Jump to content
Dogomania

NOWE CZASOPISMO O PSIAKACH


pasz

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja już mam. Wczoraj kupiłam. Cena to 5,99 zł. Na okladce jest ogar - Pałasz z Południowej Kniei. Nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich artykułów, ale jaka narazie zapowiada się ciekawie. W tym numerze można przeczytać o bokserach, owczarkach niemieckich, seterach angielskich i husky. Nie nam się zbyt dobrze na tych rasach więc nie mogę ocenić zawartosci merytorycznej, ale czyta się to dobrze. Poza tym są inne ciekawe artykuły, m.in. o pseudohodowlach, szkoleniu i in. Podobają mi się zdjęcia. Co prawda te większe mają kiepską jakość, ale małe są naprawdę ładne.

Nie żałuję, że kupiłam.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Cena mogłaby być niższa, ale kupując tą gazetę raz na dwa tygodnie nie zbankrutuję. :wink:

chyba raz na dwa miesiace :lol:

A jesli chodzi o ogloszenia to jest ich troche. Na szczescie bez przesady, jak to mam miejsce w niektorych pismach, same reklamy i ogloszenia :x

Milej lekturki.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

a ja troche sie poczepiam :-? , kupilam dzis ten dwumiesiecznik z ciekawosci... owszem fotografie nie najgorsze i tak jak ktos wspomnial te mniejszego formatu lepszej jakosci.... ale.... zaczelam dopiero czytac i juz znalazlam kilka bledow ortograficznych i stylistycznych w tresciach niektorych artykulow

i nie sa to literowki z cala pewnoscia poniewaz kilkakrotnie ,, wylapalam'' ten sam blad :-?

niby taki drobiazg ale nie dziala zachecajaco a wrecz przeciwnie... ja osobiscie poczulam lekka rezerwe 8)

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

a ja troche sie poczepiam :-? , kupilam dzis ten dwumiesiecznik z ciekawosci... owszem fotografie nie najgorsze i tak jak ktos wspomnial te mniejszego formatu lepszej jakosci.... ale.... zaczelam dopiero czytac i juz znalazlam kilka bledow ortograficznych i stylistycznych w tresciach niektorych artykulow

i nie sa to literowki z cala pewnoscia poniewaz kilkakrotnie ,, wylapalam'' ten sam blad :-?

niby taki drobiazg ale nie dziala zachecajaco a wrecz przeciwnie... ja osobiscie poczulam lekka rezerwe 8)

a & malamuty

Hmm... moze w następnym numerze się naprawią :roll:

Link to comment
Share on other sites

:roll: oj przydaloby sie zeby ktos przed oddaniem materialow do druku zrobil mala korekte tekstow, nie jest to przeciez gazetka szkolna ( w ktorej nota bene tez nie powinno byc bledow) ale czasopismo wydawane na caly kraj

a trudno traktowac powaznie artykul z bledami ... 8) wiec troche pomarudze... w koncu to dla dobra czytelnikow to moje zrzedzenie 8)( a i dla dobra redakcji tez) :)

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...