Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Magda25']Kochani, czy ktoś ma może taką samą, lub podobną smycz? [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=5977&action=prod[/url]
Jak się sprawuje? Jaką macie opinię na jej temat.[/QUOTE]

Ja mam takie smycze :), z tej firmy tylko w innej kolorystyce czarno-niebieskiej i czarno-czerwonej :). Jedna smycz ma już 4 lata, jedynie co no to kolor już nie ten, ale polecam jest bardzo wygodna :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='PositiveThought']Może już ktoś wstawiał [URL="http://www.trixieandpeanut.com/category-38207-Nylon-+-Cotton-Web"]linka[/URL], ale :diabloti: wolę się powtórzyć, niż tego nie pokazać. Byłam pod wrażeniem, bo u nas Trixie nie jest szczególnie oryginalną firmą... Szkoda, że nie ma szans na masowe sprowadzenie do PL(tak myślę), a sama nie będę(chyba się powstrzymam :diabloti: )


A ta chyba podoba mi się najbardziej ;) [URL="http://www.trixieandpeanut.com/product-46026-Lite-Bright-Collection"]Cool Cucumber[/URL][/quote]
ale to nie jest te same trixie co u nas:evil_lol:
ten sklep był pokazywany na MTV we ''wspaniałym życiu gwiazd'' jako sklep, w którym kupują rzeczy dla swoich psów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']Znalazłam cos super, genialne szleki. kroj mi pasuje, do tego maja raczke. i napis:D

[URL]http://allegro.pl/item440988562_szelki_ratownik_ochrona_owczarek_labrador_amstaff.html[/URL]

ale drogie...[/QUOTE]

mam takie szele rok i nie sa w cale drogie w porownaniu z rogzami jak patrzysz na rozmiary a sa wytrzymalsze i maja raczke :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ponawiam pytanie, czy [URL="http://telezoo.pl/pies/akcesoria/smycze-i-szelki/szelki-fanbelt-straightjacket_6024.html"]te szelki[/URL] będą dostępne również w kolorze różowym? Zależy mi na rozmiarze L ;-)[/QUOTE]

To po raz kolejny ponawiam moje pytanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROGZ_POLSKA']jestem :-) wrocilem witam wszystkich :diabloti:[/quote]
świetnie :)
Myślisz ze jak jutro zamówię smycz przepinaną czarną w białe "kleksy" rogza(L), to dojdzie do piątku rano ?? :cool3: (wawa)
...bo tak bysmy chcieli na wystawe w nowej juz pojsc, stara mocno sfatygowana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']Znalazłam cos super, genialne szleki. kroj mi pasuje, do tego maja raczke. i napis:D

[URL]http://allegro.pl/item440988562_szelki_ratownik_ochrona_owczarek_labrador_amstaff.html[/URL]

ale drogie...[/QUOTE]

hihi zgrzałam się na te szelki dawno dawno temu, chyba jak Diabełkowa je pokazała ale rączka mało praktyczna przy wzroście mojego szczura:roll:
Za to jestem coraz blizej zrobienia szelek z napisem 'pracuje' i koszulki z takim napisem dla mnie bo nie cierpię jak mi ktoś przeszkadza, a może napis ich przystopuje:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ooo, to jets pomysł. Mozn by takie zamowic:) Ja myslalam nad napisem 'cieczka" tez:evil_lol: Niestety pieniedzy brak.

Ja musze pochwalic sklep Pełna Miska. Zamowilam dwa produkty, okazaly sie za duze, odesłalam. Dlugo cos czekałam na wymiane i okazało sie, że moja paczka nie doszła w przeciagu tygodnia (piorytet). więc Pan z pełnej miski wysłał mi, że tak powiem "w ciemno" moje akcesoria. Wiec musze podziekowac za zaufanie:)
A pełna miska jest moim ulubionym sklepem z :ubrankami; dla psów, maja ich chyba najwiecej ze wszystkich sklepow internetowych, cociaz tanio nie jest:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Złożyłam zamówienie! :multi:
Jak myślicie, paczka z pełnej miski powinna dojść w środę? (zamówienie składałam przed 14:00).[/quote]

a co zamowilas? :)

