Jump to content
Dogomania

Purina Pro Plan


Marta !!!

Recommended Posts

[quote name='Szamanka']Czy jest sens zmiany karmy na inną w sensie zmiany na inny smak? Mój pies przez 2 miesiące wcinał 15 kg puriny pro plan salmon&rice... Zastanawiam się czy teraz kupić tą samą karmę czy może inny smak.. Boję się tylko, że mu nie podejdzie...[/quote]

A może kup mały 3 kg worek?? A jak pies je poprzednią to po co zmieniać?? Pudelino szama PP puppy L&R ale już dla dużych ras lamb nie bardzo, dzięki Bogu mam tego tylko mały 3 kg worek...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szamanka']Czy jest sens zmiany karmy na inną w sensie zmiany na inny smak? Mój pies przez 2 miesiące wcinał 15 kg puriny pro plan salmon&rice... Zastanawiam się czy teraz kupić tą samą karmę czy może inny smak.. Boję się tylko, że mu nie podejdzie...[/QUOTE]

Po co chcesz zmieniać? Jak się sprawdza bardzo dobrze, to chyba nie ma sensu tak często zmieniać. Jeśli to konieczne, to ja bym najpierw kupił małą ilość na próbę..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja zmieniam smaki-raz kupuje z łososiem, raz z kurakiem, raz z jagniecina-mój pies nie jest w stanie jesc jednej karmy non stop (jednego smaku). Juz w połowie worka marudzi:evil_lol:Najlepiej by było miec 2-3 worki (rozne) pod reka i dawac na zmianę-w przypadku Kenzika;)

ale swoja droga dodam, ze PPP jest jedna z lepszych karm. Kupy idealne, siersc piekna-błyszczaca i zjada je ze zmakiem.Ale cos widze, ze karmy drożeją:angryy:zreszta jak wszystko:angryy:

Przez chwile karmiłam go Britem ale nie podobały mi sie kupy-były zdecydowanie za zadkie wiec wrociłam do PPP.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Karmie moją sunie w typie asta pro planem od ponad roku i jestem zachwycona efektami. Sunka przy żadnej innej karmie nie miała takiej ładnej sierści jak po tej karmie,kupki "eleganckie",pies zadowolony wcina ze smakiem i nigdy nie grymasi.Ostatnio chciałam zmienic karmę ale po głebszym zastanowieniu się zostalam przy pro planie.Po co zmieniać jesli służy psu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

mam pytanie a gdzie kupujecie purine? ja przyznam że kupowałam w animalii ale zniknęły worki 3 kg m.in z jagnięciną (odbierałam osobiście i cena była całkiem całkiem) a teraz nie mam pojęcia gdzie zamawiać- może znacie jakieś sklepy gdzie można odebrac osobiście w wawie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mam takie pytanie- czy zdarzyło się Wam, że karma którą zamówiliści którys raz z kolei różni się od poprzedniej? Ostatnio zamówiłam Purine pro plan (wcześniejsza miała jasne i bardzo tłuste granulki -wersja z jagnięciną) a ta jest znacnzie ciemniejsza i dużo mniej tłusta....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zamówiłam do przetestowanie worek(14kg coraz mniej karmy a cena do góry idzie) wersje [B]ADULT LARGE ATHLETIC[/B] ,zobaczę jak moje trzy TTB na niego zareagują :diabloti:

w zimie dostały w spadku po szczylu znajomej worek puppy sensitiva z łososiem i nie było problemów a skóra,pazury i sierść ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']zamówiłam do przetestowanie worek(14kg coraz mniej karmy a cena do góry idzie) wersje [B]ADULT LARGE ATHLETIC[/B] ,zobaczę jak moje trzy TTB na niego zareagują :diabloti:

w zimie dostały w spadku po szczylu znajomej worek puppy sensitiva z łososiem i nie było problemów a skóra,pazury i sierść ok[/QUOTE]
ja sie w tym miesiacu wachalam miedzy ta pp a eukanuba aglitty i wzielam eukanube ale slabo nam sluzy , za miesiac sprobujemy pp

jakie pp ma granulki ? tluste? gdzies slyszalam ze wlasnie tluste dlatego psy chetniej wcinaja

