Jump to content
Dogomania

NUTRA NUGGETS -ktoś zna???


carotina

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dłuższy czas karmiłam mojego psa Nutrą i byłam bardzo zadowolona.Dinowi karma bardzo smakowała(a zazwyczaj wybrzydza),kupy ładne,sierść bardzo się błyszczała no i cena przyzwoita :D Niestety jakiś czas temu w karmach z USA wykryto BSE czy coś takiego i ponoć na jakiś czas zakazano importu tych karm,m.in.Nutry.Od tamtej pory przestałam karmić nią psa.

Natomiast słyszałam bardzo dobre opinie nt.karm kanadyjskich-"przetestowałam" na Dinie Chicopee i uważam,że jest dobra(choć nie tak jak Nutra).Teraz zamierzam spróbować Acane.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, znak ktoś tą karme?

możecie coś więcej o niej napisać?

Ja karmię Nutra Nuggets. Sabę od przeszło czterech lat, Gajkę od małego tj. od 2.5 roku. Najmniejsze szczęście w naszym domu - Dora jest dopiero przyzwyczajana do suchej karmy i też nieźle idzie. :)

Uważam, że karma jest bardzo dobra. Przeszliśmy przez prawie wszystkie jej rodzaje. Fioletowy wór dla szczeniaków, niebieski dla psów normalnie aktywnych, zielony dla psów o podwyższonej aktywności oraz różowy dla psów starszych lub na diecie. Psiaki są zdrowe, mają ładną sierść.

Link to comment
Share on other sites

No to i ja dorzucę swoje trzy grosze. :D

Leia jest na NN od małego, tzn. najpierw wersja puppy, potem dla psów aktywnych a obecnie dla psów pracujących (czarny worek).

Sierść ładna, kupy też. Kondycja i samopoczucie również. Polecam.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczynam testować czarną Nutre, bo mi dystrybutor jednej karmy nawalił :-? I tak jak moja młodziez sucha zje bo zje, coby nie być głodnymi, tak teraz Viggo pierwszy kończy śniadanie, a miska jest wylizana na błysk. I póki co kupy piekne:D

A daje im mniej niż w ulotce, dostają jeden psi kubek i nie wygladaja na głodne.

Link to comment
Share on other sites

Ja stosowałam Nutrę Nuggets u dobermana jak prtzestałam gotować, ale zmieniłam karme na lepszą moim zdaniem, jaką jest BEWO DOG. Jednak temat dotyczy Nutry, więc uważam tą karme za bardzo dobra i smaczną ( Trip smakowo wybiera Nutre ), polecam, choc cena mogłaby być lepsza. Eta pozostała na niebieskiej Nutrze, jej tak karma najlepiej odpowiada.

Karmić nalezy wg dwaki na opakowaniu. Ja posiłek dziele na dwa dziennie, dla mojego 42kg pieska, wychodzi kubek w dzień i kubek na wieczór. Pies się najada.

Link to comment
Share on other sites

dzieki widze ze moja Szpilka juz sie chyba przestawila bo dzis dalam jej rano ryz z jogurtem to calego nie zjadla a karme wcina az jej sie uszy trzesa i tylko slychac prosiakowe odglosy mojego psa. a swoje zdanie to po dluzszym stosowaniu wyraze ale narazie wszystkie objawy uczulenia zniknely ufffffffffff takze narazie jestem za :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kasia, gdzie Ty tak kupujesz??????????????????? Zdradź :D Ja za wór czarnej zaplacilam 167, trochę mnie to ... spłukało :wink: NIebieska jest za 120 z groszami zdaje sie, więc nie taka straszna różnica, no ale przy tych 3 kundlach każdy grosz się zaczyna liczyć... Ech, zycie... :(

Aha, a porównujac Bewi Doga i Nutrę, to już wole płacić te 167 za Nutre.

Link to comment
Share on other sites

a moze w necie poszukaj bo czesto w wiekszych miastach dostawa jest gratis ew poszukaj hurtowni bo i hurtownie maja teraz takie opcje ze sprzedaja w detalu z dostawa gratis w wawie jest taka hurtownia max sie nazywa........................mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi bo ja sama mam z tym problem ( zrozumieniem siebie teraz :wink: :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hurtownia MAX w Wawie jest na ul. Szeligowskiej. Jest jeszcze sklep na Rentgeana z dostawa do domu.

Co do porównania Bewi Dog i Nutry, to ja szczerze polecam Bewi. Każdy ma wolny wybór. Moja suczka pozostała przy Nutrze, bo przy dietetycznej karmie Nutra ma lepsze granulki dla niej. Smakowo, fakt Nutra wygrywa, ale jakościowo, sorki ale nie. Co do cen Nutry, czarna zawsze bedzie droższa a i aspekt cenowy przy karmie kupowanej przez osobe fizyczna a kogos kto ma działalność - tez spora różnica. Szoda, że nie mam owej działalności....

Link to comment
Share on other sites

O jakiej dzialalnosci mowisz? :o Nic nie zrozumialam :(

Ja karmilam swoje psiaki Nutra niebieska i nie wiem czy to od niej, czy od dodatkowych witamin jeden z nich dostal takiego futra ze HEJ :lol:

Jak wrocilam z wakacji to go nie poznalam :roll: Nie mniej jednak ja ciekawska istota jestem i kupilam wlasnie pierwszy worek Acany :P

Nutre moge polecic, choc znajoma labka dostala uczulenia po Nutrze dla szczeniat. Wet stwierdzil, ze to od zbyt duzej zawartosci bialka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hurtownia MAX w Wawie jest na ul. Szeligowskiej. Jest jeszcze sklep na Rentgeana z dostawa do domu.
To ciekawe :hmmmm: Bo ja znam hurtownię MAX na Powązkowskiej zaś sklep tej hurtowni na Filareckiej...
Co do cen Nutry, czarna zawsze bedzie droższa a i aspekt cenowy przy karmie kupowanej przez osobe fizyczna a kogos kto ma działalność - tez spora różnica. Szoda, że nie mam owej działalności....
:hmmmm: Wydaje mi się, że to też kwestia dogadania się :wink:
Link to comment
Share on other sites

Kachna........nie wiem jak można porównywać bewi do nutry. Te karmy dzieli wielka przepaść ( oczywiscie na korzyść nutry).Karmiłem swojego psa tymi karmami. Po bewi wielkie kupy , sierść taka sobie. Wrzuc do wody jedna granulke na kilka minut. Z małego misia( taki kształt) zrobi sie ogromny plywajacy michu. Same wypełniacze- stąd te wielkie kupska.

Po nutrze malo wydala , sierść ładna.

Link to comment
Share on other sites

Kachna, twoj pies jest chyba jednym z niewielu, ktory po Bewi Dogu kupy ma normalne. Zazwyczaj psy po Bewi maja kupy wielkosci stodoly. I to nie tylko moja opinia.

Nutra ma kwasy tluszczowe Omega 3 i 6, Bewi Dog ma tylko Omege 3 w wersji z jagniecina - w pozostalych nie ma kwasow tluszczowych. Bewi nie ma ani chondroityny ani glukozaminy, a Nutra w wiekszosci wersji ma. Porcje Bewi sa wg opakowania okolo 2 razy wieksze niz przy Nutrze.

Konrad ma racje, ze porownywanie Bewi do Nutry jest nieporozumieniem, bo Bewi to karma o klase nizsza od Nutry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...