Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

Przelew poszedł :). Również dotarła wpłata od Bogusik - 10zł stała na grudzień. Dziękujemy. Piszę pw do Bogusik że Auris już w DS :) i co z tą dychą zrobić ? Na razie wpisuję w rozliczenie.

 

Bogusik przekazała pieniążki (10 zł) na Kejlę - bardzo dziękujemy :)

 

Auris ma pieniążki w kwocie 146,10 zł (rozliczenie w 3 poście)  jeśli wszystko będzie dobrze i DS będzie pewny trzeba się zastanowić co z jej pieniążkami. Ja proponuję przekazać na konto Kejli, ponieważ dziewczyna nie ma deklaracji a za hotelik płacić trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniłam do pana, był akurat z suczkami na spacerze.

Wszystko jest ok, na spacerach suczki bezproblemowe, pan zadowolony :)

Auris bardzo przyjazna do innych psów, podchodzi spokojnie, obwąchuje, merda ogonkiem.

W domu tez coraz lepiej, rezydentka nie obawia się już Auris, suczki zgodnie egzystują obok siebie. :)

Mogę chyba zmienić tytuł :)

Ale z banerkiem trudno mi się rozstać, poproszę chyba Maćka, aby podlinkował mi na zamojski...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

I co cieszymy się nieostrożnie czy całą gębą?

Pisałam do Wiesi i oczywiście zgadza się na przekazanie pieniążków po Auris dla Kejli. Tylko nie wiem czy jeszcze czekamy czy co robić? Kierowniczko Tolu...

Może wpadnie tu jeszcze Bogusik, bo tez miała deklarację...

 

Niby jestem spokojniejsza i pewniejsza o ta adopcję, ale poczekajmy jeszcze do tych 2 tyg od wyjazdu suni.

Może na razie cieszmy się nieśmiało ;)

 

Pewnie Tola będzie jeszcze dzwonić i rozmawiać, to ucieszymy się do szaleństwa :) potem.

Jasne - będę dzwonić i wypytywać - pan oszczędny w słowach, ale nie dam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Minęło już ponad 2 tygodnie od adopcji Auris. Póki co, reklamacji nie ma, więc zdejmuję już ogłoszenia naszej suni. Powodzenia ślicznotko !

Reklamacji nie ma i mam nadzieję, że nie będzie :)

Rodzina zadowolona, Auris sprawuje się bardzo dobrze :)

Havanka - bardzo dziękuję za cierpliwość w ogłaszaniu Złotej, bo była pokazywana na wileu województwach ;)

Dziękuję tez wszystkim za pomoc suni w postaci deklaracji pomocy, wpłat, bazarków; dziękuję za obecność na wątku, za wspólne obawy i  radości :)

Auris ma dom, Silverek też!

 

Banerek Auris podlinkowałam (z pomocą Maćka777) na wątek zamojski, sunia będzie patronowała dalszym adopcjom ;)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ mam zgodę wszystkich deklarowiczek tj. Toli, Bogusik i wieso na przekazanie pieniążków Auris na konto Kejlusi więc to czynię. Wątek Kejli http://www.dogomania.com/forum/topic/333691-kejla-jako-to%C5%9Bkowa-mia%C5%82a-kawa%C5%82ek-betonu-w-schronie-teraz-ma-nas/. Wpisuje w post rozliczeniowy.

 

 

Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...