Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

Wszysto fajnie z tym BARFem w kostkach, ale...
Na stronie internetowej producenta widnieje informacja, ze poszukuja dystrybutorow, a gdy pojawia sie zainteresowany to nie ma zadnego odzewu ze strony firmy.
Chetnie bym kupil wiekszy zapas kostek, podzielil sie ze znajomymi, ale nie wiem nawet czy w mojej okolicy jest jakis dystrybutor.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MrZiutek']Wszysto fajnie z tym BARFem w kostkach, ale...
Na stronie internetowej producenta widnieje informacja, ze poszukuja dystrybutorow, a gdy pojawia sie zainteresowany to nie ma zadnego odzewu ze strony firmy.
Chetnie bym kupil wiekszy zapas kostek, podzielil sie ze znajomymi, ale nie wiem nawet czy w mojej okolicy jest jakis dystrybutor.[/quote]

Mogło tak się stać, że mail do nas nie dotarł. Proszę napisać jeszcze raz. Odpowiadamy na każdego maila. Pozdrawiam

Producentem jest inna firma, oto adres [url]www.primex-barf.eu[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bandida']Mogło tak się stać, że mail do nas nie dotarł. Proszę napisać jeszcze raz. Odpowiadamy na każdego maila. Pozdrawiam

Producentem jest inna firma, oto adres [URL="http://www.primex-barf.eu"]www.primex-barf.eu[/URL][/quote]


Od dłuższego czasu (jakieś 2 tygodnie) ta strona nie działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Od dłuższego czasu (jakieś 2 tygodnie) ta strona nie działa.[/quote]
Dzięki za info - od dłuższego czasu nie wchodziłam na naszą stronę, więc nie miałam pojęcia, że nie działa. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MrZiutek']Wszysto fajnie z tym BARFem w kostkach, ale...
Na stronie internetowej producenta widnieje informacja, ze poszukuja dystrybutorow, a gdy pojawia sie zainteresowany to nie ma zadnego odzewu ze strony firmy.
Chetnie bym kupil wiekszy zapas kostek, podzielil sie ze znajomymi, ale nie wiem nawet czy w mojej okolicy jest jakis dystrybutor.[/quote]

A jaki problem nas zapytać - ja mam wyraznie napisane że zajmuje się barfem - masz pytania pisz na pw- lub gg ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Psiarzy i Barfowiczów. Czekam w tej chwili na przyjazd mego wymarzonego szczeniaka. Chciałam barfować, ale zadużo czasu nie mam, więc pomyślałam, że Barf w kostkach jest najlepszym rozwiązaniem. Niestety w Lublinie nikt nie barfuje, albo nie kostko-barfuje.:shake: Zastanawiałam się nad auto dystrybucją. Tylko, że za jakieś 4 miesiące wyjeżdżam i nie mogę zaczynać biznesu. Myślałam o sprowadzeniu najmnejszego z możliwych dystrybutorskich zamówień. Niestety nie mam wystarczająco dużej zamrażalki. :placz: Próbuje jednak znaleźć rozwiązanie. Jeżeli będie ktoś chętny z Lublina i okolic dołączyć się do zamówienia, to proszę o wiadomość na PW. Czy może ktoś z okolic Lublina sobie sprowadza i ja bym mogła się dołączyć?
A może ktoś z obecnych na forum 'reprezentatorów-producenta' może mi powiedzieć, czy istnieje możliwość zamówienia i tak dobrego zapakowania w Wa-wie, żebym sama mogła to sobie do Lublina dowieść?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feba']Witam wszystkich Psiarzy i Barfowiczów. Czekam w tej chwili na przyjazd mego wymarzonego szczeniaka. Chciałam barfować, ale zadużo czasu nie mam, więc pomyślałam, że Barf w kostkach jest najlepszym rozwiązaniem. Niestety w Lublinie nikt nie barfuje, albo nie kostko-barfuje.:shake: Zastanawiałam się nad auto dystrybucją. Tylko, że za jakieś 4 miesiące wyjeżdżam i nie mogę zaczynać biznesu. Myślałam o sprowadzeniu najmnejszego z możliwych dystrybutorskich zamówień. Niestety nie mam wystarczająco dużej zamrażalki. :placz: Próbuje jednak znaleźć rozwiązanie. Jeżeli będie ktoś chętny z Lublina i okolic dołączyć się do zamówienia, to proszę o wiadomość na PW. Czy może ktoś z okolic Lublina sobie sprowadza i ja bym mogła się dołączyć?
A może ktoś z obecnych na forum 'reprezentatorów-producenta' może mi powiedzieć, czy istnieje możliwość zamówienia i tak dobrego zapakowania w Wa-wie, żebym sama mogła to sobie do Lublina dowieść?[/quote]

Feba, możesz spytać na wątku lubelskim, tam jest kilka osób ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f59/dogomaniacy-lublinianie-3038/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem :)
50% mięsa (wołowina i indyk), 10% podrobów wołowych, 40 % kości i chrząstek indyczych.
Pozdrawiam

