Jump to content
Dogomania

zwody-bieganie


party

Recommended Posts

Mam prosbe, do tych ktorzy jezdza po zawodach itp. chodzi mi o to jakie sa dystanse ( i jakie ludzie maja czasy ) gdzie sie najczesciej odbywaja takie zawody i jakie sagrupy ( chodzi mi o "kadeci" , "mlodzicy" itp.ale tu pewnie inne nazy obowiazuja ) Z gory thx ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki bardzo :) Chcialabym sobie wlasnie sobie pobiegac, bo teraz juz 2 klasa bedzie nidlugo, a na tenis juz mi w nie czasu nie starszy,a nawet polgodzinki dziennie na bieganie na tygodniu to sie znajdzie :) , dzieki wam jeszce raz :)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

party w skandynawce kobiet nie ma prawie konkurencji... moja siostra biegala przez ostatni sezon jako jedyn kobieta...wiec scigala sie z mezczyznami... a porazki na kazdych zawodach moga byc na tych pierwszych jak i pozniej w karierze ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. no wiec mam jeszczejedno pytanko :) ( a tak w ogole, to Agnieszko, na tej www, sa glownie zaprzegowe zawody :( albo ja jakas niewodoma ;) )

Chdzi mi o to , czy startujac w jakis z zawodow, musze byc zapisana w klubie, i czemu tej dziedziny sportu to nei ominelo ? :D Bo qrcze, nie mam pojecia gdzie mam najblizszy klub, pewnie cos kolo Kielc? :\ Tzn. pewnie moze i mozna starotwac bez klubu,ale nie jest sie pozniej na rankingu, czy poprostu dopiero jakma sie licencje itp. to mozna brac udzial?

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

party w skandynawce kobiet nie ma prawie konkurencji... moja siostra biegala przez ostatni sezon jako jedyn kobieta...wiec scigala sie z mezczyznami... a porazki na kazdych zawodach moga byc na tych pierwszych jak i pozniej w karierze ;)

To mnie pocieszyles :) Ale Agnieszka cos wspomniala o 8 km, hmm no nie wiem czy 20 okrazen stadionu , w dodatku jakos szybciutko przebiegne, ;D bo tak w moim tempie truchtu to ok, ale w sumie , trening czyni mistrza ;) Najgorsze by byla dla mnie nistety utrzymanie predkosci :( bo ona musi byc , ble ;D

Link to comment
Share on other sites

Ale ja bym chciala :) Tylko ne wedzialam jak jest w tym sorcie, bonp. w tenisie zeby byc licznym , to trzeba nalezec do klubu itp. za 1 razem zakladania licencji iles sie placi,a pozniej co seozon o nowa tez ok. 100 zl. Ale tu naszczescie nei m jeszcze takich kombinacji :)

Link to comment
Share on other sites

A moge z troche innej beczki ????? :roll:

Jak na zawodach podchodzą do mieszanćów. Wiem że migą startować. Widziałam np. wyżły, owczarki niemieckie,belgijskie........

A jak tak dokładniej podchodza do takich psiaków z mezaliansu, np. colli i haszczak??

Link to comment
Share on other sites

ja była mi startowałam pierwszy raz w Pomiechowku i nikt nei zwraca uwagi na to jakiego masz psa, byle by biegł :) choc jeden o mało życiem nie przypłacił tej przyjemnosci, no ale to wyniki upału :)

byly husky, samoyedy, malamuty, jamnik szorstkowłosy, mieszance dogow i husky, chartow i husky , jakis doberman, jakas mieszanka foksterirera czy czegos tam - tak wiec pełen przeglad.

Co do ilosci kilometrow w skandynawce to roznie jest od 5 do 8 km srednio

na Velo ludki robia oszalamiajace predkosci i ja sie zastanawiam jak te kobiety to robia ze tak szybko pedaluja nozkami :) bo mi jakos to nei wychodzi ( ok 6 km 8 minut one a ja dwa razy tyle prawie)

i ja nie jestem w zadnym klubie :)

to chyba tyle wiecej nie powiem bo sama sie ucze dopiero :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...