Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

heh, ja myślałam o pomarańczowym, fioletowym i...? :lol:

czarnym, brązowym, niebieskim, czerwonym..
a różwowy dla ady w sam raz.. :evil_lol:

ciężka sprawa :P

heh, odkąd bystra stała się sławna nie wiem, w co ją ubrać ...

:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']kurcze kupiłam dzisiaj w biedronce komplet zielony z mysla o tym ze obszyje go jakas fajna tasma i wrzuce na allegro, i bede miala z czego dołozyc do szelek hifiki:lol:

ale ten komplet na Aresie tak fajnie wygląda....:shake: :shake: :shake:[/quote]

hah jaka biznesswomen :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Dokladnie dla mnie wlasnie Manmat jest swietny na spacery łąkowe i takie tam taplania w błocie. Rogza mam ale uzywam na "spokojne" spacery ;)

Ja sie zastanwialam nad hifikami a tymi tu diabel takie rzeczy gadasz ;p
A moze z trixie takie o:
[url]http://www.obywatelpies.pl/index.php?products=product&prod_id=2376[/url][/QUOTE]

bo bloto samo nie odpada ale ja przecieram mokra gabka albo szmata i wyglada juz ok ;]
[quote name='wiq']hmm.. zdecydowałam się na łańcuchy rogzowe, tylko jakie kolory, to mnie dręczy :evil_lol:
[B]czemu nie robią zielonych?.[/B]. :roll:[/QUOTE]
to jest dobre pytanie

[quote name='wiq']heh, ja myślałam o pomarańczowym, fioletowym i...? :lol:

czarnym, brązowym, niebieskim, czerwonym..
a różwowy dla ady w sam raz.. :evil_lol:

ciężka sprawa :P

heh, odkąd bystra stała się sławna nie wiem, w co ją ubrać ...

:roflt:[/QUOTE]
wez Bystrej rozowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A do mnie własnie rpzyszła paczka. oczywiscie okaząło sie, ze mam niewymiarowego psa.
Szelki manMat- guardy L - wyglada w nich jak w ubraniu po starszej siostrze- niby ok, ale troche ziwsa:evil_lol:
Zajebista obrozka ezy Dog militarny wzorek- za mała. tzn dobra, ale na najwiekszej :regulacji' jest na scisk, wiec jak szczylowi szyja zgrubieje to bedzie za mała...
no i musze wymieniac, isc na poczte główną, która jest dla mnie stanowczo za duża i zbyt skomplikowana jeszcze doplacac, wysyłac.. ehh.. czuje, ze pochodzimy sobie w nowych ubrankach dopiero w przyszlym tygodniu.

Ale kolekcja Maliny mnie rozwaliła. A myslałam, ze to ja mam tyle tych ubranek psich. Chyba pokaze mamie, zanim mnie uzna za maniaczke kupowania obrozek, szelek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia']A może z wzorkiem coś?
Dla Bystrej może pomarańcz, fiolet?
Dla flatek róż i niebieski np. ;)[/quote]

ze wzorkiem nieee:shake: nieładne:evil_lol:
kurde, nie wiem:eviltong:wiem tylko, że nie chcę brązowego ani różowego:eviltong:

[quote name='diabelkowa']

wez Bystrej rozowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

taa.. już:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']hmm.. zdecydowałam się na łańcuchy rogzowe, tylko jakie kolory, to mnie dręczy :evil_lol:
czemu nie robią zielonych?.. :roll:[/QUOTE]

dobra mysl, na czarne niebieski i czerwony ( albo pomarańcz)a na bystrą kurka niema zielonego, to fiolet . [URL="http://img443.imageshack.us/img443/3655/dsc0456rc9.jpg"]http://img443.imageshack.us/img443/3655/dsc0456rc9.jpg[/URL]

Pamietaj ze chmm rogzy to nie to samo co manmat czy te kenelowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...