no niewiem mi najszybciej 3 dni szla wiec jakby c zisiajwylali to pewnie tak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judyciak']RCookie, szalejesz :cool1:
My mamy tylko dwie pary smyczy, obroży i jedna para szelek, nie zanosi się na więcej. Ale może... Choć nie wiem, po co mi kolejny komplet... ^^[/quote]

zeby pies ladnie wygladal :razz:
:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Chyba nie słyszałas o wielu przypadkach, ktorych nie da się rozwiązac kiełbasą i piłką.
OE to przyzad szkoleniowy, jak kolczatka, a nie obroza na normlane spacery do uczenia szczeniaka przywołania. To sa narzedzia, ktorych sie uzywa, jak inne sposoby zawodzą. I używa się ich z głową i odpowiednio.
uwielbiam osoby, ktory wyglaszaja takie tezy, ze to jest beee, ze to pieska bije i krzywde mu robi, a najciezszym przypadkiem psa z jakim sie spotkali to ich labek ciagnacy na smyczy...(bez podtekstow do kogokolwiek)

Poza tym OE nie razi psa prądem, tak ze ten pada na ziemie w konwulsjach z bólu.
Dobra OE (z tego co wiem) kosztuje nie mało, i nie kupuje jej sie na stronach z obrozkami Lupine i Rogz, a to na zdjeciu to nie wiem co jest.[/quote]
[B][I]Akurat na forum labkowym jest facet, który swoje labki tresuje OE...[/I][/B]
[B][I]A szczeniaka, który ma 6 miesięcy i sika w domu radził wystawić na 7 dni na dwór żeby się nauczył sikania na dworze.:roll:[/I][/B]
[quote name='wiq']prittstick, swięta racja ;)

najwięcej do powiedzenia przeciwko obroży mają zazwyczaj właściciele kanapowców i psów bezproblemowych :P
nie i nie, bo nie :evil_lol:[/quote]
[B][I]Ja miałam psa ze schronu i po przejściach...ciągnął cholernie...ale o obroży elektrycznej nigdy nie pomyslałam..tzn w sensie że bym mu tego nie założyła...uciekał na spacerze również, był agresywny...[/I][/B]
[B][I]Łańcuch wystarczył...tzn nie taki łańcuch budowy,tylko do tresury...[/I][/B]
[B][I]I ja osobiście jestem przeciwko OE.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Napisałam, że uciekał i był agresywny...ale nie potrzebowałam OE żeby sobie z tym radzić...[/I][/B]
[B][I]Czytałam trochę o OE i czytałam również wypowiedzi osób, które stosują OE...przeważnie stosuje się ją w momencie gdy pies ucieka,nie chce przyjść albo rzuca się na inne psy.Przynajmniej ludzie posiadający OE i używający jej tak piszą.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Widział ktoś może w necie średnie szelki (min. 63 cm) dość grube, nie obcierające, sprawiające wrażenie bardzo wytrzymałych i do tego tanie (takie rzeczy to chyba tylko w Erze:evil_lol:)
Jak na razie znalazłam tylko takie: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/62418[/URL] z tymże do najtańszych nie należą:roll: Jakby ktoś coś wiedział to bym była wdzięczna za info, jeszcze sobie przeglądne wątek;)

Link to comment
Share on other sites

ale ja też mam psa po przejściach, który uciekał i był agresywny i też dość dobrze to wyprostowałam bez oe.
i też nie myślałam, żeby jej użyć, bo na metodach piłka/smak/szarpnięcie dobrze się odkręcało.

ale w przypadku niektórych psów to jest konieczne albo bardzo skraca wyplenianie złych nawyków.

trzeba mieć INDYWIDUALNE podejście to psa, to, że jeden dał się wyprostować bez kolczatki/oe nie znaczy, że drugiemu się to nie przyda..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Ludzie posiadający i używający nie zawsze są guru.
Co druga Twoja sąsiadka ma i używa kolczatki i to powód ,żeby jej słuchać i stosować się do rad?[/quote]
[I][B]Nie mówię o sąsiadkach bo u mnie nawet jamniki na kolcach chodzą...

Mówię i opieram się wypowiedziami z internetu na temat OE.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...