Jump to content
Dogomania

Ataki padaczkowe


WiolaRude

Recommended Posts

Moja sunia będzie miała w lutym 4 lata, przez ok rok miała ataki padaczkowe, weterynarz nie był w stanie nic stwierdzić, jedynie przepisał leki. Kompletnie nie wiem czym to mogło być spowodowane, słyszałam że taka reakcją może być po ugryzieniu kleszcza (nosi obroże Bayera). Obecnie od dłuższego czasu nie ma już tych ataków i dawno odstawiliśmy leki, ale nie wiem czy to może się powtórzyć. Może macie jakiś doświadczenia w tym temacie, proszę o opinie.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Opisze Ci moja sytuacje, ale pamietaj kazdy przypadek jest indywidualny. Dopiero od niedawna moge o tym mowic. Moj pierwszy sznaucerek zachorowal w wieku 1,5 roku. Ataki byly roznie. Nieraz dlugo nic, czasem kilka razy dziennie. Leki podawalismy 3 razy dziennie. W wieku 2,8 roku Amisek odszedl. Stalo sie to 8 sierpnia 2006 roku. od czerwca nie mial atakow i myslelismy ze jest lepiej, ale leki caly czas podawalismy.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa, no to żeś mnie pocieszył, kurcze nawet nie przyszło mi do głowy takie zakończenie. Tina nie miała ataku od ponad roku, a zachorowała jak miała 2 lata, w lutym 2009 skończy 4 lata. U niej ataki były raz dziennie, w najgorszym czasie zdarzyły się 3 razy w tygodniu, więc nie tak drastycznie jak u twojego piesia, ale nie wiem, chyba zafunduje jej gruntowne badania :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...