Jump to content
Dogomania

Typ: LOENBERGER. Płeć: suczka. Cel: własny dom KTÓRY JUŻ MA! ...po adopcji za TM :(


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']Sara to szczesliwe imié . Np Sara z pozaru i Sara kudlata czarna :) dwie znalazly super domki to i ta Sarunia musi miec taki domek:cool3:[/QUOTE]
:evil_lol: nasza podopieczna leonka tez Sara :-)
([url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115518[/url] ), ale domu nie ma.... latwo nie jest wcale.. Jak sie cos trafi - to bedziemy i o wroclawskiej panience pamietac.
Przy okazji pamietajcie o naszej :oops:

Link to comment
Share on other sites

Co do agresywności to Sara robi tylko takie wrażenie, bo po pierwsze jest duża, po drugie jest za płotem, a po trzecie szczeka :lol: A Koperek nigdy takich rzeczy nie ukrywa i jakoś zawsze pisze bez bicia który pies wredny, który bez szans, który psychiczny, który nieadopcyjny, nad którym trza pracowac, który rzuca sie na wszystko co żyje bądź sprawia żywego wrażenie itd.

Sara jest piękna i zawsze ją podziwiałam, a ludzie odwiedzający schronisko faktycznie ulegali jej duzym kłom i posturze nie zbliżając się na wszelki do płotu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

sorry ale muszę wtrącić...
zirytowały mnie niektóre wypowiedzi na temat sary i schroniska, są poprostu żenujące sorry ale text "gdyby wcześniej podrapali się w dupę" jest przesadzony i skoro pokazał się wątek to znaczy że jest na to zgoda żeby znaleźć jej dom... "ONI" w schronie ją wydadzą z tym że trzeba iść do biura schroniska - już dajcie spokój stało się jak się stało sara miała być stróżem ale niestety nie wyszło i z mojej inicjatywy wyszło żeby może znaleźć jej dom dlatego zaczęłam gadać z koperkiem i poprosiłam ja o reklamę po uprzednim uzgodnieniu tego z pracownikami, bo stwierdziłam że będzie dla niej lepiej, ale z całym szacunkiem do was przestańcie już gadać na temat tego jakie to schronisko jest be bo sare potrzymało, ok nie udało się, ale to nie znaczy że mozna opluwac za to schronisko

dziękuje za wysłuchanie
skończyłam

Link to comment
Share on other sites

no, ja z sara mialam przykre doswiadczenie. widzialam ja tylko za plotem. jest urodziwa nad podziw, a teraz jeszcze jak koperek ja wyciagnela do zdjec wrecz boska. ale jak widzialam jak na mnie szczerzy zeby z wscieklosci to mnie ciarki przeszly. dlatego trudno mi bylo uwierzyc, ze jest lagodna...

co do majkela, to jakos bianka ma na jego temat inne zdanie. wiec jego charakter calkiem sie nie sprawdzil z tym co mowilas. ja jego charakteru nie ukrywalam, bo nie rozmawialas z panem, ktory go odbieral. nie wiesz o czym rozmawialismy kilkanascie razy przez telefon. jego ugryzl, a jakos u bianki byl do rany przyloz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']co do majkela, to jakos bianka ma na jego temat inne zdanie. wiec jego charakter calkiem sie nie sprawdzil z tym co mowilas. ja jego charakteru nie ukrywalam, bo nie rozmawialas z panem, ktory go odbieral. nie wiesz o czym rozmawialismy kilkanascie razy przez telefon. jego ugryzl, a jakos u bianki byl do rany przyloz.[/quote]
No to jak [I][B]BIANKA ma na jego temat inne zdanie[/B][/I] to dlaczego [I][B]jego ugryzł[/B][/I]??? To chyba nie ma sensu, co piszesz!

A po drugie, to jakbym psa gryzącego puściła na swój ogródek nic od niego nie chcąc- nawet nie dotykając, to po co miałby mnie gryźć??? W takiej sytuacji nawet agresor zachowuje się cud, miód, malina!!!:evil_lol:

[U]Dziękuję różnym ciotkom za tak wielkie zainteresowanie!!![/U] :multi: A w szczególności [B]E.DEREK[/B], dzięki której udało się uratować już jednego LEONKOWATEGO od śmierci! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Tak, [B]Sara[/B] wcale nie jest agresywna.[/quote]
To ironia???

[B]gosik[/B]- dzięki za poparcie![B][SIZE=3] NIGDY W ŻYCIU NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ OSZUKIWAĆ LUDZI, CHCĄCYCH ADOPTOWAĆ PSA, WZGLĘDEM JEGO ZACHOWANIA, BĄDŹ ZŁYCH NAWYKÓW, ŻEBY TYLKO ZABRALI GO DO DOMU![/SIZE][/B]

[SIZE=3]ZAWSZE PISZĘ SUCHE FAKTY I NIE UBARWIAM, BO NA DOBRE NIKOMU TO NIE WYJDZIE![/SIZE]

[B]jayo[/B]- będą telefony, będą dobre domki, będzięmy przekazywać!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']To ironia???

[B]gosik[/B]- dzięki za poparcie![B][SIZE=3] NIGDY W ŻYCIU NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ OSZUKIWAĆ LUDZI, CHCĄCYCH ADOPTOWAĆ PSA, WZGLĘDEM JEGO ZACHOWANIA, BĄDŹ ZŁYCH NAWYKÓW, ŻEBY TYLKO ZABRALI GO DO DOMU![/SIZE][/B]

[SIZE=3]ZAWSZE PISZĘ SUCHE FAKTY I NIE UBARWIAM, BO NA DOBRE NIKOMU TO NIE WYJDZIE![/SIZE]

[B]jayo[/B]- będą telefony, będą dobre domki, będzięmy przekazywać!;)[/QUOTE]

Koperek, dzieki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no nikt nie dzwoni bo Sara jeszcze nie ma chyba ogloszen, ja przynajmniej jeszcze nie zdázylam, poza tym drogi Koperku jak masz jaki stary telefon, to moze jakos karte sim kup za 10 zl i do jakies starego telefonu zapakuj, zeby ludzie jak cos mogli na komorke dzwonic, jak cos.
zrobilam teraz Sarze allegro:
[URL]http://allegro.pl/item442691335_przepiekna_sunia_w_typie_loenberga_czeka_na_dom.html[/URL]
gumtreewroclaw
adopcjapsa.pl
kupiepsa.pl - dolnosl.
to moze cos sié ruszy :cool3: jak nie to dorobi sié nastépne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...