Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Murka napisał:

Z kwotą pozostałą po Auris (62,20 zł)?

Myślę, że dopisz ją do konta zamojskiej Poli.

 

Pozostaje jeszcze kwota 769,30 zł, która jest na koncie anecik; proponuję

  •  250 zł dla Poli u Murki
  • 250 zł  dla Aschity u Murki
  • 269,30 zł dla starowinka Misia u Gabi

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie dziękuję za potężny Zastrzyk finansowy dla Aschity - 250,00 zł już jest na jej koncie :)

Wszystkiego najlepszego Auris w Twoim nowym domku. Niech to będzie już ten na zawsze !!!

Bardzo dziękuję

z%2Btulipanami.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Ponoć stęskniliście się za Aurą.Jestem tak samolubna, sama nie mogę się nacieszyć jej towarzystwem że zapomniałam podzielić się moim szczęściem.Aura jest szczęśliwa,psy są szczęśliwe,koty też i my też.Problemy są jak w każdej wielodzietnej rodzinie,ale rozwiązujemy je bezkrwawo.Aura lubi być głasiana,szczotkowana i uwielbia spacery.Niestety jak nadarza się okazja to ucieka.tak było 3 razy.szczęśliwie zostaje złapana i doprowadzona do miejsca zamieszkania.Atrakcja dla mieszkańców mojej wsi był bieg za Aurą w koszuli nocnej.Ale poza tym jest super.Jest bardzo grzeczna,delikatna,posłuszna.Jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.Ubolewam że  okres 4 lat Aura spędziła na tułaczce a nie w naszym domu.Nadrabiamy stracony czas.Jesteśmy szczęśliwi...........koniec

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, Ewa od Auris napisał:

Witam wszystkich.Ponoć stęskniliście się za Aurą.Jestem tak samolubna, sama nie mogę się nacieszyć jej towarzystwem że zapomniałam podzielić się moim szczęściem.Aura jest szczęśliwa,psy są szczęśliwe,koty też i my też.Problemy są jak w każdej wielodzietnej rodzinie,ale rozwiązujemy je bezkrwawo.Aura lubi być głasiana,szczotkowana i uwielbia spacery.Niestety jak nadarza się okazja to ucieka.tak było 3 razy.szczęśliwie zostaje złapana i doprowadzona do miejsca zamieszkania.Atrakcja dla mieszkańców mojej wsi był bieg za Aurą w koszuli nocnej.Ale poza tym jest super.Jest bardzo grzeczna,delikatna,posłuszna.Jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.Ubolewam że  okres 4 lat Aura spędziła na tułaczce a nie w naszym domu.Nadrabiamy stracony czas.Jesteśmy szczęśliwi...........koniec

Boże...jaki piękny list:) :)

jestem wzruszona.

Auris- Ty szczęciaro:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa od Auris napisał:

Witam wszystkich.Ponoć stęskniliście się za Aurą.Jestem tak samolubna, sama nie mogę się nacieszyć jej towarzystwem że zapomniałam podzielić się moim szczęściem.Aura jest szczęśliwa,psy są szczęśliwe,koty też i my też.Problemy są jak w każdej wielodzietnej rodzinie,ale rozwiązujemy je bezkrwawo.Aura lubi być głasiana,szczotkowana i uwielbia spacery.Niestety jak nadarza się okazja to ucieka.tak było 3 razy.szczęśliwie zostaje złapana i doprowadzona do miejsca zamieszkania.Atrakcja dla mieszkańców mojej wsi był bieg za Aurą w koszuli nocnej.Ale poza tym jest super.Jest bardzo grzeczna,delikatna,posłuszna.Jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.Ubolewam że  okres 4 lat Aura spędziła na tułaczce a nie w naszym domu.Nadrabiamy stracony czas.Jesteśmy szczęśliwi...........koniec

Witaj Ewo ! Wspaniale, ze zalogowałaś się na dogo, bo będziemy mieć (mam nadzieję) wieści z pierwszej ręki. Zanim Auris trafiła do Ciebie, przeżyła w swoim życiu wiele złego. Dlatego bardzo sie cieszę, ze teraz ma juz swój prawdziwy domi i że jest szczęśliwa. Martwią mnie jeszcze te jej ucieczki.

Pilnuj jej Ewuś i niech wam szczęście sprzyja !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewa - pięknie napisane, tak bardzo się cieszę, że sunia podbiła serca domownikow i ma wreszcie   wymarzony przez wszystkich tutaj własny dom.
A ja dzisiaj z Tz wpadłam do Aury w drodze do swojej chalupy  i jest fotorelacja :)
Wymizialiśmy suczkę, wygłaskałam od nas wszystkich no i nakazałam skończyć z tymi ucieczkami - z raju się nie ucieka ;)

 A Aurę  faktycznie nęci ta brama, Ewa musi spinać ja na smycz przy każdorazowym otwieraniu wjazdu na posesję.

Auris vel Aura i rezydentki - Norka i Gaba na swoich włościach http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig.gif

 

 

P1210934.JPG

P1210936.JPG

P1210938.JPG

P1210942.JPG

P1210947.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...