Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

[quote name='Glutofia']Trzeba było być na poprzednim spotkaniu zeby się dowiedzieć ze z "wymienionej piątki" było więcej osób natomiast nie było wolontariuszy.[/quote]

Ale na którym - poniedziałkowym? na którym były trzy osoby?


[quote name='Glutofia']A na jeszcze poprzednich zebraniach była Janina było przyjść i zadawać pytania okazja była tylko skorzystać jakoś niewielu chciało.
Tak się akurat składa ze to Rafał jest odpowiedzialny za wolontariat i on prowadzi zebrania wyjaśniając wolontariuszom co następuje.
Wszyscy piszą o podziale obowiązków żeby odciążyć i tak zapracowane juz osoby, [B]więc podział jest właśnie taki ze Rafał ma działkę pt wolontariat.
[/B]No chyba ze uważacie ze Aneta jeszcze powinna do tego wszystkiego zebrania prowadzić..[/quote]

Jak bym wiedziała, że było takie spotkanie to bym przyszła to raz, a dwa pytałam się kompetentnej osoby czy na wcześniejszym spotkaniu w wakacje zdaje się, będzie poruszana kwestia która mnie interesuje - dostałam odpowiedz negatywną.
A na to spotkanie zostałam zaproszona przez Rafała, który wiedział, co chce i mogę robić w Fundacji.


[quote name='Glutofia']Dg32 mamy w fundacji jamnika do adopcji wiesz o tym? Widzisz?? Już masz co robić.[/quote]

Ja na wczorajszym spotkaniu określiłam co chce robić - ale może napisze, bo nie wszyscy byli i wiedzą, że interesuje mnie tylko praca w schronisku.
Więc miło by było gdybym mogła wybrać co chce robić, chyba po to są te podpunkty w umowie, żeby można było zdecydować w jakiej formie pomocy chce się uczestniczyć.


[quote name='Glutofia']Dla tych którzy nadal nie wiedzą co mają robić: jest do obrobienia działka pt;"ogłoszenia dla psów" pilnowanie wątków itd. kto chętny????
Nie trzeba mieć samochodu, brać tymczasów, nawet z domu nie trzeba wychodzić.
Kto się tym zajmie? Ktoś się podejmuje?
Bierzemy się do pracy![/quote]

Moje rada co do ogłoszeń - najłatwiej by było się podzielić, niech każdy ogłosi 1 psa lub kota, bo ogłaszać to nie zrobić 5-6 ogłoszeń tylko co najmniej 20-30, a jak się nie chce dobrowolnie to z przydziału (tak jak napisałaś Glutofio - dla mnie jamnik, dla Ciebie jakiś inny pies - np dwie sieroty, dla Bounty inny i tak każdy dostanie coś do roboty z czego zostanie oficjalnie na wątku rozliczony po wklejeniu linków do ogłoszeń).
To co bierzemy się do roboty? tylko bez wymigiwania, każdy ma jakąś działkę którą wybrał sam + ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DG32 własnie tak chciałam pokoordynowac te ogłoszenia, żeby zebrać wolontariuszy i każdemu coś przydzielić - albo konkretnego psa, albo konkretne portale.

[SIZE="6"][COLOR="Red"]Kto moze pomóc w pisaniu tekstów o psiakach!?[/COLOR][/SIZE]

Czy mogłby mi zostać usostępionna baza maili wolontariuszy [to chyba nie jest łamanie ustawy o ochornie danych osobowych?], którzy podpisali umowę? Napisze do kożdego z osobna z prośba o pomoc w ogłoszeniach... i zagonie do roboty :diabloti:

DG32 mm rozumiec, że zajmiesz się ogłoszeniami jamniczka? ;) Miło by było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']DG32 własnie tak chciałam pokoordynowac te ogłoszenia, żeby zebrać wolontariuszy i każdemu coś przydzielić - albo konkretnego psa, albo konkretne portale.

