Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[QUOTE]Półzacisk M - max ok. 42cm
Półzacisk L - min ok. 44cm [/QUOTE]
Dzięki. Chyba jednak będzie łańcuszek w takim razie, dla Hexy bezpieczeństwa w czasie przedsylwestrowym. Chyba że Michał da nam przymierzyć w Maximusie i sprawdzę możliwość wyślizgnięcia się z półzacisku :razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='*Monia*']Dzięki. Chyba jednak będzie łańcuszek w takim razie, dla Hexy bezpieczeństwa w czasie przedsylwestrowym. Chyba że Michał da nam przymierzyć w Maximusie i sprawdzę możliwość wyślizgnięcia się z półzacisku :razz:.[/quote]

On sprzedaje w Telezoo, a nie w Maximusie ;). Jak kupowałam ostatnio szelki to powiedzieli mi, że do jakiegoś czasu ma się możliwość wymiany, tylko trzeba mieć paragon.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]On sprzedaje w Telezoo, a nie w Maximusie ;-). Jak kupowałam ostatnio szelki to powiedzieli mi, że do jakiegoś czasu ma się możliwość wymiany, tylko trzeba mieć paragon.[/QUOTE]
To mi się coś pokręciło :roll:, źle zrozumiałam coś. Ale może w maximusie dadzą mi przymierzyć, bo tak jeździć w tą i spowrotem mi się nie będzie chciało, bo ja leń jestem ;). Łatwiej raz z psiulicą pojechać niż dwa razy samemu :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROGZ_POLSKA']
kazdy kto zamowi z dogomani smycz ,obroze , szelki lub legowisko ROGZA + cos datakowego ( np, karma do 5kg) zaplaci 8zl za przesyłke ... tylko wpisujcie w komentarzu Dogomania :)
[/quote]

Ale za przesyłkę kurierem ? Poczcie nie ufam :lol:
I właśnie chcę zamówić karmę (macie tanio tę którą zamawiam) i obróżkę rogzową. ;)
Aha i macie w ofercie napisane, że za kuriera telezoo w Warszawie płaci się 6 zł. Czy tylko w obrębie Warszawy czy też bliskich okolicach? Mieszkam w Legionowie i np w animalii to uznają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam bardzo podziękować Michałowi i Telezoo :D
Bo przy zamówieniu, w komentarzach tak sobie palnęłam, co chciałabym, jako gratis i to dostałam :) :) :) : dwie adresówki do kompletów a w dodatku breloczek :))))

Czy są jakieś smycze rogza jednokolorowe bez tej odblaskowej nitki i czy wiecie gdzie je mozna kupić?W kaalogu znlazłam bodajże Bodego, ale nie mogę ich znaleźć w żadnym sklepie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A ja właśnie odebrałam id rogza. Jest jasno brązowy, opalizujący. Jako gratis dostałam coś co wygląda jak mini obroża ale nie ma regulacji. Nie jest to też brelok, nie ma kółka. Dziękuję przedstawicielom Tele Zoo. :)[/QUOTE]

Daj foto:cool3:

[quote name='ariss']To mój ostatni zakup,
[URL=www.fotosik.pl]http://images35.fotosik.pl/12/8400b92160264ca5.jpg[/URL]


ale już poluje na coś nowego,może macie jakiś pomysł dla sznaucera średniego czarnego?????:razz:[/QUOTE]


Gassira? Te zmainay nickow sa jednak straszne, ludzi nie poznaje:placz: (pominmy, ze zrobilam to samo:evil_lol:)

Moja pieprzaczka nosi rogz'a, kiedys mialam troche skory dla Scooby'ego, ale wszystko sie z czasem rozpadlo, lubie skore, ale dla moich wodno-krzaczorowo-blotnych psow to nadawalalaby sie tylko na ''grzeczne'' spacerki, a wtedy bym sie zapominala i predzej czy pozniej i tak skora by w koszu wyladowala, co nie zmienia faktu, ze jest piekna:loveu:. Coprawda mi sznup i tak najbardziej podoba sie na lancuszku/zmijce i ringowce:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas'][B]A ja chciałam bardzo podziękować Michałowi i Telezoo :D[/B]
[B]Bo przy zamówieniu, w komentarzach tak sobie palnęłam, co chciałabym, jako gratis i to dostałam :) :) :) : dwie adresówki do kompletów a w dodatku breloczek :))))[/B]

Czy są jakieś smycze rogza jednokolorowe bez tej odblaskowej nitki i czy wiecie gdzie je mozna kupić?W kaalogu znlazłam bodajże Bodego, ale nie mogę ich znaleźć w żadnym sklepie :([/quote]

[B]ariss- śliczniasta obrózka :loveu:[/B]
Quelthalas-[B] Oj kusisz , kusisz a ja z pustą skarbonką :mad:[/B]


u mnie w zoologu są rogzy najzwyklejsza taśma a w necie jeszcze niewidziałam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...