Jump to content
Dogomania

Starsza Jamniczka Z Fundacji Medor Potrzebuje Tymczasu Przed Zima I Mrozem!!!!-Ma dom


Fundacja Medor

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie:
Czy to [U][B]koszty adopcyjne 150 zł[/B][/U] obowiązuje też jamnisię? Czy to szczególny przypadek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10982709&postcount=1167[/URL]? Idąc dalej czy obowiązuje każdego psiaka z Medora?

Ja mam parę osób które czekają u mnie na psiaka, wiedzą że nie ma żadnych kosztów, co nie znaczy ze nie są skłonni do dawania. Ale inaczej się daje z własnej woli niż będąc stawianym pod mur jak w kościele gdy ksiądz mówi "co łaska od 500 w górę".

Ja ni mam nic przeciw takim opłatom wiadomo, ale lubie być przygotowana na taką informację. Podejrzewam ze adoptujący również.

Link to comment
Share on other sites

No ja lubie mieć jasno sprawę postawioną. W pewnym sensie odpowiadam za wystawiane aukcję. Tak na to patrzę. Bardzo często ludzie, pomimo podanych danych kontaktowych, pierwsze kroki kierują do mnie, na maila bądź dzwoniąc. Dla mnie nie do pomyślenia, a takie pytanie pada w zasadzie zawsze, abym odpowiedziała komuś na pytanie o koszta, że [I]"jesteśmy wolontariuszami i nie pobieramy opłat"[/I] a ktoś jedzie i ma płacić okresloną kwotę.

Sorry ale robię ja wała z siebie. A cholernie tego nie lubię. Inaczej wygląda sytuacja gdy JA WIEM O KOSZTACH i wtedy odpowiadam człowiekowi "Psiak brany ze schroniska, koszty szczepionek blablabla, w tym przypadku wynoszą xxx złotych, które płaci Pan/Pani w schronisku/azylu/przytulisku. Tka mam w przypadku jednego przytuliska z ktorego miewam psiaki. Miałam postawioną sprawę jasno i jak idzie psiak od nich (nie ma u mnie nigdy na allegro ich danych) to informuje wygłaszajac jeszcze od siebie mówkę. Skutek jest taki że człowiek jedzie i ... daje więcej niż "stawka". I daje to z dobrej nieprzymuszonej woli. Został do tego przygotowany.

[COLOR=Blue][B]I jeszcze raz powtórzę, rzecz nie w tym ze sie płaci, ale w tym ze informacja o tym musi być jasna, jawnie i podana.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pytałam o to na PW Dominikę i otrzymałam informację,że w przypadku jamniczki koszty będą symboliczne jak w prawie każdym schronie.Jeżeli znajdzie się osoba chętna do adopcji a opłata schroniskowa miałaby być przeszkodą zobowiązuję się ją pokryć.Więc cioteczki możecie w ogłoszeniach o niej nawet nie wspominać.
Mam jeszcze jedną prośbę aby ten wątek pozostał wątkiem potrzebującego pomocy psa i nie zamienił się w kłotnię .W pewnych tematach pozostanie zawsze różnica zdań .Najgorzej jest jak kłócą się ludzie a cierpią psy.Pamiętasz Isadoro jakie nieporozumienia wyszły wśród opiekunek na wątku Tuptusia i jak długo przez to czekał na adopcję(już dziś wiem,że tak miało być,bo był przeznaczony dla mnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Pytałam o to na PW Dominikę i otrzymałam informację,że w przypadku jamniczki koszty będą symboliczne jak w prawie każdym schronie.Jeżeli znajdzie się osoba chętna do adopcji a opłata schroniskowa miałaby być przeszkodą zobowiązuję się ją pokryć.Więc cioteczki możecie w ogłoszeniach o niej nawet nie wspominać.
Mam jeszcze jedną prośbę aby ten wątek pozostał wątkiem potrzebującego pomocy psa i nie zamienił się w kłotnię .W pewnych tematach pozostanie zawsze różnica zdań .Najgorzej jest jak kłócą się ludzie a cierpią psy.Pamiętasz Isadoro jakie nieporozumienia wyszły wśród opiekunek na wątku Tuptusia i jak długo przez to czekał na adopcję(już dziś wiem,że tak miało być,bo był przeznaczony dla mnie)[/quote]

[B]Ja wiem o tym i to co napisałam jest nie zaczątkiem kłótni, ale celem do wyjaśnienia. Uwierz miewam przeróżne telefony, maile, sytuacje. Łącznie z propozycją sprawy sądowej w związku z tym że schron nie poinformował mnie o pewnym szczególe. A człowiek który z allegro korzysta ma bez problemu moje wszystkie dane z adresem, telefonem. Ja po prostu muszę wiedzieć, bo ja to firmuję swoimi danymi, sobą. Powtarzam po raz kolejny NIE MAM NIC PRZECIWKO, A NAWET ZA, ale muszę o tym wiedzieć. Tym bardziej że szykuję allegra dla kolejnych psiaków z Medora.

Danusia może ten wątek przenieść na psiaki do adopcji? Jak myślicie?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem Isadoro,dlatego już kilka dni temu o to zapytałam,spodziewałam się że będzie to konieczne do ogłoszeń ,to moja wina że ostatnio za rzadko tu zaglądam,wydawało mi się że tą informację przesłałam Danusi na PW,..no cóż przestaję za wszystkim panować.Moja prośba nie dotyczyła absolutnie Ciebie tylko wiesz jak to jest,mam wrażenie że są osoby które zjawiają się na wątkach po to tylko żeby poruszać kontrowersyjne sprawy.Mam nadzieję że ten nikogo takiego nie przyciągnie.W każdym bądż razie odpowiedż była :w przypadku Tusi staruszki -koszty symboliczne,schroniskowe i tak jak napisałam ja je mogę pokryć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']

[B]Danusia może ten wątek przenieść na psiaki do adopcji? Jak myślicie?[/B][/quote]

Koniecznie trzeba go przenies do innego działu,my juz o tym pisałysmy pare razy na tym wątku.

Tak bianko,pisalas mi na Pw,no faktycznie Isadorze tego nie przekazałam,przepraszam Was bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Ok ciotki ja wiem że między nami nie będzie problemu.
Teraz jasne dla mnie jak ma być w przypadku tej biednej jamnisi.

Przy okazji jakieś imię dla niej, a może nie widzę?

Danusia musisz jako założycielka wątku napisać do moderatora bezpośrednio z prośbą o przeniesienie. Myśle że mozęsz po prostu z twojego pierwszego postu korzystając z tego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=10999515"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL] (kliknij w to i wpisz wiadomość)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Tak, tak ja to wiem ale ja nie jestem założycielką wątku,
Jamnisia ma imie,nazywa się [B]Tusia.[/B][/quote]


[B]Upsss no to tylko potwierdza jak nie mam czasu na trzepanie wątków. [/B]
Ok przeoczyłam Tusię. No nic ten się nie myli co nic nie robi. Dzięki Danusiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...