Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a w moich jest regulacja paska na klacie

[B]joanika[/B] one tylko sa dziwne na moim psie a tak to sa normalne :diabloti:

ooo dzieki za wymiary zaraz porownam z moimi szelami bo cos mi sie wierzyc niechce ze moj pies ma prawie 50cm w klacie..:roll:

mj tez od szczeniaka chodzil w szelach potem w obrozy zeby bylo szybciej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Ja zamówiłam szele Choc Feminine M, ciekawe czy będą dobre :lol:[/quote]

super wzorek :loveu:
ale dla suczki ehhh :roll:

ja jeszcze planuje jakas obroze skorzana i wtedy koniec dopiero na swieta cos nowego ale narazie pomyslu niemam na cale szczescie :diabloti:


a i zmierzylam te moje szele ten pasek za lapami u mnie tez ma 50cm a Baster ma 48cm....ledwo sie zapina juz nie moze przytyc:evil_lol:...a Lka za szeroka i a duza w szyi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']super wzorek :loveu:
ale dla suczki ehhh :roll: ...[/QUOTE]
Czemu tylko dla suczki? Ja taki wzorek obroży/szelek (jeszcze nie wiem co) mam zamiar kupić mojemu Harry'emu :evil_lol:. Najważniejsz, że fajnie wygląda


[quote name='gops']ciekawe jakby wygladal york w takiej obrozy [/QUOTE]
hmm może taką kupie i sprawdze :diabloti:... Napewno zabójczo będzie wyglądać, a ludzie by pomyśleli, że ja mam coś nie tak z głową

Link to comment
Share on other sites

4,5cm
Czy ja wiem, czy takie niebezpieczne. Na spacery z psami ubieram zazwyczaj gładkie, ale czasami zdarzy się, że ubiorę mu tą z kolcami. Zawsze to dla niego ochrona szyi, w ktorą namiętnie gryzie go jego kumpel Maks :D

Link to comment
Share on other sites

4,5 :crazyeye::crazyeye: ogromna, tyle to chyba jest cała długość szyi MOLI :evil_lol:

te na 4,5 są długie, nie miałaś problemu dopasować ją do Hanibala, przecież on ma wąską szyje

mimo wszystko bałabym się z taką wychodzić, po za tym ja często się wygłupiam z suką na zewnątrz, bawimy się czasami dość "energicznie" więc bałabym się że przez przypadek ona mi to wsadzi w oko czy coś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może jestem jakaś inna, ale te wszystkie obroże z niewiarygodnie wielkimi kolcami są dla mnie obrzydliwe. A już ten buldożek wygląda jakby mu szyję zeżarło. Sama skóra to za mało? Albo płaskie ćwieki, czy romby itp.?

PS. Nie przyjmuje do wiadomości, że one nie są ostre. Raz jeden psiak się w czymś takim cieszył na mój widok i... chyba więcej nie muszę mówić? Już pół biedy ja, ale gdyby mój psiak zrobił sobie krzywdę czyjąś obrożą, to żałuję właściciela tamtego psa :mad:. Dla mnie przerażające jest to, że takie obroże nie zakładają już "tylko" jacyś nienormalni ludzie, a psiarze z prawdziwego zdarzenia :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Asiol to że ta kolczasta obroża fajnie wygląda to nie mam wątpliwości, ale czy Hanibalowi jest w niej wygodnie. Nosiłaś kiedyś pieszczochę z kolcami?, mówie Ci to nic przyjemnego, może fajnie to wygląda, wzbudza zainteresowanie ale komfort noszenia zerowy :evil_lol:
Dlatego ja wychodzę z założenia: co tobie niemiłe to i niemiłe twojemu psu :lol:
Z resztą po co my kupujemy obroże, smycze itp? dla własnej próżności :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Może jestem jakaś inna, ale te wszystkie obroże z niewiarygodnie wielkimi kolcami są dla mnie obrzydliwe. A już ten buldożek wygląda jakby mu szyję zeżarło. Sama skóra to za mało? Albo płaskie ćwieki, czy romby itp.?

PS. Nie przyjmuje do wiadomości, że one nie są ostre. Raz jeden psiak się w czymś takim cieszył na mój widok i... chyba więcej nie muszę mówić? Już pół biedy ja, ale gdyby mój psiak zrobił sobie krzywdę czyjąś obrożą, to żałuję właściciela tamtego psa :mad:. Dla mnie przerażające jest to, że takie obroże nie zakładają już "tylko" jacyś nienormalni ludzie, a psiarze z prawdziwego zdarzenia :angryy:.[/quote]

- Przykro mi, ale szyję jeszcze ma- nic mu jej nie zeżarło :evil_lol: To, ze tobie się to nie podoba- ok. Mi się podoba, psu z tego co widzę ona nie przeszkadza. Powtarzam, że nie zakładam jej z premedytacją na spacer z innymi psami, ale gdy idziemy gdzieś sami, a podlatuje jakieś psisko i mi do psa sapie, to miło, gdy mój ma jakieś zabezpieczenie na wrażliwą szyję.

[quote name='diabelkowa']mi sie wydaje ze jednak za szeroka jest bo cala szyje mu zajmuje przynajmniej na zdjeciu a sama obroza super ;-) a cos o psach podgryzaczach wiem ;p no potem moj wiecznie obsliniony chodzi:evil_lol: [/quote]

- Mogę poręczyć, że nie jest za szeroka, tylko bulwa na zdjęciu obróciła główkę i się zrobiły fałdeczki :loveu:

[quote name='joanika']Asiol to że ta kolczasta obroża fajnie wygląda to nie mam wątpliwości, ale czy Hanibalowi jest w niej wygodnie. Nosiłaś kiedyś pieszczochę z kolcami?, mówie Ci to nic przyjemnego, może fajnie to wygląda, wzbudza zainteresowanie ale komfort noszenia zerowy :evil_lol:
Dlatego ja wychodzę z założenia: co tobie niemiłe to i niemiłe twojemu psu :lol:[/quote]

- Nie skarżył się jeszcze :shake: Nie wygląda w niej na nieszczęśliwego, przynajmniej nie zauwazyłam żadnej zależności pomiędzy zakładanie złej obroży- smutny pies.


P.S. Dałabym lepsze zdjęcia, gdzie widać, że obroża jest ok, ale aparat wybył do Brazylii...

Link to comment
Share on other sites

czepcie się lepiej na watku Gonitwy na FB.
A nie zadbanego ślicznego buldożka ,który ma poprostu obróżke z ćwiekami.
Mi tam się bardzo podoba taka obróżka.
Asiol-Twój BF ma szerszą szyje niż mój "wilczurowaty" pies:evil_lol:
Smaka mi zrobiłaś na taką:P

Link to comment
Share on other sites

BARDZO PRZEPRASZAM ZA OFF

robimy liste schronisk i pozniej dla jednego wybranego
chcemy chociaz w malym stopniu pomoc w jakis sposob
ale moze macie jakies swoje propozycje. to prosze pod tym linkiem :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/pomoc-dla-schroniska-prosze-o-propozycje-122823/#post11070596[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...