[quote name='Bronesia']Kto wie jaki jest udział poszczególnych składników w kostkach 250g dla dorosłych. Na dawnej stronie internet. były takie informacje, teraz nie ma.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie ruszyła ponownie nasza strona i moja skrzynka mailowa :multi:.
Nie umieściłam tam jeszcze wszystkich nowych produktów i dystrybutorów, ale w ciągu kilku dni postaram się zaktualizować stronę. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Nareszcie ruszyła ponownie nasza strona i moja skrzynka mailowa :multi:.
Nie umieściłam tam jeszcze wszystkich nowych produktów i dystrybutorów, ale w ciągu kilku dni postaram się zaktualizować stronę. Pozdrawiam :)[/quote]


A mi wyświetla, że na stronie primex.barf.eu jest robak i nie mogę jej otworzyć :-(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Dziękuję Jeana. [/FONT]
[FONT=Verdana]Czy możesz podać analogicznie skład następujących produktów ( ze strony [URL="http://www.barf.pl/index.php/article/articles/21"]BARF.pl zdrowa dieta dla psa[/URL])[/FONT]

[FONT=Verdana]BARF Z WARZYWAMI I OWOCAMI - KOMPLET 1[/FONT][FONT=Verdana] [FONT=Verdana](MIĘSO, KOŚCI, WARZYWA, OWOCE)[/FONT][/FONT]:
[FONT=Verdana]WOŁOWINA DLA DOROSŁYCH PSÓW
INDYK DLA DOROSŁYCH PSÓW[/FONT]
[FONT=Verdana]KURCZAK DLA DOROSŁYCH PSÓW
PRIMEX BARF [/FONT][FONT=Verdana]DLA DOROSŁYCH PSÓW
[/FONT][FONT=Verdana]PRIMEX BARF [/FONT][FONT=Verdana]DLA MŁODYCH PSÓW
[/FONT] [FONT=Verdana]
A może warto takie informacje podać na stronie....mnie akurat obecnie interesuje karma dla dorosłych, ale innym może przydać się dla szczeniaków.
I jeszcze jedno- proponuję wyrzucić informacje o produktach , których nie ma np [FONT=Verdana]BARF Z WARZYWAMI I OWOCAMI - KOMPLET 2 [/FONT] [FONT=Verdana](MIĘSO, KOŚCI, WARZYWA, OWOCE, JAJKA, TWARÓG) – dzwoniłam kilka dni temu i powiedziano mi, że ten zestaw nie będzie produkowany bo nie ma zainteresowania wśród odbiorców.
A co [/FONT][B][FONT=Verdana]z [/FONT][/B]MIXEM WARZYWNO/OWOCOWYM-jest czy nie ma?[/FONT]

[FONT=Verdana]pozdrawiam[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A próbowaliście tego? wysłałam do nich zapytanie o cene teraz czekam na odpowiedz.

[URL="http://www.alldogs.pl/onas_barf24.htm"]Alldogs.pl Najlepsza karma dla Twojego psa[/URL]

Fajnie:multi:, że pojawia sie coraz więcej firm produkujących gotowego barfa, bo najbardziej będą z tego zadowolone nasze psiska:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś może mi podpowiedzieç jaka jest norma dzienna barfa w kostkach dla szczenika dobermana 3 miesięcznego (waga psa dorosłego 40-45 kg)? Na stronie barfa, przy użyciu kalkulatora wychodzi jakiś absurd, że niby 1.7 kg dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feba'] 1.7 kg dziennie.[/quote]:lol:

Ja się zastanawiam nad tymi dodatkami do suchych karm, w sumie nie chciałabym zmieniać diety na barfa ale czemu nie urozmaicać suchej?;) Mam boksery, które nie mogą jeść kości(totalny rozstrój trawienia i wydalania) dlatego chcę pozostać przy suchej karmie jako głównym posiłku. Same papki na zęby dobrze by im nie zrobiły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']:lol:

Ja się zastanawiam nad tymi dodatkami do suchych karm, w sumie nie chciałabym zmieniać diety na barfa ale czemu nie urozmaicać suchej?;) Mam boksery, które nie mogą jeść kości(totalny rozstrój trawienia i wydalania) dlatego chcę pozostać przy suchej karmie jako głównym posiłku. Same papki na zęby dobrze by im nie zrobiły.[/quote]
Ja gdy sukę szykuję do zawodów - ważne jest osiągniecie dobrej rzezby, wydolności, i siły, stosuję taką dietę, że rano suka zjada ok. 100 gram karmy, wieczorem kostkę Barfa, czasem jej jeszcze troszkę karmy sypnę w między czasie, ew. dodam trochę mięsa wołowego zmielonego czy coś takiego... i jestem bardzo zadowolona z wyników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feba']A czy ktoś może mi podpowiedzieç jaka jest norma dzienna barfa w kostkach dla szczenika dobermana 3 miesięcznego (waga psa dorosłego 40-45 kg)? Na stronie barfa, przy użyciu kalkulatora wychodzi jakiś absurd, że niby 1.7 kg dziennie.[/QUOTE]

Szczerze mówiąc u szczeniaka w tym wieku nie przejmowałabym się normami, tylko karmiła "do woli" pilnie obserwując czy nie tyje albo nie chudnie.

Link to comment
Share on other sites

A moje pudle dostają na śniadanko suchą karmę RC a po południu dostają Barfa i mają się świetnie.

Kiedyś dużo się mówił żeby nie mieszać pokarmów ale ponoć nie chodzi o to aby nie mieszać tylko aby była kilkugodzinna przerwa między różnymi typami pokarmu i u moich psów się to sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...