Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

[quote name='JOMA']Łał, a to ja mam w Tychach jakiegoś dystrybutora ?!

Ja do tej pory zaopatrywałam się u katowickiego dystrybutora ale ostatnio zrezygnował i jestem w kropce. Dlatego interesowałaby mnie mapka sklepów z Barfem.[/quote]

Katowicki dystrybutor nie zrezygnował, tylko po prostu nie dotrzymywał warunków umowy i z tego powodu musieliśmy z żalem zakończyć z nim współpracę :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Jeana[/B], nie zwykłam pisać takich rzeczy na najbardziej poczytnym forum kynologicznym w Polsce, z którego zrobiliście sobie darmową platformę reklamy, jednocześnie mnie zniesławiając. Tym razem nie wytrzymałam!

Regularnie łamiesz pkt 5 regulaminu forum
[B]
[COLOR=RoyalBlue]5. POSTY[/COLOR][/B][COLOR=RoyalBlue]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- [COLOR=Red]stanowiących reklamę[/COLOR], ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR]

Radzę również, aby używając internetu zwracać uwagę na treść postów, ponieważ internet jest takim samym źródłem przekazu jak gazeta, tv a przedstawianie w nim nieprawdziwych informacji może zostać uznane za zniesławienie.

[quote name='"jeana"']Katowicki dystrybutor nie zrezygnował, tylko po prostu nie dotrzymywał warunków umowy i z tego powodu musieliśmy z żalem zakończyć z nim współpracę :-([/quote]

[B]To kto po prostu nie dotrzymywał i łamał warunki umowy ustali odpowiednia instytucja.[/B]

Wszystkich Klientów za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszam, ale niestety nie mam wpływu na działania niektórych osób. Serwis [URL="http://www.barf.pl"]BARF.pl zdrowa dieta dla psa[/URL] za jakiś czas wznowi działanie.
Tyle ode mnie. Więcej w tym temacie się nie odezwę.

Link to comment
Share on other sites

A ja dokładnie nic nie rozumiem z tego co tu czytam. Bycie dystrybutorem oznaczało tyle ze kupuję dla siebie i mogę przekazać innym, nie zarabiając na tym nawet.
Koordynator nie moze dogadać się z Primexem a raczej Primex z nim. Fakt jest taki że towaru nie ma.

Ja nic z tego nie rozumiem.... Nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bandida'][B]Jeana[/B], nie zwykłam pisać takich rzeczy na najbardziej poczytnym forum kynologicznym w Polsce, z którego zrobiliście sobie darmową platformę reklamy, jednocześnie mnie zniesławiając. Tym razem nie wytrzymałam!

Regularnie łamiesz pkt 5 regulaminu forum
[B]
[COLOR=RoyalBlue]5. POSTY[/COLOR][/B][COLOR=RoyalBlue]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- [COLOR=Red]stanowiących reklamę[/COLOR], ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR]

Radzę również, aby używając internetu zwracać uwagę na treść postów, ponieważ internet jest takim samym źródłem przekazu jak gazeta, tv a przedstawianie w nim nieprawdziwych informacji może zostać uznane za zniesławienie.



[B]To kto po prostu nie dotrzymywał i łamał warunki umowy ustali odpowiednia instytucja.[/B]

Wszystkich Klientów za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszam, ale niestety nie mam wpływu na działania niektórych osób. Serwis [URL="http://www.barf.pl"]BARF.pl zdrowa dieta dla psa[/URL] za jakiś czas wznowi działanie.
Tyle ode mnie. Więcej w tym temacie się nie odezwę.[/quote]

Podstawowym warunkiem umowy handlowej jest płacenie za towar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']A ja dokładnie nic nie rozumiem z tego co tu czytam. Bycie dystrybutorem oznaczało tyle ze kupuję dla siebie i mogę przekazać innym, nie zarabiając na tym nawet.
Koordynator nie moze dogadać się z Primexem a raczej Primex z nim. Fakt jest taki że towaru nie ma.

Ja nic z tego nie rozumiem.... Nic.[/quote]

Towar jest, i spokojnie możesz go zamawiać bezpośrednio u nas :) Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g@l@xy']mi do Gdańska BARFa dostarczają właśnie z BYDGOSZCZY! w cenie ok 8 zł za kilogram, podaję kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , tel. 692976146
Jestem bardzo zadowolona bo ludzie kontaktowi, mięsko pierwsza klasa, wybór nieziemski (struś, ryby, dziczyzna, mix owoców i warzyw i inne mięsa.......) wszystko poporcjowane, głęboko zamrozone naprawdę rewelacja.[/quote]


oto sa nasze ceny a nie 12 zł - oczywiscie ze dodajemy swoja marże ale jak wieziemy towar 300 km to niestety paliwo kosztuje - nasze ceny są od 7,50 - do śerdnio 8,50 lub 9 zalezy od produktu a nie 12 - dlatego w Bydgoszczy można kupic w [B]normalnej cenie NA gLINKACH W SKLEPIE I NA OSOWEJ G~ÓRZE - lub zamówic u nas - ZAPRASZAMY !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Katica']A co z wrocławską dystrybucją??[/quote]
We Wrocławiu Barf jest nie do dostania... niestety :shake: Można tylko liczyć, że się w jakimś sklepie pojawi, bo dystrybutora nie ma i raczej nie będzie.
Szykuje się chyba nowa firma barfa na rynku, zobaczymy... może bedzie bardziej dostepna dla klientów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mafia']We Wrocławiu Barf jest nie do dostania... niestety :shake: Można tylko liczyć, że się w jakimś sklepie pojawi, bo dystrybutora nie ma i raczej nie będzie.
Szykuje się chyba nowa firma barfa na rynku, zobaczymy... może bedzie bardziej dostepna dla klientów :roll:[/quote]

Od 25 września będzie we Wrocławiu w stałej ofercie. Adres i numer telefonu podam przed tą datą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Towar jest, i spokojnie możesz go zamawiać bezpośrednio u nas :) Pozdrawiam :)[/quote]
Czyli gdzie? Bo ja dzwonię na Michałkowicką i nikt nie podnosi sluchawki...moze źle dzwonię?? Mogę sobie sama podjechac i kupić interesuje mnie jedynie asortyment i cena

edit: udało się dodzwonić pan obiecał ze wyśle mi na maila cennik :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do milosników Barfa..
Tak się składa ze to jedyny pokarm po którym moja sucz nie ma rzadkiej qpy.
Pewnie przez to ze są tam kości pomielone co też sobie bardzo chwalę...ale nie do końca. Czy ktoś z was ma też taki problem jak ja? Moja sucz nie trawi tych drobinek. Zalegają jej w żołądku, jak przez dwa dni pojedzie na karmie rzyga później tymi okruszkami jest tego dużo, dzisiaj cały ranek wmiotowała z tej niestrawności dostała biegunki... juz mi pomysłów nie styka czym karmić..
Dostaje Primexa bo jest najdrobniej pomielony..
Jest na to jakaś rada czy przestawić się na coś innego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...