Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)

Recommended Posts

Sprawa złamanego kła Aury zakończyła się.Dzisiaj odwiedziła nas zaprzyjaźniona Pani stomatolog,pozaglądała,obejrzała i powiedziała że mogę być spokojna o zdrowie i komfort Aury.Kieł jest bezpieczny.Na pewno nie boli ją i jeżeli nie ukruszy się bardziej to nie ma potrzeby nic z nim robić.Jestem usatysfakcjonowana,gdyż takich oględzin i zainteresowania pacjentem oczekiwałam.Nie pozostaje nam nic innego jak żyć długo i szczęśliwie

• Upvote 3
  • Replies 832
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jesteśmy z Tolą po wizycie. Ponieważ Tola wejdzie dopiero po 22, a pewnie wszyscy, którzy kibicują Auris i trzymają kciuki chcieliby już "coś" wiedzieć   Wizyta wypadła pomyślnie! Domek bardzo pr

Dzisiaj wielki dzień.Świętujemy 1 urodziny Aury.Dlatego też weszłam na forum by po roku podziękować Wszystkim raz jeszcze.Dziękuję za opiekę,za wsparcie ,za zainteresowanie,za okazane serce,za pieniąd

Witam wszystkich zainteresowanych losem Auris.Dziękuję Wam za tak ogromne zainteresowanie losem Złotej,Auris a teraz po prostu Aury.Jesteście kochani.Czytając Wasze wpisy popłakałam się i pisząc te sł

Posted Images

Wieści wspaniałe ! O to właśnie chodziło, zeby ktoś zainteresowany pacjentem, fachowym okiem ocenił stan tego zęba. Teraz nie pozostaje nic innego, by życzyć Auris i jej nowej Rodzinie nieustającego zdrowia i tylko szczęśliwych, wspólnych chwil ! Powodzenia !

• Upvote 1
O 22.11.2016 o 18:44, Havanka napisał:

Wieści wspaniałe ! O to właśnie chodziło, zeby ktoś zainteresowany pacjentem, fachowym okiem ocenił stan tego zęba. Teraz nie pozostaje nic innego, by życzyć Auris i jej nowej Rodzinie nieustającego zdrowia i tylko szczęśliwych, wspólnych chwil ! Powodzenia !

Nic ująć i nic dodać w sprawie zdiagnozowania  Aury.Dołączam z życzeniami całym sercem,dla Aurisi i jej wspaniałej Rodziny :)

• Upvote 1
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Przepraszam że tak późno odpisuję,ale dawno na dogo nie byłam.Aura ma się swietnie,pozostały inwentarz również.Zero problemów,tylko sielanka.Aura skradła moje serce i jest moją pupilką.Może dlatego też że Norcia i Gabcia tak bardziej za moim mężem.Aura w domu krok w krok za mną.Jest cuuuuuuuuuuuuuuuuud

• Upvote 2
3 godziny temu, Ewa od Auris napisał:

Przepraszam że tak późno odpisuję,ale dawno na dogo nie byłam.Aura ma się swietnie,pozostały inwentarz również.Zero problemów,tylko sielanka.Aura skradła moje serce i jest moją pupilką.Może dlatego też że Norcia i Gabcia tak bardziej za moim mężem.Aura w domu krok w krok za mną.Jest cuuuuuuuuuuuuuuuuud

Szczęściara z Aury http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf_orig.gif

• 1 month later...

Dzisiaj wielki dzień.Świętujemy 1 urodziny Aury.Dlatego też weszłam na forum by po roku podziękować Wszystkim raz jeszcze.Dziękuję za opiekę,za wsparcie ,za zainteresowanie,za okazane serce,za pieniądze wpłacane dla Auris .Dziękuję za dom tymczasowy u Murki,Dziękuję wszystkim których poruszył los Auris.Możecie być spokojni.Aura jest w swoim domku.Szczęśliwa i bezpieczna na zawsze.Pozdrawiam

• Upvote 4

To już rok...

Piękna uroczystość, piękne słowahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Pani Ewo - to my dziękujemy http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Szukaliśmy dla Aury domu pełnego miłości  i udało się - wszystko to już ma na zawsze http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Proszę wymiziać Piękną od nas wszystkich.

Życzę kolejnych pięknych, wspólnych lat !

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...