Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe, aporpos kolcy i Oe. przypmnialo mi sie cos.
W parku ze znjaoma i moim bernenczykiem spotkalysmy huskiego na kolcahc, ktore prawie sie kładły na szyi i karku jak szelki, haszczaka, oczywiscie tez byl na flexi. starsznie chcial sie bawic z moja salmą, ona sie go bała i goniła. Pan mu poluzował troche flexi... wow:evil_lol:
moj komentarz jak odeszli "Ale bym tego psa wzieła na kolce i przeszkoliła. Chodziłby jak w zegarku":diabloti:

teraz to kolce pewnie na niego ne działaja, wiec OE by była grana:cool3:

miałampiekne wizje tego psa spuszczonego ze smyczy. jego 50 kółek dookoła parku i spier***ania w siną dal ze szczesciem na pysku. Tyle by go Pan widział. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']z tego co wiem jakieś zamieszania powstawały przy collarze, czekanie miesiącami na obroże i zwroty pieniędzy ;)[/quote]

Dokładnie :razz: i firma zniknęła. A tak fajnie sie zapowiadali.. bardzo lubie obroże od nich i chciałam jeszcze jedną :roll:

[quote name='puchu']Tą większa flexi kupiłam na Banacha za 7 zł :cool3:[/quote]

:crazyeye: czemu tak tanio? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']dingo mowisz... zaraz poszukam tej frimy w necie:)[/quote]

nie poelcam od nich smyczy zerwal 20 kg pies po tygodniu ;)
wlasnie taka skorzana gruba niby porzadna :roll:
maja wytrzymale obroze ale smycze niet ;)
[quote name='puchu']Przypadkiem wypatrzyłam na straganie wśród jakiś śrubek.

Zastanawiam się nad rogzem właśnie. Może nitkę, albo limitowaną fioletową.[/quote]

nitke :loveu:


kurcze ja sie wlasnie wyzbylam 4 rzeczy...
green tartan poszedl do psiulki ..
ezy dog idzie sobie tez ...
rogz w niebieska pantere (?) niema...
szelki w idianski wzorek tez niema :roll:

a ja posiadam 40zl tylko ...i chyba sie przejde do zoologa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']A ja pisze o skorzanej a nie lancuszkowej...[/quote]

ja tez pisze o skorzanej tylko ze ta skorzana miala na koncu okolo 3cm lancuszka i pekl lancuszek wsumie to nie pekl tylko jakby nitki puscily na szyciu przy lancuszku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']tak jest zaraz za zapieciem, pozniej jest to kolko do smyczy i ladnie nic nie wystaje moge zrobic dokladniejsze zdjecie jak to wyglada.

Mi sie bardzo podoba ta obroze bede zamawiac taka sama tylko wieksza:evil_lol:

a juz nie chce mi sie bawic w zamiany.[/quote]

ok to do wieczora sie zastanowie i dam znac na pw ;)
nic nie obiecuje ;) nie jestem przyzwyczajona do psa w kolnierzu a na moim to juz wogole bedzie szeroka :diabloti:

chcialam rogza sport niebieskiego...no ale w najgorszym wypadku kupie dwie obroze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Jak wygląda wysyłka w telezoo? Ponoć 8zł, ale jak dobrze myślę z przedpłatą na konto. Jeśli chce zamawiać za pobraniem, to muszę płacić za kuriera 25zł? Robię zakupy za ponad 100zł i jeszcze 1/4 tego za wysyłkę to dla mnie przesada. Czekam na odp ;)[/quote]

jak jestes z dogomani to policzy za pobraniem duuzo mniej ;)
mi policzyl chyba cos kolo 10zl :razz: nie pamietam dokladnie :)
da gratisy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...