Jump to content
Dogomania

do kiedy klasa młodzieży?


helou

Recommended Posts

mam takie pytanie - klasa młodzieży obowiązuje do 18 miesięcy - i teraz jak to rozumieć. przykładowo jeśli pies jest z 14.05.07 a wystawa 16.11.08 to czy może jeszcze wystąpić w klasie młodzieży? (będzie to 2 dni po rozpoczęciu 18-tego miesiąca życia psa), czyli czy ten 18sty miesiąc jest włącznie i jak ściśle jest to egzekwowane?

Link to comment
Share on other sites

Organizator wystawy przeważnie sprawdza na zgłoszeniach datę urodzenia psa i przesuwa go do kl.otwartej.Jeżeli jednak zdaży się tak że ktoś to przeoczy i pies zostanie wystawiony w kl. młodzieży,to w razie uzyskania tytułu Zw.Młodzieży nie będzie on zaliczony do młodzieżowego championatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joAŚKA']Organizator wystawy przeważnie sprawdza na zgłoszeniach datę urodzenia psa i przesuwa go do kl.otwartej.Jeżeli jednak zdaży się tak że ktoś to przeoczy i pies zostanie wystawiony w kl. młodzieży,to w razie uzyskania tytułu Zw.Młodzieży nie będzie on zaliczony do młodzieżowego championatu.[/quote]

Program komputerowy sprawdza daty przy wpisywaniu zgłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja też mam problem z dopasowaniem klasy...Zastanawiam się nad lutowym Rzeszowem...Wystawa jest 7-8 luty,Kolaki są oceniane 8 .Moja Kendra urodziła się 7 sierpnia 2007 i kończy 7 lutego 2009 18 mc-łapie się jeszcze do młodziezy czy juz musi byc w pośredniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Wystawa jest 7-8 luty,Kolaki są oceniane 8 .Moja Kendra urodziła się 7 sierpnia 2007 i kończy 7 lutego 2009 18 mc-łapie się jeszcze do młodziezy czy juz musi byc w pośredniej?[/quote]
niestety, juz musi w starszej, natomiast 7 by jeszcze mogla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...