Jump to content
Dogomania

NOWE CZASOPISMO O PSIAKACH


pasz

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spodziewałam się,ze ten dwumiesięcznik będzie bardziej profesionalny.Według mnie przepisywanie wszędzie dostępnych wzorców jest zbędne i oczywiście zajmuje mnóstwo miejsca.Zdjęcia ładne,papier tez dobrej jakości,ale jednak jak dla mnie to nie jest to co sie spodziewałam.Kupię jednak nastepny nr moze będzie lepszy?Życzę tego z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

spróbujecie sami cos wydac

Apropo jest mail do wydawcy wszelkie uwagi mysle ze beda cenne, poza tym bede zaciekle bronic redakcji bo sa to przesympatyczni ludzie i moi zanjomi

Ale ja myśle, że zupełnie niepotrzebnie się unosisz :wink: Ten pierwszy numer to na zasadzie "pierwsze koty za płoty". Wiadomo, blędów nie da się uniknąć, ale te tutaj nie są kwestią życia i śmierci. Fakt, mam zastrzeżenie merytoryczne do jednego z artykułów, w którym napisano, że szczenięta z wadami metryki nie dostają. Przecież dostają. Ale myśle, że teraz to już pójdzie z górki, a ja przynajmniej trzymam kciuki, bo fajnie, że ktoś chce coś robić.

Link to comment
Share on other sites

Apropo jest mail do wydawcy wszelkie uwagi mysle ze beda cenne, poza tym bede zaciekle bronic redakcji bo sa to przesympatyczni ludzie i moi zanjomi

A ja sie ciesze, ze jakies nowe pismo pojawilo sie na rynku, a bledow nikomu nie da sie uniknac. Tak to juz jest.

Puz, popraw mnie jesli sie myle - czy redaktor naczelna ma suczke Chimere??

Kiedys o maly wlos szczenie z jej miotu byloby u mnie w rodzinie. Niestety potem nic z tego nie wyszlo. Szkoda, bo ogary to piekne i niesamowite psy, dla mnie to rasa numer dwa, zaraz po rodezjanach.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Tak Anabelko , Pani wydajaca czasopismo to Pani Kasia z Rzeszowa i ma suczkę Chimerę z Gończaków, Puzon i Pałasz to jej synowie z pierwszego miotu. A Pasz jest na okładce :lol: A chciałaś wziąść suczkę czy pieska, z miotu na P czy na O?

Link to comment
Share on other sites

HURRA!!!!!!!!!!!!!!! :D

Mieszkam na takim zadupiu. Pojechałam do Białobrzeg(Radomskich) wchodze do sklepu :Grosik" i lece do stoiska za "MP" a tu jak byk tylko jedna "PSY RASOWE" aż mnie zatkało :o :o :o na tym zadupiu :o Fajne artykuły. Tylko too tych psów bez rodowodu za bardzo zachęcające :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...