Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='puzzle']Taka sama ma Gala:cool3:, tylko Justa ja skrzetnie ukrywa i niechce pokazac:mad:[/quote]

Justa pokazuj:mad:bo chce zobaczyć jak na psie wygląda:eviltong::razz:chyba nie chcesz żeby mała nie miała co na szyjke włożyć????:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']aaaaaaa ta pierwsza mi się bardzo podoba:loveu:

a ten róż dla G. przepraszam,ale paskudny:diabloti:[/QUOTE]

[quote name='puzzle']Taka sama ma Gala:cool3:, tylko Justa ja skrzetnie ukrywa i niechce pokazac:mad:[/QUOTE]

ano ma Galineczka - mamie sie nie podoba :eviltong: stwierdziła, że festyniarska :mdleje:
Pokażę w poniedziałek dokładnie, bo teraz i tak nic nie widać zza tych kudłów :diabloti:

jaki paskudny ?! słitaśny, już lece kupić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']ano ma Galineczka - mamie sie nie podoba :eviltong: stwierdziła, że festyniarska :mdleje:
Pokażę w poniedziałek dokładnie, bo teraz i tak nic nie widać zza tych kudłów :diabloti:

jaki paskudny ?! słitaśny, już lece kupić :loveu:[/quote]


ej a nie jest tak,że na fotce tylko fajnie wygląda????czekamy do poniedziałku
ja w październiku postaram się zrobić jakieś powalające obróżkowe zakupy w sumie i do tego czasu mogę się wstrzymać z kupnem...o ile się pochamuje:evil_lol:
łeeeeee to już te fioletowe kostki zdecydowanie lepsze...pokaż mamie ten róż dopiero zobaczy co to festyn:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']
Czarna_Owieczka: najbardziej z tych 3 podoba mi się ta co jej tu nie ma:evil_lol::eviltong:mianowicie ta co sama ją zakupiłaś ostatnio:razz:[/quote]


Zielony muscat w kratkę, też go uwielbiam :razz: tyle że w internecie takowych nie napotkałam, kupiłam go w zoologu :lol:

Rogz green tartan jest fajny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']ej a nie jest tak,że na fotce tylko fajnie wygląda????czekamy do poniedziałku
ja w październiku postaram się zrobić jakieś powalające obróżkowe zakupy w sumie i do tego czasu mogę się wstrzymać z kupnem...o ile się pochamuje:evil_lol:
łeeeeee to już te fioletowe kostki zdecydowanie lepsze...pokaż mamie ten róż dopiero zobaczy co to festyn:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

mówie Ci - docenisz szmaciaki jak nabędziesz rogza :loveu:

nie, ona fajnie wygląda na żywo :loveu: zresztą może się jakoś spotkamy to sobie pomacasz i pooglądasz na żywo? :diabloti:
haha te wzorki to faktiko lipa :lol:

[quote name='puzzle']oooo JuStA JeStEs BaRdZo LoFFcIaNa:loveu:[/QUOTE]

sie-wie kffiatuszku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Zielony muscat w kratkę, też go uwielbiam :razz: tyle że w internecie takowych nie napotkałam, kupiłam go w zoologu :lol:

Rogz green tartan jest fajny :cool3:[/quote]

ehhhhhh...no będę takiego szukaćzawsze kilka różnych wzorków może znaleść się w naszym domku:diabloti:

Justa:
Po 4 października obowiązkowo się widzimy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']ehhhhhh...no będę takiego szukaćzawsze kilka różnych wzorków może znaleść się w naszym domku:diabloti:

Justa:
Po 4 października obowiązkowo się widzimy:diabloti:[/QUOTE]

tylko uważaj na zapięcia, bo Gasska to jednak kawałek psiny jest ;) i wypadałoby solidne zapięcie jej sprawić :cool3:

a czemu po 4 ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']tylko uważaj na zapięcia, bo Gasska to jednak kawałek psiny jest ;) i wypadałoby solidne zapięcie jej sprawić :cool3:

a czemu po 4 ? :eviltong:[/quote]

ale ona jest kochana i nie ciągnie:eviltong:
ale wiem,że musze uważać,mam szaciana czerwoną i zieloną,a była jeszcze czarno-żółta:loveu:ale zapięcie się rozpadło:angryy:a wyglądałatak solidnie:angryy:

no bo teraz cieczka:roll:później jedziemy do Budapesztu na klubówke i europejską(ale tam będzie obróżek:loveu:)

[quote name='Tinka:)']cena też fajna:loveu:[/quote]

niestety:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']ale ona jest kochana i nie ciągnie:eviltong:
ale wiem,że musze uważać,mam szaciana czerwoną i zieloną,a była jeszcze czarno-żółta:loveu:ale zapięcie się rozpadło:angryy:a wyglądałatak solidnie:angryy:

no bo teraz cieczka:roll:później jedziemy do Budapesztu na klubówke i europejską(ale tam będzie obróżek:loveu:)
[/QUOTE]

i nie zdarza jej sie pociągnąć? :cool3: bo głównie w takich momentach jak szarpnięcie zapięcia się rozpadają :shake:
ale rogz jest wytrzymały i ma dodatkowe zbezpieczenie L-ka, które odciaża sam klips.

a, spoko spoko - w takim razie po 4 :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']i nie zdarza jej sie pociągnąć? :cool3: bo głównie w takich momentach jak szarpnięcie zapięcia się rozpadają :shake:
ale rogz jest wytrzymały i ma dodatkowe zbezpieczenie L-ka, które odciaża sam klips. [/quote]

A zimą w czasie mrozu rogzowe klipsy nie pękają? bo to ma być przecież Gasskowa obroża na zimę, więc w czasie mrozu też używana.
Plastik, mróz, szarpnięcie - wytrzyma? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']A zimą w czasie mrozu rogzowe klipsy nie pękają? bo to ma być przecież Gasskowa obroża na zimę, więc w czasie mrozu też używana.
Plastik, mróz, szarpnięcie - wytrzyma? :razz:[/QUOTE]

nigdy nie miałam z tym problemu, a rogza Galina nosi na codzien już 2 zimy przetrwał !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']i nie zdarza jej sie pociągnąć? :cool3: bo głównie w takich momentach jak szarpnięcie zapięcia się rozpadają :shake:
ale rogz jest wytrzymały i ma dodatkowe zbezpieczenie L-ka, które odciaża sam klips.

a, spoko spoko - w takim razie po 4 :cool1:[/quote]

oj pewnie,że jej się zdarza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i to dość często:evil_lol:ale to są wyjątki od regóły:diabloti:

muszą być wytrzymałe:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...