Jump to content
Dogomania

Wakacje 2004


LAURA

Recommended Posts

My prawie co tydzien jezdzimy do domku leyniskowego na wies.

Codziennie chodzimy na spacery po polach,(Neli gania tam zajace,kuropatwy itp.)

Za tydzien byc moze jedziemy nad morze !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hejka :D

dla nas wczoraj skonczyly sie wakacje. Moj Lusiaczek przez ostatni tydzien szalal nad morzem i byly to dla nas wspanilae chwile. Dlugie spacery plaza, pogon za pileczka, patyczkiem, zabawy z napotkanymi na plazy psami, panstwo przez tydzien na wylacznosc... - tak chyba wyglada whippeci raj. Jak tylko zgram zdjecia na plyte postaram sie to jakos udokumetowac :D

Pozdrawiamy

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

Mam juz zdjecia :D

Wakacje Lusi wygladaly wlasnie tak:

troche sie byczylam

_314359_n.jpg

sprobowalam surfowania na materacu

_314366_n.jpg

moj Pancio mial dla mnie duuuzo czasu

_314369_n.jpg

Pancia znalazla na plazy calkiem fajne patyki

_314371_n.jpg

byly tez treningi przedwystawowe

_314373_n.jpg

ogolnie bylo super :D

Jesli bede miala jeszcze inne ciekawe (przynajmniej w moim mniemaniu fotki) to cos wrzuce :D

Pozdrowionka

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

ojjj tylko pozazdroscic .... :D nasze wakacje sa zdecydowanie chorowite (ja, Cynka jest cala i zdrowa) W zasadzie oprocz kilku dni w Kotli gdzie Cynka pieknie pobiegla w treningu coursingowym nie mialysmy wakacji :( ale teraz cieszymy sie sloneczkiem i lakami i spokojnym czasem dla siebie :D

Link to comment
Share on other sites

moni :) jesteście w ogóle w Warszawie?

jasne że by mnie interesowało! to siostra Małej, piękna sunia, nawet jak wybierłam szczenika ze zdjęcia to wybrałam ją ;) ale okazało się, że ma trochę krótszy ogonek. Chętnie wstawię Twoje zdjęcie na stronę Festiny jeśli sie zgodzisz :) :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia beda na pewno, wstawie je na charty. Niestety, nie wiem co na nich jest bo robil je moj maz. Ja bylam zbyt zaaferowana wystawianiem Luski zeby jeszcze czuwac nad innymi sprawami.

Rewanzuje sie tez prosba o fajne zdjecia z wakacji i nie tylko innych charcioli :D

Pozdrowionka

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

kate_m

Znajda sie.. w folderze z Sopotem czeka na wlozenie na strone 2,67 MB zdjec od Ity

jak Wojtek dopusci mnie do komputera to postaram sie wieczorem je wlozyc.

Duzo fot polakow, wilczarze, whippety z 1 miejsc, BOB afgan, nie pamietam jak z grejami,... charciki wloskie

bedzie co ogladac.

Z niecierpliwoscia czekam na obiecane fotki od moni_L ;) pewnie by mnie zmobilizowaly do ruszenia z robota :))

Link to comment
Share on other sites

Lazarus

No to rewelacyjnie :) Dobrze, że znalazło się tylu charciarzy-fotografów, którzy uwiecznili tą pokaźną stawkę z Sopotu. I dobrze, że charciarze mają na tyle cierpliwości, żeby to teraz wrzucić na stronę albo na dogo :D Dzięki z góry :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...