Jump to content
Dogomania

Ciągłe drapanie


Tejo

Recommended Posts

Witam !! Jestem nowym użytkownikiem i mam giga problem. Mam owczarka niemieckiego długowłosego. 10 tydzień. Ciągle się drapie i nie mogę mu w żaden sposób pomóc. Ma obroże przeciwpchelną naturalną nie chemię. Je ryż z mięsem bez żadnego żarcie z puchy czy sypanego a pomimo to się drapie3. Kąpałem drania i ani jednej pchły nie było a nadal chodzi i się drapię. Podejrzewam jakieś uczulenie. Ale nie mam pojęcia co to może być. Na razie jeszcze na spacerach gryzie wszystko co się da od kamieni przez piach. O ile mogę to go powstrzymuje przed tym. Czy macie jakiś pomysł co to może być ?? Tejo

Link to comment
Share on other sites

Witam !
Ja z moim labem miałem taki sam problem. Rozwiązanie okazało się bardzo proste. Gdy byłem u weta, to mówię, że pies się ciągle drapie i skubie sierść.
Pomogło "wyciśnięcie" gruczołów odbytowych :p Były okropnie zapchane.
Po tym zabiegu jak ręką odjął :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jeszcze aktualne - ja na Twoim miejscu poszedłbym do weta. Nie ma to jak dobra opinia specjalisty. To najprawdopodobniej jest uczulenie i może na jakiś składnik jedzenia. ONki często mają słaby układ trawienny, mogą być uczulone także i na mięso. Jakie swojemu podajesz? Może tu leży problem. Najbezpieczniejsza jest jagnięcina.

Ps. jak zaglądniesz na forum napisz co u małego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...