Jump to content
Dogomania

LIZA - Już nie cierpi, nie zazna zła człowieka, za TM jej życie będzie jak w bajce...


DuDziaczek

Recommended Posts

Dziś nareszcie zobaczyłam jak Liza się cieszy :multi:. A cieszy się ślicznie. :lol:

Gdy przyszłam, wyjrzała zza framugi i jak zobaczyła, że to ja wybiegła i zaczęła skakać z radości, odbijała się łapami od ziemi i hop do góry, a ogonem wywijała przy tym zamaszyście. Aż się bałam aby nie uszkodziła sobie tych ran, ale nie. Gdy już się tak obie nacieszyłyśmy :multi: - ona mną a ja nią - poprowadziła mnie na spacer.
Gdy wróciłyśmy i zobaczyła wetkę to znów ogon oszalał z radości, ale podskoków już nie było.
Polubiła tą lecznicę i lekarzy, którzy się nią opiekują.

Do nieznajomych jednak cały czas jest nieufna, jak ktoś przechodzi obok, to chowa się za mnie albo przytula do mojej nogi. Ja wtedy muszę ją pogłaskać po głowie i już jest dobrze, obcy przechodzą i my możemy iść dalej.

Sprawuje się dobrze, leży sobie na posłanku, bawi się pluszakami, które jej zaniosłam. Bardzo lubi jeść :lol:, jest niewybredna zjada karmę zarówno drobną jak i większe granulki.
Zachowuje czystość w pomieszczeniu, potrzeby fizjologiczne załatwia na podwórku. Nie piszczy, nie szczeka. Zrozumiałam, że nie sprawia im kłopotu. Na początku tylko pierwszego dnia trochę rozrabiała gdy zostawała sama, pewnie bała się w obcym dla siebie miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja wróciłam. Zaraz sprawdzę tę karmę co obiecałam dla Lizy a jutro poszperam i poszukam rzeczy na bazarek. DuDzia wszystko Tobie podrzucać czy gdzieś indziej karmę? Jestem już w domu, we środę planuję Kielce.[/quote]

Viris kochana możesz mi wszystko podrzucic a ja jak spotkam sie z KrystynaS to jej przekaże :loveu: Dzieki wielkie naprawde :loveu::loveu::loveu::loveu:


Basiupron dzieki ze zawsze mozna liczyc na Twoje bazarki :loveu::loveu::loveu:


Co do wczorajszego cieszenia sie to oczywisice zajzalam na watek i... pisałam post ktory "znikł się:cool3:" eh.... W kazdym razie bardzo sie ciesze że postepy u Lizuni tak szybko następuja :loveu::loveu::loveu:


------------------------------------

Swoja droga słuchajcie GameBoy tak bardzo pomogła wielu naszym kieleckim psiakom... Jeżeli jestescie w stanie pomoc psiakowi ktory ma do niej trafic bardzo prosze o pomoc!!!!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577[/url]

[SIZE=5][B][COLOR=Red]Michaś potrzebuje pomocy!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

DuDzia - będę się z Tobą kontaktować. Tu na wątku już nie bo już mi się dostało za tą pomoc. Mam nadzieję że dostałaś wczoraj na gg informacje.
Fajnie że znalazłaś chwilę i dałaś info o Lizie na gg - nigdy bym nie trafiła na jej wątek bez tego, bo nie bywałam prawie wcale na dogo w ciągu ostatniego miesiąca, a nawet dłużej.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, dobrego domku dla suni:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']DuDzia - będę się z Tobą kontaktować. Tu na wątku już nie bo już mi się dostało za tą pomoc. Mam nadzieję że dostałaś wczoraj na gg informacje.
Fajnie że znalazłaś chwilę i dałaś info o Lizie na gg - nigdy bym nie trafiła na jej wątek bez tego, bo nie bywałam prawie wcale na dogo w ciągu ostatniego miesiąca, a nawet dłużej.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, dobrego domku dla suni:loveu:[/quote]

Viris dałam Ci info na GG bo bylam przekonana ze pomożesz i się nie myliłam :loveu:
Tak tak kontakt ze saba mamy wiec jak cos to tylko pisz albo dzwoń :cool3:
Tylko prosze Cie udzielaj sie na watku nawet ze wzgledu na Lizunie ;)

[quote name='basiapron']taaa DuDzia działa,ja tez na gg dostałam i znów zapraszam na bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120491[/URL]
przypominamy się!![/quote]

Prosimy o pomoc w podnoszeniu bazarku :lol:
[quote name='majqa'][B]DuDziaczku[/B] na pewno działasz na NK. Dobrym pomysłem (pomysłem, który chwycił u innych psiaków, jeśli nie przyniósł domu to chociaż wsparcie finansowe) jest wrzucić tam info o Lizie.[/quote]

Kieleckimi psami na nk zajmuje sie ewelinka_m dałam jej info na gadu o tym watku napewno jak wejdzie to wstawi Lizunie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...