Jump to content
Dogomania

Typ: LOENBERGER. Płeć: suczka. Cel: własny dom KTÓRY JUŻ MA! ...po adopcji za TM :(


Koperek

Recommended Posts

[quote name='GoskaGoska']No i co Koperu z sunia?Minéla niedziele i jakie decyzje ?[/quote]
Takie, że nie dodzowniłam się do schronu. Już mnie to zaczyna irytować, kiedy po raz enty nie wiem, co się dzieje!!! Powinna być osobna linia dla wolontariuszy w ważnych sprawach... absolutnie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwoniła dzisiaj do mnie pani, która buduje w dalszym ciągu kojec dla [B][SIZE=3][COLOR=magenta]SARCI[/COLOR][/SIZE][/B] :lol: Projekt jest na ukończeniu, więc psina pojedzie do domku na początku przyszłego tygodnia. Jutro bądź w piątek będzie mierzenie pysia, co by dobry kaganiec pani kupiła i sio do domku!

Ucieszę się, gdy w realiach [B][SIZE=3][COLOR=magenta]SARA [/COLOR][/SIZE][/B]zawita na swoje włości- teraz tylko takie ot info- co byście się WY ucieszyli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Koperku!
Ale ona nie będzie cały czas siedziała w tym kojcu?
Będzie miała kontakt z człowiekiem ? Taki prawdziwy,a nie tylko gdy przynoszą jedzenie?[/quote]
Kojec jest przygotowany do schowania [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Sarci [/COLOR][/SIZE][/B]w razie odwiedzin znajomych, czy listonosza;), bo za tyłki odwiedzającyh bym nie ręczyła:evil_lol: Resztę czasu spędzi ze swoimi (już wtedy) ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a ja dzis znow dostala maila w jej sprawie od Pani ktora by chciala adpotowac, czyli rozumiem, ze to nieaktualne?
a czy kauzazy są dalej w schronie to moze ich oferte przedstawie?[/quote]
Oczywiście [B]Goska[/B], że kaukazy możesz przedstawić- one są świetne- takie ułożone, karne i w ogóle ;)

A może ten dziubtas, co go [B]andzia[/B] przedstawiła jakieś 2 strony wcześńiej?? Takie loenbergowaty- podobny do [B]Sarci[/B].

Link to comment
Share on other sites

A czemu ma być napisane?- telepatką nie jestem:razz:

Dzisiaj dzwoniła do mnie nowa Pańcia [SIZE=3][COLOR=magenta][B]SARCI[/B][SIZE=2][COLOR=black].[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Wszyscy są szczęśliwi, że mają tak łagodnego i pięknego psiaka!!![/SIZE]

Chodzi od wczoraj z nimi na spacerki:loveu: W kagańcu trzyma się nogi, bez ciągnie, jak parowóz:evil_lol: Jest grzeczna, posłuszna, już pierwszego dnia oszczekała sąsiadów i ich psy. Zaczęła stróżować już po paru godzinach. Jeść gotowych puszek na razie nie chce, to Pańcia zrobiła jej chlebek z masełkiem, który bardzo smakuje. Uwielbia całą swoją rodzinkę, czyli małżeństwo z dzieciątkiem:loveu: Ogólnie- [B]JEST KOCHANA I BEZPIECZNA I WPATRZONA W LUDZI![/B]

Link to comment
Share on other sites

We wrzesinskim schronie jest sliczna misiowat suczka o imieniu Berta w typie LANDSEERA kontakt do osoby ktora jest wstanie podac wiecej szczegolowych informacji
Berta -jest piękną, spokojną, dużą sunią,

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] nr GG 6512008

Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 1600x1200, rozmiar 302KB.[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6045/68x14ylc9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Koperek na Albusia wátek nie zagladasz a tam sie pytalam czy masz gotowasc w jego sprawie odbierac telefony?? bo poszly ogloszenie tylko z twoim nr[/quote]
Aj, nie zaglądam, bo żadnych nowych wieści od siebie nie mam:shake:- oczywiście, że mogę- tylko podawaj już na komórkę- bez żadnych maili, czy telef. domowego![SIZE=3] Dziękuję Goska!:calus:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Badz grzeczna, Saruniu!:loveu:[/quote]
No i właśnie!:cool1: Za duży entuzjazm od początku i wyszło...

Wczoraj pani zatelefonowała, że jest przerażona. Ja na to od razu: CO SIĘ STAŁO? Więc pani mówi, że Sarcia weszła z jej ojcem do kurnika, gdzie są kury i krowy i bardzo ładnie się zachowywała. Do czasu...
...kiedy jedna z kur wydostała się na podwórko. Wtedy Sarcia przypuściła atak i rozerwała ją w powietrzu. Żadne krzyki swojej nowej pani nie zrobiły na niej wrażenia.

[U]Skutki:[/U] tato przerażony takim wielkim kilerem, pani pomyślała, że jak Sarcia nie reaguje na nic to każdgo i wszystko może tak rozerwać i telefon z przerażeniem do mnie.

Oczywiście wytłumaczyłam co i jak teraz należy robić i że to nie jest wielka przytulanka, tylko wielki pies z charakterem (choć to klepałam co telefon! wrrrrrr). Powiedziałam o nakazach, zakazach i pracy z psem. Niestety jak się okazało Sarcia nawet tak dokładnie nie wie, że ona nazywa się SARA! Więc przekazałam od czego należy "prywatne" szkolenie zacząć ;)

Pani się uspokoiła. Zrozumiała, że jak pies rozszarpał kurę to nie znaczy, że za chwilę rozszarpie człowieka haha

Za tydzień poprosiłam o ponowny telefon i zdanie relacji, jak idzie nauka ;)

Link to comment
Share on other sites

o matko o jedną kurę tyle krzyku:shake: może w życiu takiego czegoś nie widziała;) trza nie wchodzic z nia do kurnika i pilnować jak kury grzebią po podwórku i tyle

jeśli możecie zerknijcie na tego miśka:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spi-pod-plotem-w-typie-leonebergera-ok-warszawy-125299/#post11278653[/url]

Link to comment
Share on other sites

WIECIE CO NIE CHCIALA KRAKAC, ALE DLA MNIE CI LUDZIE BYLI NIE BARDZO....sam fakt, ze tak dlugo ten boks budowali i pozwalali by pies siedzial kolejn dni w schronie , a poznie po tygodniu já oddają nie slow szkoda ale nie cierpie takich ludzi BYLY JESZCZE DWIE OSOBY CHÉTNE.
Moze napisac co sie stalo takiego?
Jest Pani co chciala Sare ale ma dziecko i sunie...moze nie jest za pozno .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...