Jump to content
Dogomania

Purina Pro Plan


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martyna']Agnes ja mam teraz robusta - kulki sa okragle, dokladnie wielkosci 50gr. Tez zamowilam z telekarmy, zjadly polowe pierwszego, ale jesli bys zamawiala Lamb & Rice to ja moge kupic jeden :-)[/quote]

niestety nie ma jagnieciny w telekarmie:( wiec chyba zdecyduje sie na worek robusta...a moze nastepnym razem kupie jagniecinke i wtedy sie do ciebie odezwe;)

wlasciwie zglupialam ktora karma dla nas...czy [FONT=Verdana][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Athletic czy Robust (tu niby wymieniaja ogara czyli nad, ale w tej pierwszej pisza o duze klatce i podkasanym brzuchu - teoretycznie tez pasuje do nas)
[/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze to raczej nie ma jakiejs duzej roznicy ;-)

lamb & rice jest :-) i jest w promocji :-)

nie wiem czy link przejdzie, ale jak klikniesz na karmy/suche/pro plan to to jest pierwsza pozycja

[url=http://www.telekarma.pl/p1451/pro.plan.adult.large.breed.athletic.lamb.amp.rice.18.kg.htm]PRO PLAN ADULT LARGE BREED ATHLETIC LAMB & RICE - Dla dorosłych psów ras dużych. O atletycznej budowie ciała. :: karma dla psów[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']mysle, ze to raczej nie ma jakiejs duzej roznicy ;-)[/quote]

jest - w dawkowaniu ;) i ilosci tluszczu - robust ma mniej tluszczu co dla nas chyba korzystniejsze (tylko zeby mi suka energii nie stracila)

[quote name='Martyna'] lamb & rice jest :-) i jest w promocji :-)

nie wiem czy link przejdzie, ale jak klikniesz na karmy/suche/pro plan to to jest pierwsza pozycja

[URL="http://www.telekarma.pl/p1451/pro.plan.adult.large.breed.athletic.lamb.amp.rice.18.kg.htm"]PRO PLAN ADULT LARGE BREED ATHLETIC LAMB & RICE - Dla dorosłych psów ras dużych. O atletycznej budowie ciała. :: karma dla psów[/URL][/quote]

wolalam normalna z jagniecina, adult - wlasnie ze wzgledu na mniejsze dawkowanie...musze pomyslec jeszcze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Telekarma chyba Cię wysłuchała, bo zamiast Athletic pojawił się Digestion. :evil_lol:[/quote]

ale za pozno:eviltong: zamowilam dzien wczesniej kurczaka - i to jeszcze w promocyjnym 18 kg worku:eviltong: uwielbiam ten sklep:loveu:
moze nastepnym razem sie skusze na jagniecine - ale czaje sie na ta dla duzych psow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

halo halo
znowu szukam pary do zakupu karmy:evil_lol: z Ursynowa
o tej:
[url=http://www.telekarma.pl/p588/pro.plan.adult.large.breed.athletic.lamb.amp.rice.2x15.kg.htm]PRO PLAN ADULT LARGE BREED ATHLETIC LAMB & RICE - Dla dorosłych psów ras dużych o atletycznej budowie ciała. Z jagnięciną i ryżem. :: karma dla psów[/url]
czyli worek za 135 zl - kto chetny?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Szukam w necie proplanu weterynaryjnego ale kurczę nie mogę znaleźć. Może komuś obił się o oczy i mógłby podzielić się linkiem?:razz:[/quote]

jasne:eviltong:
[url=http://kar-ma.com.pl/index.php?cPath=21_39_93]KAR-MA.pl diety weterynaryjne[/url]

ja zamowilam i dostalam dzisiaj z jagniecina dla doroslych (ale nie dla duzych) i jestem zachwycona "tlustoscia" karmy:cool3: lepi sie w lapkach:cool3: zobaczymy jak bedzie dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice101']zastanawia mnie jedno dlaczego w pro plan nie ma dodatku glukozaminy/chondroityny a w dog chow jest? hmmm chyba pro plan powinna byc lepsza?:crazyeye:[/quote]

fakt, nie widzialam....ale ilosc tych skladnikow w karmach najczesciej jest tak mala, ze stawow nie ochronia odpowiednio - warto dawac wtedy jakis preparat dodatkowo.

Link to comment
Share on other sites

Mój szczeniak(owczarek niemiecki0 Na razie je karmę PRO PRAN ale hodowca powiedział ze jak skończy 6 m-cy to moge mu zmienic na inną.

Tu właśnie jest pytanie...

Zmienić czy nie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']Zmienić czy nie??[/quote]

a po co zmieniac? i to w okresie wzrostu? to nie jest dobry czas na eksperymenty, jesli pies dobrze toleruje obecna karme, ladnie sie rozwija, odpowiednio zalatwia a skora i siersc jest zdrowa - nie zmieniaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa']Mój szczeniak(owczarek niemiecki0 Na razie je karmę PRO PRAN ale hodowca powiedział ze jak skończy 6 m-cy to moge mu zmienic na inną.

Tu właśnie jest pytanie...

Zmienić czy nie??[/QUOTE]

jak przestanie się rozwijać to wtedy pomyśl o ekseprymentowaniu z karmami;) Teraz nie pora na to

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też jestem zdania, że na razie nie warto zmieniać karmy. Ja swojego pieska karmiłem przez 1,5 roku jednakową karmą i dopiero teraz zamierzam mu zmienić ale też nie jakoś zdecydowanie na inną firmę tylko na tej samej firmy ale dla dorosłych piesków i na jakieś inne smaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[LEFT]Ja jestem trochę zaniepokojona, Nugat od maja 2008 wcina pro plan, i naprawdę byłam zachwycona do ostatniego worka ...Kupuje zawsze u tego samego dystrybutora, chyba najbardziej popularnego. Zamówiłam original chicken & rice, Nugat dziwnie pachnie jakby karmą, to samo tyczy się zapachów z pyska :shake: Kupy nie bardzo, jakoś mi się to nie widzi ....
Czy ktoś ma podobne odczucia ? A jeszcze napisze że wczesniej zjadł 2 worki pod rząd robust rice and chicken ..
[COLOR=Black][URL="http://www.telekarma.pl/p1454/pro.plan.adult.original.chicken.amp.rice.18.kg.htm"][/URL][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy jest sens zmiany karmy na inną w sensie zmiany na inny smak? Mój pies przez 2 miesiące wcinał 15 kg puriny pro plan salmon&rice... Zastanawiam się czy teraz kupić tą samą karmę czy może inny smak.. Boję się tylko, że mu nie podejdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...