Link to comment
Share on other sites

jak jutro dojdzie ppp large athletic to napiszę jak wyglądają granulki ;)
moje jadły(one wszystko wciągają nosem) jeden malutki(3kg) worek eukanuby platimum edition agility i cos tam i była masakra(łupież po 2 dniach ,drapanie się,zużycie wody razy trzy,mega bąki i luźne koopy) a że suka oddając krew dostawała takie worki właśnie to wszystkie poszły dla fundacyjnych psów tym sposobem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']jak jutro dojdzie ppp large athletic to napiszę jak wyglądają granulki ;)
moje jadły(one wszystko wciągają nosem) jeden malutki(3kg) worek eukanuby platimum edition agility i cos tam i była masakra(łupież po 2 dniach ,drapanie się,zużycie wody razy trzy,mega bąki i luźne koopy) a że suka oddając krew dostawała takie worki właśnie to wszystkie poszły dla fundacyjnych psów tym sposobem ;)[/QUOTE]
no ja mam wlasnie ta eukanube ale duzy worek
az tak zle u nas nie jest ale slabo suka je i wlasnie bardzo duzo pije po tej karmie

w takim razie czekam az dojdzie Ci karma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
jakie pp ma granulki ? tluste? gdzies slyszalam ze wlasnie tluste dlatego psy chetniej wcinaja[/QUOTE]

tłuste aż się łapki lepią - tzn tak miałam zawsze a teraz mam worek jakiś suchy i nie wiem dlaczego(szczelnie zamknięty)- poczekam aż Casia&ttb napisze swoje wrażenia bo być moze to jednorazowa akcja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

zastanawiam się nad kupnem łososiowej...niestety po Eukanubie nabawiliśmy się masakrycznej alergii...łupież, świąd, duża utrata sierści- dziwne u mnie też dużo piły po Eukanubie...parę lat temu karmiłam psa tą karmą i byłam zachwycona- teraz się zawiodłam... Narazie mała ma od veta RC Hypoal. ale ja niestety o RC też nie mam super zdania-myślę że można w tej cenie coś lepszego...
A co do ppp- nigdy nie miałam...myślicie że będzie dobra dla wrazliwego psa?

Link to comment
Share on other sites

my jestesmy w polowie worka ppp z lososiem adult
lupiezu nie ma a suka na wiekszasc karm uczulona , nie jest taka tlusta jak sie spodziewalam :) w porowniau do hillsa z ryba jest sporo miej tlusta
suka je srednio ale ona jest wybredna starsznie wiec sie nie sugeruj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pro plan weterynaryjny dla sterylizowanych ma mniej kalorii niz zwykły light ,ale dokłanie w tym momencie ci nie powiem
a twoj psiak ma problem z nerkami ,czy zapobiegawczo po kastracji badz sterylizacji a ma tendencje do nadwaga?
Ps,jesli ktos potrzebuje mam Pro Plan 18 kg adult kurczak za 165zł nowy orginalny ,nie otwierany(pomyłka w zakupie)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='paulinken']A słyszeliście coś (dobrego) o Pro Planie dla wysterylizowanych? Na stronie Puriny nie mogę znaleźć żadnych info na temat tej karmy, a mnie interesuje kaloryczność, czy jest zbliżona do lighta, czy nie.

Ktoś z Was odchudzał na lightcie?[/QUOTE]

A jaka to jest dla sterylizowanych? Ja obecnie suke na diecie karmie seniorem z lososiem, ma mniej tluszczu i bialka niz adult, wiecej niz light. Na "klasycznym" lightcie to pies moze co najwyzej miec malo sily ;) W tych karmach nic nie ma, sa tak "jalowe"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...