ale tym kostkowym?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amiboo']Pytanie takie mam do ludzi karmiących psy gotowymi kostkami barfa , czy dodajecie coś na stawy czy uznajecie , że jedzenie jest na tyle kompletne ,że nie trzeba?
[B]Czy słyszeliście może o przypadkach kulawizny u psów karmionych barfem ale tym kostkowym?[/B]
pozdrawiam[/QUOTE]
ja karmię kostkowym mrożonym, ale nie ma tam nazwy barf, tylko karma dla psa i kota. Mogę Ci powiedzieć z wlasnego doświadczenia - wychowalam swoje szczeniaki na tym - są to labradory, czyli duże psy podatne na kulawiznę wzrostową. Moje psy nie miały żadnych takich objawów. Jako maluszki dostawały mielone skorupki z kurzych jaj, potem już tylko tłuczone, surowe mięcho i mielone gnaty (z tych kostek mrożonych) oraz warzywa czy owoce. I czasem jako dodatek dostawały trochę suchego - jako smaczki. Nic szczególnego na stawy nie dawałam, żadnych suplementów. Nie było problemu z bólami wzrostowymi. Ale ja to pisze o swoich psach, nie wiem jak u innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana'](...)
NIE WIEM KTO włamał się na moje konto, ale to jest zwykłe skur...syństwo! Nie wiem, czy to ma jakiś związek ze sprawą, że biosk przegrał z nami w sądzie sprawę o nieuczciwą konkurencję, ale mogę jedynie się tego domyślać.[/QUOTE]

Jeana stwierdziłaś że:
1. ktoś się włamał na twoje konto
2. to zwykłe skur...syństwo
3. biosk przegrał z wami sprawę w sądzie
4. nie wiesz, ale się domyślasz, że ma to związek z pkt 3.

TO JA POPROSZĘ O DOWODY!!! Zwykłym skur...syństwem jest naruszanie dobrego imienia Biosk przez Ciebie na forum, przez telefon i gdzie tylko się da. To jest chore.
Pokaż 1 (jeden) dokument mówiący o tym, że Biosk miał z wami jakąkolwiek sprawę. Pokaż proszę, że Biosk cokolwiek z wami przegrał. Co do rzekomego włamania sprawa jest bardzo prosta - pisz do admina. Albo zapytaj swojego chlebodawcę, czy przypadkiem nie grzebał w Twoim kompie.
Czekam na przeprosiny na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co to znaczy tyle białka?
Przejżałam na szybko kilka BIOSKów - np indyczy, wołowy, strusine - białko tam oscyluje w granicach powiedzmy średnio 20%, a omega 3-6 ma proporcje jak w wiekszosci karm (czyli większa zawartość omega6 a mniejsza omega3) - na szybko przejżałam Orijen i ANF i 1st Choice Adult średnie i duże.

Link to comment
Share on other sites

znajdę kostkowany barf w miarę dobrej jakości w kwotach mniejszych niż 10zł/kg? [SIZE="1"]żadna firma nie ma podanych chociaż orientacyjnych cen.[/SIZE]
dziennie na 2 bestie "szło" by 3/4 takiej kostki, co jest dla mnie zbyt drogie niestety. a zarówno z lenistwa jak i coraz częstszego braku czasu nie mam możliwości przygotowywania psich posiłków osobiście :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Co to znaczy tyle białka?
Przejżałam na szybko kilka BIOSKów - np indyczy, wołowy, strusine - białko tam oscyluje w granicach powiedzmy średnio 20%, a omega 3-6 ma proporcje jak w wiekszosci karm (czyli większa zawartość omega6 a mniejsza omega3) - na szybko przejżałam Orijen i ANF i 1st Choice Adult średnie i duże.[/QUOTE]

Pytałem o Primex. Ma 30% białka i dużo więcej Omegi 3 od 6.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja karmię kostkowym mrożonym, ale nie ma tam nazwy barf, tylko karma dla psa i kota. Mogę Ci powiedzieć z wlasnego doświadczenia - wychowalam swoje szczeniaki na tym - są to labradory, czyli duże psy podatne na kulawiznę wzrostową. Moje psy nie miały żadnych takich objawów. Jako maluszki dostawały mielone skorupki z kurzych jaj, potem już tylko tłuczone, surowe mięcho i mielone gnaty (z tych kostek mrożonych) oraz warzywa czy owoce. I czasem jako dodatek dostawały trochę suchego - jako smaczki. Nic szczególnego na stawy nie dawałam, żadnych suplementów. Nie było problemu z bólami wzrostowymi. Ale ja to pisze o swoich psach, nie wiem jak u innych.[/QUOTE]

Pan Bazyl te wasze kostki to Ecokarma ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...