Jump to content
Dogomania

Co posiadają wasze pieski?


napciaa

Recommended Posts

Jezeli chodzi o leżenie (spanie nocne jest na łóżku,uups ) na korytarzu jest duże legowisko,ale też w kuchni posłanie z grubego polaru,bo w kuchni sa zimne kafelki,a pies jest tam gdzie i ja :D .

Co do zabawek tylko gumowe i piszczące,cała seria piłek od najmniejszej do największej,grube linki do przeciągania,sznurkowe kółko do zabaw na dworze,cytrynka,winogron i w tej chwili ulubiona granatowa kość ślicznie piszcząca. Ale oprócz swoich zabawek Oskuś lubi podbierać córce pluszaki :D :P :D .

Link to comment
Share on other sites

Oj, to mój Toffi biednie, biednie - jedno wyrko, dwie piłeczki i piszcząca kość. Koniec! Tylko że ja mu zabawki zmieniam dość często (2/3 ms). Smyczy trochę się nazbierało ale to przeze mnie, bo stale mi coś nie pasuje. Nożyczki i dwie szczotki z czego jedna w ogóle nie jest używana. No i miski :lol: Skromnie, ale co tam :P

Link to comment
Share on other sites

Saba posiada:

-legowisko

-wygodne łózko pańci :oops:

-gumową piszczącą kaczuche

-kość do gryzienia

-taki węzeł do zabawy

-piłkę

-kapcie tatusia (mojego) :lol:

-2 miski w kolorze żółtym i brązowym

-szczotkę

-grzebień

-drugą szczotkę

-smycz automatyczną(już nie uzywam)

-smycz łańcuszkową(jak idziemy na miasto)

-smycz z tasiemki (własciwie z niej tylko korzystamy na codzień)

-szampon

-wlasny ręcznik

-"osobisty" balkon :lol:

-żarcie, witamniki, sukierki itp do żarcia.

I to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

Saba posiada:

-wlasny ręcznik

-"osobisty" balkon :lol:

No właśnie, przypomniałaś mi :P . Toffi też ma własny ręcznik, a nawet trzy: dwa po kapieli i jeden wielki biały do przykrywania bo to zmarzluch jest :lol: .

Balkon też ma (może nie osobisty :P ) ale jakoś niezbyt lubi na nim przesiadywać :(

Link to comment
Share on other sites

Tekila posiada

swoje posłanie

posłanie pańci he he

piłeczke x3

sznur do zabawy

zabawke gumową w kształcie papryki

zabawke gumową w kształcie jeżyka

3 miski dwie duże jedną małą

obroże

kolczatke (chyba raz użyłam )

smycz

własny recznik

jedzonko

witaminki

środki czyszczące do uszów dla psów

tio chyba wszystko

Link to comment
Share on other sites

O rany..

chyba łatwiej byłoby mi napisać czego nie mają... :D

do spania - lóżko pańci :lol: ,legowiska,klatkę wystawową (która jest zawsze otwarta i służy jako legowisko)

do jedzenia - komplet 6 spanielowych misek,w róznych kolorach oczywiście + miski na wodę w domu i ogrodzie

do zabawy - piłki,grube liny do przeciągania,noszenia,itp,futrzate piszczące kości (ukochne),ringo,latający talerz,patyki.....

do pielęgnacji - kilka różnych grzebieni,szczotek,trymerów,nożyczek,degażówek,maszynka Hauptner,naparstki do skubania...itp... szampony,odżywki,fuuura ręczników....i cały koszyk medykamentów do uszu i oczu dla naszego pana emeryta...

do spacerowania - obroże,półkolczatki,smycze podwójne kolorowe,łączniki na dwa,trzy lub cztery psy (+smycze odpowiednie),linki treningowe używane najczęściej w czasie wypadów nad rzekę

do podróżowania - auto kupione pod kątem wyjazdów z psami :wink:

No,to tak w skrócie...... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Saba kocha balkon. Widok mamy wspaniały! Na ZUS :lol: i zawsze jest tm tłoczno, a Saba oczywiście musi wiedzieć kto przyjeżdża i odjeżdża.

To zależy Ag@ta na którym piętrze mieszkacie. Nasze 11 piętro niezbyt Toffiemu odpowiada :-? . Ale to dziwne bo jak był mały to stale tam siedział :o

Link to comment
Share on other sites

Tak,o nudzeniu się nie ma mowy ! :D

Całe szczęście,że nie chorują - tylko "starszy pan" wymaga ciągłego zakrapiania oczu i uszu,ale brałam go z azylu z pełną świadomością jego przewlekłej choroby-ale jest tak kochanym i wdzięcznym psem,że te drobne niedogodności sa niczym....

Ja bym nie zamieniła tej rasy na żadną inną!

Mamy w stadzie dobrze ustawioną hierarchię,więc generalnie nie ma problemów z ich zachowanie między sobą (sporadycznie coś się zdarzy,ale naprawdę baaardzo rzadko).Faktem jest,że nie mam złotych cockerów - tylko trzy kolorowe i trzy czarne (w tym jeden amerykański z azylu) - one mają nieco łagodniejszy charakter.

Muszę przyznać,że jak psiaki bawią się w ogrodzie,to mnie jakoś tak dziwnie pusto w domu.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

A mnie się właśnie złote podobają (niestety) najbardziej, choć ostatnio spodobały mi się też podpalane.

Wcześniej wypisałam co mój pies posiada, ale tak naprawdę jemu się zdaje że wszystko co w domu, jest jego :evil:

Charakterem też niezbyt mi odpowiada (to był wybór mojego TZ) ale i tak go kocham bo jest MÓJ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...