[SIZE=6][COLOR=Red]Kto moze pomóc w pisaniu tekstów o psiakach!?[/COLOR][/SIZE]

Czy mogłby mi zostać usostępionna baza maili wolontariuszy [to chyba nie jest łamanie ustawy o ochornie danych osobowych?], którzy podpisali umowę? Napisze do kożdego z osobna z prośba o pomoc w ogłoszeniach... i zagonie do roboty :diabloti:[/quote]

Sądzę, że pisanie e-maili jest stratą czasu lećmy po nickach z tego wątku, bo nie wiemy czy wszyscy wolontariusze mają stały dostęp do internetu, po za tym gdyby ktoś chciał pomagać w ogłoszeniach to by już to robił.
Nie ma chętnych przydzielamy każdemu bez wyjątku i już mamy (za pomyłkę w nickach przepraszam):
-DG32
-Glutofia
-Bounty
-Rybka
-Daria
-Joma
-Wikuwiku
-Kuba123
-Tengusia
-HebaNova
i tak dalej - przydzielaj już z tej listy masz 10 psów ogłoszonych.
Nikt nie poczuje się pokrzywdzony, że jego się ominęło, czy że się jemu pracy dołożyło, bo będzie wszystkim po równo.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Sądzę, że pisanie e-maili jest stratą czasu lećmy po nickach z tego wątku, bo nie wiemy czy wszyscy wolontariusze[/quote]

By nie było rozczarowań, ja nie jestem wolontariuszem, oferuję alegratki, ale nie jestem robotem, zrobię alegratki, ale liczę na wsparcie jeśli chodzi o wyróżnienie- do tego się już nie piszę, bo mam stałe psy, które muszę wyróżniać.;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, o to chodziło. A wcześniej tego nie było. Niestety.

Wolontariusze ponoszą winę, Fundacja też. Zawsze jest po środku.

PS. Zgodnie z tym co piszecie - każdy robi to na ile może. Ja kilka dni temu zobowiązałam się do robienia ogłoszeń dla jednej osoby. Zanim wywiązała się ta burza i nic nie było wiadome. Dlatego mogę zrobić psom ogłoszenia, na tyle na ile będzie czas pozwalał. Tylko chciałabym linki do wątków.

Link to comment
Share on other sites

DG jak sobie życzysz, tyle udało mi się na chwilke teraźniejsza ustalić:
-DG32 - jamniczka Sara, o ile to bedzie konieczne [dowiem się jutro]
-Glutofia - widze, że zajmuje sie ogłaszaniem doga Busia - mogłabys to kontynuować?
-Bounty - ja koordynuje i wezme to co zostanie po rozdzieleniu
-Rybka - alegratka i kuppsa oraz tekst ogłoszeń do Chojraka i Brusia
-Daria - eeeee...
-Joma - ma roboty z grafikiem i ogarnianiem pewnych innych spraw
-Wikuwiku - 3 kociątka ;]
-Kuba123 - coś wynajdziemy ]:->
-Tengusia - się chyb nie pokazuje?
-HebaNova - dodaje ogłoszenia psów na stronę fundacji (mogłabym prosić o usuniecie Hery ( jest w domku)
_Lara - wybiera własnie psiaka

Link to comment
Share on other sites

1. Pytania o domu do Glutofii
2. O wątki nie wiem bo ja się w tym gubię, za głupi jestem, a do tego trzeba korzystać z komputera, który mnie nie lubi
3. Bouty, to co napisała,
4. Ja nie wiem jakie psy , gdzie i po co. Prosiłem Larę, żeby pisała mi maile z psami ktorym trzeba drukować ogłoszenia ja się tym zajmę, bo ona lepiej ode mnie wie zna psy i ludzi którzy są i byli, tych co będą to jej przedstawię
5. Proszę ażeby mówić ludzim chętnym na wolontariat mówić co by pisali ile lat jak sie nazywają i jakieś namiary na nich a nie tekst np. "CHcę pomagać kiedy mogę zacząć?" moj mail [email][email protected][/email], jakby ktoś nie miał.
6. Piszcie kiedy chcecie spotkania wolontariackie, choćby po to , żeby się pobić ale we własnym gronie, troszeczkę dulszczyzny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Ja mam Bubka w domu, Klaudia zrobiła mu wątek[/QUOTE]

