Jump to content
Dogomania

szkolenie w samo Południe


anka&autystyk

Recommended Posts

Agniś, niestety nie znam szczegółów, ale myślę, że będzie większy nacisk na praktykę.
Plan mi odpowiada :), mam nadzieję, że pogoda nam dopisze.
Basia, przecież to logiczne, że nikt nie będzie zmuszany do pracy metodą, która mu nie odpowiada ;).
Swoją drogą ja z chęcia bym zobaczyła, jak stosuje się inne metody, no ale to muszę poczekać na następny zjazd.
bonsai_88, na pierwszej stronie tematu jest strona ośrodka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zerduszko, mam nadzieję, że wszystko się ułoży i jednak się spotkamy.
Jeśli przyjeżdżasz, to PKSem czy samochodem?
Eriu z Alą i TZem jadą autem, tak?

Mój nr kom, tak na wszelki wypadek:
692 066 221

Ja z Anką i Martyną będziemy o 10. Poznacie nas po goldence, seterce i rudym niskopodłogowcu. ;)

Onet mówi, że pogoda będzie ładna. :)

UWAGA! Przy drodze nie ma drogowskazu bezpośrednio do Teji. Po prawej stronie drogi mamy znak "noclegi" i skręcamy na most, jaki widać na załączonym obrazku.
[img]http://images24.fotosik.pl/292/9dfc2ab99738bec2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Domek jest piętrowy. Na dole są dwa półtoraosobowe łóżka (takie większe jednoosobówki na których mieszczą się 2 osoby ;)). One są w pomieszczeniu ogólnym (pełniącym tęz rolę korytarza). Na dole jest jeszcze pokój z dwuosobowym łożem małżeńskim i łazienka. Schody na górę są strome z przerwami między stopniami (czytaj: pies sam po nich nie wejdzie). Na piętrze są dwa zamykane pokoje z jednoosobowym łóżkiem każde.

Prośba jest taka, żeby posiadacze psów, które można wziąć na ręce, ulokowali sę na górze. Na dole na pewno musi spać goldenka i seterka. Moje 20 kilo od biedy wniosę na górę, ale wolałabym nie robić tego mojemy kręgosłupowi. :roll:

Dwie z naszej trójki z Żywca mogą spać razem na półtoraosobówce w pokoju ogólnym. Teraz pytanie, kto może wziąć psa na górę? W sumie tam jest najlepsze miejsce, bo odosobnione i daje szanse psiakowi na chwilę odprężenia. Tylko problem stanowią te schody.

Link to comment
Share on other sites

Ala bardzo prosiła o osobny pokoik, więc pewnie będą chcieli wziąc górę. Tylko nie wiem, czy się tam zmieszczą z TZem?
Mnie w sumie obojętne, tylko nie wiem, co na to Beza. Bo goldenka i seterka mogą ją speszyć i wystraszyć.

A jeszcze tak przypomnę, że warto mieć książeczkę zdrowia psa :). (powoli myślę, co tu należy zabrać ;)).

Link to comment
Share on other sites

To Ala mogłaby wziąć ten dwuosobowy pokoik na dole. Wtedy Ty na górze, a nasza trójka dolny pokój ogólny.

Zerduszko, wyniesiesz swojego psa na górę? Wtedy miałabyś tam osobny pokój.

Można jeszcze zrobić tak, że Żywiec w trójkę upchnie się na dwuosobówce w pokoiku na dole. A Wy zajmiecie resztę, jak Wam się będzie podobać.

Link to comment
Share on other sites

Żywiec melduje, że wrócił cało i zdrowo :).
W mojej opinii zjazd był fantastyczny! Felek leży zabity na dywanie i pewnie będzie tydzień odsypiał ;). Napisałabym coś więcej, gdyby nie to, że jestem tak zmęczona, że mylą mi się literki ;). Jutro skrobnę jakieś sprawozdanie i wkleję fotki.
Buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

spotkanie pierwsza klasa :multi: szkoda tylko, że Zuzka za bardzo nie poszalała, ale mam nadzieję że do następnego zjazdu wróci do zdrowia... wtedy dopiero będzie wesoło :diabloti:

A tam dziewczyny przesadzacie, fajne warunki były. Brak zasięgu i baaardzo orzeźwiająca woda w kranie to taka miła odmiana :cool3: poza tym nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię sobie wyobrazić zjazdu bez Wac... znaczy się Bacy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...