Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

ttosa a ty zajmujesz się dystybucją barfu Primex czy jakiegoś innego. Przeczytałam wątek i mam trochę mętlik w głowie bo wypowiadają się tu chyba dwie różne firmy produkujace kostki barf . Niech mnie ktoś oświeci. Ja kupuję barf primexowy , dokładnie Bio Barf ale nie jest on zapakowany wcale w foliowe czy inne torebki tylko jest w plastikowym pudełeczku. To ten sam produkt tylko inaczej zapakowany czy też u różnych dystrybutorów sa różne produkty??
I troszkę z innej beczki. Dziś kupsko mojego psa zawierało niestrawione kawałki kości. Czy powinnam zacząc się martwić? Pompon jakos osowiały jest i kolacji ( barfowej) nie zjadł :(.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu - spokojnie , kiedys było w folii a dzisiaj juz produkcja jest pakowana w pudełka - więc masz to samo.

Co do trawienia psa ---- pytanie zasadnicze --- co dokładnie dajesz psu ?
czy samą zawartość opakowania , i jak długo ? czy dajesz coś innego jeszcze , czy dodajesz cos do mieska barfowego?

Napisz mi dokładnie co dajesz psy i od kiedy- ?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ttossa koski barfowe daję dopiwro 4 dni. Karmię dwa razy dziennie czyli idzie mi 1 kg karmy. Rozmrożoną kostę wrzucam do michy, dolewam oleju winogronowego albo lnanego, czasem dodaję gotowane siemię lniane. Jak kupiłam kostkę gdzie było samo mięso i kości dodałam zmiksowana marchew i standardowo olej. Teraz mam bio barf indyczy z warzywami i owocami więc juz żadnych dodatków oprócz odrobiny oleju nie stosuję. Masz jakieś zalecenia? Może coś robię źle? Mój pies jest bardzo chorowity i ciągle bierze tony leków ( ech ci weterynarze) ale teraz postanowiłam troszke przejąc nad nim kontrolę i leczyć go bardziej naturalnie czego wynikiem jest między innymi barf :). Poradź mi jesli coś robie nie tak.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za rady :). Niestety moj Pompon nie chce tknąć barfu indyczego. zrobił dwudniową głodówkę aż mu ugotowałam kurę z warzywami i dopiero to wszamał ze smakiem. Nie mogę go głodzić bo jest chory więc na razie barf będzie czekał w zamrazarce albo będę próbowała raz na jakiś czas mu go podsunąć. Jeszcze pomyślałam że spróbuję może kupić jedną kostkę z wołowiną i zobaczę czy mu smakuje.
Szkoda, bo zależy mi żeby dobrze i zdrowo się odżywiał. No ale moze mu się odmieni.

Link to comment
Share on other sites

wypełniacz- to niestety zwyczajnie zawartośc żołądków ----:crazyeye: to co ptactwo zjadło - to straszne ale naszym psom to służy i smakuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
W Łodzi nie bedziemy niestety ale wiem ze w Warzawce mozna kupic !!!

wejdz na [url=http://www.barf.pl]BARF.pl zdrowa dieta dla psa[/url] i poszukaj dystrybutora:cool3: my dystrybuujemy na Polske północną jakby co :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja zwierzyna takze wariuje za zoladkami :loveu:, tylko teraz jadaja bez wypelniacza, nastepnym razem jak przyjade do rodzinnych stron do zaopatrze sie ;). Te moje bez wypelniacza tak smierdza , ze mozna pasc , to co dopiero bedzie z zawartoscia:-o.

Link to comment
Share on other sites

To są żołądki wołowe, mielone i zamrożone w pojemnikach 500g i 1000g. Faktycznie, śmierdzą niesamowicie, ale są doskonałym uzupełnieniem diety psa, a psy je po prostu uwielbiają. Nasi dystrybutorzy mają je od niedawna w swojej ofercie. Pozdrawiam w majowy weekend :)

Link to comment
Share on other sites

Porozmawiaj z Tossą. Przynajmniej raz w miesiącu jest w 3mieście z mięchem :multi: z czego ja osobiście bardzo się cieszę :p. Jakbyś chciała, to mogę odsprzedać Ci kilka kostek na spróbowanie z moich świerzo zrobionych zapasów :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Porozmawiaj z Tossą. Przynajmniej raz w miesiącu jest w 3mieście z mięchem :multi: z czego ja osobiście bardzo się cieszę :p. Jakbyś chciała, to mogę odsprzedać Ci kilka kostek na spróbowanie z moich świerzo zrobionych zapasów :cool3:.[/quote]

a masz jakieś bez kości ?
mój kości nie trawi już :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Oj bez kości to tylko jakieś podroby chyba, płucka wołowe, żoładki jakieś. Ale to samo na rynku kupisz... Moim kupuję wszystko z kośćmi grubo mielonymi :roll:.[/quote]


trudno :lol:
mój jadł kości do niedawana, teraz wymiotuje ma już ponad 9 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Można kupić Barf w kostach w Gdyni lub okolicach ( trójmiasto) ?[/quote]


[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=Red]tak , tak , wczoraj zawiezlismy kolejna dostawę do 3 -miasta:razz::razz::razz:
jak bede zbierać zamówienia pod koniec miesiaca to daj znać i ci dowieziemy, lub odbierzesz od któregos z naszych klientów!!!!!!!


pisz na moje gg 5521684

[B]Miła wiadomośc dla mieszkańców OLSZTYNA - pod koniec maja -poczatek czerwca bedzie tam mozna kupic BARF!!!!!!!!:crazyeye:
ZAPRASZAMY OLSZTYNIAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A jak z dostępnością mrożonek na giełdzie zoologicznej warszawskiej? Tej gdzie w piątki zaopatruje się mój znajomy sklep zoologiczny??[/quote]


nie wiem- sorry , szkoda ........to nie mój rejon:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa']nie wiem- sorry , szkoda ........to nie mój rejon:placz:[/quote]


Może "naczalstwo" się wypowie :evil_lol:

Szykuje mi się szczeniak i wartałoby, żeby od małego jadł coś porządnego a nie jakieś kulki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Może "naczalstwo" się wypowie :evil_lol:

Szykuje mi się szczeniak i wartałoby, żeby od małego jadł coś porządnego a nie jakieś kulki.[/quote]

:) Możesz powiedzieć coś więcej o tej giełdzie? W tej chwili nasz Barf jest w Warszawie na Modzelewskiego. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...