Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

Ehh,ja też bym przeszła chętnie na Barfa w kostkach,ale u mnie w zoologicznym (Bydgoszcz) 1 kg kosztuje 12 zł :crazyeye:.Gdzieś tu widziałam,że za 7 można dostać,więc ...:mad:Można prosić o podanie adresów,gdzie można kupić barfowe kostki w Bydgoszczy w miarę przyzwoitej cenie?
Niestety karmienie domowym Barfem nie wypaliło,bo moja mama ciska gromy
:angryy: gdy umyje podłogi,pozamiata,posprząta a pies robi ślizgawkę,ciągając wszędzie kości,a niestety nie mamy gdzie jej zamknąć na czas jedzenia.Zafajdanie wykładziny to też chyba nie najlepszy pomysl :cool3: :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi do Gdańska BARFa dostarczają właśnie z BYDGOSZCZY! w cenie ok 8 zł za kilogram, podaję kontakt [email][email protected][/email] , tel. 692976146
Jestem bardzo zadowolona bo ludzie kontaktowi, mięsko pierwsza klasa, wybór nieziemski (struś, ryby, dziczyzna, mix owoców i warzyw i inne mięsa.......) wszystko poporcjowane, głęboko zamrozone naprawdę rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomość dla warszawiaków- mamy drugi punkt sprzedaży, tuż obok Hali Wola przy Człuchowskiej. Dokładny adres to:
Gabinet Weterynaryjny "Doktor Ewa", ul. Sucharskiego 4 tel 0-22 664 37 26, czynny pon-pt 10-20, sobota 10-12.
Karma BARF będzie też w drugim gabinecie "Doktor Ewa" - Komorów-Nowa Wieś ul. Kamelskiego 67, tel 0-22 770 00 17

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']mam pytanko :) ile firm na terenie polski ma mrożonego barfa ?? czy jest to tylko primex czy jest jeszcze inna firma ??[/quote]


Może mnie tu zgnębią za kryptoreklamę, ale dotąd tylko Primexowe mrożonki okazały się rzeczywiście mięsem z kością, a nie kupą syfu z wodą. A próbowaliśmy co tylko dostępne na rynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feba']Mam pytanie do wszystko-wiedzącej jeany:
jaki jest udział poszczególnych składników w kostkach z warzywami i owocami 250g dla młodych psów?[/quote]

Witam - nie jestem wszystko-wiedząca, ale to akurat wiem :) Mięso (wołowina i indyk) 40% masy mięsokostnej, kości (wołowe i indycze) 60% masy mięsokostnej. Mięso z kością stanowi 85-90% masy całkowitej a reszta, czyli 10-15% to warzywa i owoce. Tolerancja "5% plus-minus" wynika z tego, jakie warzywa i owoce dodajemy, czyli głównie od sezonu. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

jeana
czy w tych 40% masy mięsnokostnej są też podroby i jaki stanowią % ?
Nie wymieniłaś podrobów, dlatego pytam. Interesują mnie kostki i dla młodych i dla dorosłych.
Na opakowaniu kostek, które kupiłam 2 miesiące temu są wymienione podroby wołowe. Ale skoro teraz macie w ofercie osobno podroby....może już ich nie ma w składzie kostek.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']jeana
czy w tych 40% masy mięsnokostnej są też podroby i jaki stanowią % ?
Nie wymieniłaś podrobów, dlatego pytam. Interesują mnie kostki i dla młodych i dla dorosłych.
Na opakowaniu kostek, które kupiłam 2 miesiące temu są wymienione podroby wołowe. Ale skoro teraz macie w ofercie osobno podroby....może już ich nie ma w składzie kostek.
pozdrawiam[/quote]

Czasem dodajemy 5% podrobów, lecz są to głównie serca (czyli też jest to bardziej mięso niż podroby). Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

A ta barfowa stronka ciągle w przeróbce.

Są na niej dystrybutorzy na Polskę ale skoro Barf trafia również bezpośrednio do sklepów to może w interesie firmy będzie mapka ze sklepami detalicznymi ?! - byłoby nam wszystkim prościej.

Generalnie jeśli jakiś zoolog nie prowadzi Barfu to nawet jak wie kto go sprzedaje to nie powie bo chce sprzedać swój asortyment. No chyba, że ma się znajomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania & Mia']Ehh,ja też bym przeszła chętnie na Barfa w kostkach,ale u mnie w zoologicznym (Bydgoszcz) 1 kg kosztuje 12 zł :crazyeye:.Gdzieś tu widziałam,że za 7 można dostać,więc ...:mad:Można prosić o podanie adresów,gdzie można kupić barfowe kostki w Bydgoszczy w miarę przyzwoitej cenie?
[/quote]
Taniej raczej w bydgoszczy nie znajdziesz ponieważ bydgoski dystrybutor narzuca ponad 80% marży w stosunku do cen zakupu :crazyeye:
Otrzymałam cennik, w którym (o zgrozo) ujęte są ceny po których Ttossa towar od producenta kupuje i po jakich sprzedaje.

Link to comment
Share on other sites

Jak zamawiałam jakieś kilka miesięcy temu to był , a teraz nic na stronie nie jest napisane więc nie wiem jak mam to traktować .

Ps Dystrybutora mam na tym samym os . 3 , 4 min drogi ode mnie . Tyle ze chyba ta pani na urlop wyjechała . Joma moge ci na priv przesłać maila do dystrybutora jak znajde .

Link to comment
Share on other sites

Witam - przyznaję szczerze, że czytając Wasze posty krew się we mnie wzburzyła! Zajęliśmy się produkcją barfowego jedzonka między innymi po to, żeby każdy przeciętny miłośnik psa mógł zapewnić swojemu pupilowi prawdziwe i zdrowe jedzenie w przyzwoitej cenie. Jednak informacje, które do nas docierają są dla nas sygnałem, że musimy naszym dystrybutorom narzucić w kontrakcie sztywne ceny dla odbiorcy końcowego. Mamy kilku bardzo dobrych dystrybutorów, którzy nie zawyżają cen, lecz jak widać są też i inni... Gdy tylko uda nam się odwirusować naszą stronę to podamy tam ceny sugerowane w sprzedaży detalicznej i podamy listę dystrybutorów, którzy się tych cen trzymają. Informuję też, że strona [url]www.barf.pl[/url] nie reprezentuje już naszych dystrybutorów. Do czasu aktualizacji naszej strony ( [url]www.primex-barf.eu[/url] ) serdecznie proszę o kontakt telefoniczny ( 32 220 12 58 ) to podam aktualnych dystrybutorów w danym regionie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...