Czy klaudia moze probić mu ogłoszenia, jako, że pies jest pod Wasza opieką - ja tez ogłaszam sama swoje tymczasy nawet jesli były fundacyjne... A kaudi ma naukę - owszem, ale to tak jak kazdy z nas [ bo nie czarujmy sie każdy ma pracę lub szkołę/ a niektórzy i to i to], czy moze to zrobić, czy potrzebuje np. tylko wsparcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Spoko przekaże jej o tym a nawet pomoge jak bede umial to zrobic ;)[/QUOTE]

Jesli kazdy dotrzyma deklarcji i szybko się z nich wywiąze to bedzie mozan powiedzieć - RUSZYŁO Z KOPYTA ;] i o to wlasnie chodzi, choć ja w chwili obecnej już sie pomieszłam ;P

Link to comment
Share on other sites

Ojoj ale się nadziało.... Ale tak już ktoś pisał takie sprzątanie też jest potrzebne. Ja też pisze się na ogłoszenia zresztą kilka razy już ogłąszałąm psiaki fundacyjne(teraz w kolejce czeka Daktyl) jest jednak jedna sprawa ja już kiedyś podjęłam się "stałej" współpracy w sprawie ogłaszania psiaków. Mam nadzieje, że dam rade czasowo się wywiązać nie chciała bym zawalić.
Z mojej strony mogę również polecić się na akcjach-kwesta. Niestety często gęsto nie mogę przybyć na akcje z powodu córci. Rodzinka słabo mnie wspiera w działaniach "pomoc dla psiaków" i dlatego nie bardzo mam ją z kim zostawić :( podobnie wygląda sprawa ze spotkaniami.
Bounty czekam na jakiegoś psiaka do przydziału. Daktyl może zostać?
"Gdy emocje już opdaną......." wtedy najlepiej porozmawiać na spokojnie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']
-Kuba123 - coś wynajdziemy ]:->[/QUOTE]

pozwól że sama będę decydować o tym co robię, nie ty mi to będziesz zlecać i nie przed tobą się będę z tego rozliczać
ogłoszeń nie robię, bo nie potrafię- jestem z komputerem trochę ''na bakier'' poza tym zajmuje to masę czasu, na którego nadmiar nie narzekam
robię to co mi bardziej odpowiada niż siedzenie i robienie ogłoszeń- oczywiście nie mówię, że nie są ważne ,bo są i to bardzo, ale ja się do tego nie nadaję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']1. Pytania o domu do Glutofii
2. O wątki nie wiem bo ja się w tym gubię, za głupi jestem, a do tego trzeba korzystać z komputera, który mnie nie lubi
3. Bouty, to co napisała,
4.[B] Ja nie wiem jakie psy , gdzie i po co. Prosiłem Larę, żeby pisała mi maile z psami ktorym trzeba drukować ogłoszenia ja się tym zajmę, bo ona lepiej ode mnie wie zna psy i ludzi którzy są i byli, tych co będą to jej przedstawię[/B]
5. Proszę ażeby mówić ludzim chętnym na wolontariat mówić co by pisali ile lat jak sie nazywają i jakieś namiary na nich a nie tekst np. "CHcę pomagać kiedy mogę zacząć?" moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], jakby ktoś nie miał.
6. Piszcie kiedy chcecie spotkania wolontariackie, choćby po to , żeby się pobić ale we własnym gronie, troszeczkę dulszczyzny[/quote]

Tak wikuwiku, tylko widzisz, ja ani be ani ce nie usłyszałam nic więcej, a czekałam na jakieś instrukcje :p sam mi mówiłeś, że pokażesz mi jak ma takie ogłoszenie wyglądać.

Ok, ja mogę zająć się robieniem formatów ogłoszeń do drukowania na akcję. Tylko proszę o wskazówki!!!!!!!

[B]Bounty [/B]- wciśnij mi jakiegoś psa, zrobię mu ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nieco samodzielności . Wystarczy spisać tekst ze strony trochę skrócić zostawić najważniejsze informacje. Mnie też nikt nie pokazywał palcem a jakoś dałam sobei radę. Te psy które mają dom tymczasowym ogłoszenia domki robią reszta które siedzą w hotelach lecznicach robi Bounty na zmianę z kimś co nie znaczy ze nie mozecie zrobić innym psom ogłoszeń, ja mając mnóstwo innych czynności fundacyjnych jakoś poradziłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']pozwól że sama będę decydować o tym co robię, nie ty mi to będziesz zlecać i nie przed tobą się będę z tego rozliczać
ogłoszeń nie robię, bo nie potrafię- jestem z komputerem trochę ''na bakier'' poza tym zajmuje to masę czasu, na którego nadmiar nie narzekam
robię to co mi bardziej odpowiada niż siedzenie i robienie ogłoszeń- oczywiście nie mówię, że nie są ważne ,bo są i to bardzo, ale ja się do tego nie nadaję[/QUOTE]

Gdybym decydowała z Ciebie to bym wprost napisła jakiego psa masz ogłosić i na tym dyskusja moja z Tobą by się skonczył, nie zrobiłam tego, żebyś mogła napisc i wypowiedziec się czy czasowo dasz rade, takze chamskie odzywki schowaj sobie w buty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Dziewczyny nieco samodzielności . Wystarczy spisać tekst ze strony trochę skrócić zostawić najważniejsze informacje. Mnie też nikt nie pokazywał palcem a jakoś dałam sobei radę. Te psy które mają dom tymczasowym ogłoszenia domki robią reszta które siedzą w hotelach lecznicach robi Bounty na zmianę z kimś co nie znaczy ze nie mozecie zrobić innym psom ogłoszeń, ja mając mnóstwo innych czynności fundacyjnych jakoś poradziłam[/QUOTE]

Glutofio nie czytałaś mnie uwaznie - j powiedziałam, że popilotuje wątki, a z ogłoszeniami nie wiem czy dam radę i do tego sie nie zobowiazuję! Napisałam to dwa razy. Zobaczymy jak taki garafik się sprawdzi...

Narzie to wygląda tak, że okzuje się, że więskzośc wątków, które mi przesłałś ma kto oporzadzić, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce ;]

Chojrak - _Lara [tekst Rybka_36]
Busio - ??? Ty Glutofio? [tekst Rybka_36]
Daktyl - Kisiaraf
Sara - DG32
Dwie psie - _Lara
Bubuś - Klaudi/Jan Grzegorczyk
Sara - po śmierci właściciela - BoUnTy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Dziewczyny nieco samodzielności . Wystarczy spisać tekst ze strony trochę skrócić zostawić najważniejsze informacje. Mnie też nikt nie pokazywał palcem a jakoś dałam sobei radę. Te psy które mają dom tymczasowym ogłoszenia domki robią reszta które siedzą w hotelach lecznicach robi Bounty na zmianę z kimś co nie znaczy ze nie mozecie zrobić innym psom ogłoszeń, ja mając mnóstwo innych czynności fundacyjnych jakoś poradziłam[/quote]
To ja już sama niewiem o co chodzi jak była "samodzielność" było źle dzielimy kto i co to źle eh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']To ja już sama niewiem o co chodzi jak była "samodzielność" było źle dzielimy kto i co to źle eh....[/QUOTE]

Nom mnie teżto dzisiaj już przerasta.
Kuba jk założysz wątek Tosiowi to wrzuć tutaj link, jak jest na maciejach to podpiąć kogoś do oglasznia - mam 2 osoby z poza fundacji jako rezerwowych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']zobaczymy jak założę wątek
jeśli zakładam takowy psu zawsze go tu wrzucam ,ale odzew lichy ( jak było w przypadku Tonera)[/QUOTE]

Właśnie po to jest ten 'grafik' bo każdy ma namacalnie pokazane do czego się zobowiązał, a my wiemy kogo ścigać ;] Zebralam narazie tyle deklaracji, pewnie wielu wiecej nie bedzie, ale to i tak sporo jak na tak krótką chwilke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...